Jump to content
Dogomania

Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7


iwoniam

Recommended Posts

Chcę sie wytłumaczyć z jeszcze niezrobionych ogloszeń Soni ale miałam naprawdę ciężki tydzień a wczoraj i dziś pomagam rozsyłać zaproszenia na bazarek Malgoski dla Trufli i Soni. Trzeba żeby dług zniknął całkiem.
[quote name='iwoniam']ps. ponizej 700zł długu za Soniaka brzmi znacznie lepiej niż 881zł. :)[/QUOTE]

[quote name='krakowianka.fr']:)
oby tak dalej[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Barb,
całe szczęście w sumie, bo ja w weekend i tak nie byłam w stanie odbierać tych setek telefonów z zapytaniami o Soniaka ;)


[quote name='barb']Chcę sie wytłumaczyć z jeszcze niezrobionych ogloszeń Soni ale miałam naprawdę ciężki tydzień a wczoraj i dziś pomagam rozsyłać zaproszenia na bazarek Malgoski dla Trufli i Soni. Trzeba żeby dług zniknął całkiem.[/QUOTE]


Dziś rano wróciliśmy z długiej podróży z Faflastym.
Był trochę smutny jakodjeżdżaliśmy, a on zostawał, ale od początku (mam nadzieję, że nic się nie zmieni), zaprzyjaźnił się z suniami - Melody i Megunią.

Państwo mają 2 sunie- jedną (mix bernardynki i leonbergerki) adoptowaną ze schroniska we Wrocławiu, a drugą przywiezioną z Grecji podczas "sezonowego odstrzału" psów.
w tylu krajach instnieje ten proceder i nikt z tym nic nie robi...

Fafelek ma wspaniałą rodzinę. Dwoje opiekunów, do ktorych od razu wystawił brzuszek do głaskania.
Dzieci już dorosłe, nie mieszkają z nimi, ale często rodziców odwiedzają. I już nie mogą doczekać się poznania Fafla.
A Fafel - tylko czeka na głaskanie, na przytulanie.
Pomimo bardzo długiej drogi w deszczu (całą drogę padało), Fafelek dzielnie zniósł podróż. Był grzeczny, a po przyjeździe na miejsce pięknie zjadł kolację.
Dziś rano zjadł już swoją porcję. Leży i spaceruje ze swoimi nowymi koleżankami po wielkim ogrodzie i podwórku.
Co najważniejsze?
W domu nie ma schodów. W przypadku tego, iż Fafel nie jest już młodzieniaszkiem i przez to, co przeszedł, ciężej mu chodzić po wielu schodach, a tu nie będzie tego problemu w ogóle.
Będa zdjęcia i filmiki - nie martwcie się, ale nie dziś.
Ja przez ostatnie 3 dni spałam łącznie 7 godzin więc teraz czas na odpoczynek.
[B]Fafel ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

jak cos barb to sie podzielmy portalami, rozumiem, ze tekst bierzemy ten:

[I]Soniak to mloda, okolo poltoraroczna suczka.
[COLOR=#000000]Ze względu na swój dominujący troszkę charakter, Soniak potrzebuje doświadczonej (nie twardej) ręki. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Potrzebuje osobę, która będzie potrafiła pokazać jej miejsce w domu i poświęci trochę uwagi,[/COLOR]
[COLOR=#000000]Ona BARDZO pragnie opieki ze strony człowieka.[/COLOR]
[COLOR=#000000]jeśli zaczyna podgryzać ręce czy nogi to nie z agresji, tylko dlatego, że jak fretka.. zachęca do zabawy.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Zdarza jej się ciut pogrzebać w ogrodzie, ale nie przekopie całego ogrodu [/COLOR];-)[COLOR=#000000], nie ma obawy,[/COLOR]
[COLOR=#000000]Jest skoczna jak kozica górska; żadne małe płotki nie są dla niej przeszkodą. Na komendę " dżamp " (jump=skacz) pięknie przeskakuje i cieszy się z tego ogromnie.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Aportuje piłeczkę; nie trzeba z nią biegać poza domem- wystarczy wybawić się z nią w ogrodzie, a na spacer wziąć, aby się przeszła i załatwiła.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Jak spaceruje regularnie to załatwia się tylko poza ogrodem, a nie w nim.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Koty akceptuje. W domu mamy ich wiele i żadnemu nie robi krzywdy. Na zewnątrz do nich ciągnie, ale z ciekawości, nie ze złości.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Soniak jest zaszczepiona, odrobaczona, odpcholna, zaczipowana, wysterylizowa. Jednym słowem ma "komplet" niezbędnych zabiegów. Waży 11 kg. Sierść krótka, prosta. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Zdrowa, wesoła, towarzyska.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Do mojego dziecka w porządku, ale uważam, że przy jej energicznym charakterze rodzice małych dzieci powinni miec oboje pod kontrolą.[/COLOR]
[COLOR=#000000]To absolutnie nie jest zły pies. Ona potrzebuje się tylko wybawić.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Soniak z psami i suczkami się dogaduje. [/COLOR][/I]

Edited by krakowianka.fr
poprwa bledow ort
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Może jutro ktoś zadzwoni , dziś tylko sobie numer odpisał ? :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]

pewnie już mu Soniak z głowy wyleciała ;/, ale trudno
znajdzie się ten JEDEN JEDYNY dom, na pewno..

[quote name='niepokolorowanka']iwoniam, podeślij mi proszę dane do przelewu, to przekażę skromny datek (50 zł) z urodzinowych pieniążków :) Możesz na pw lub na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Dziękuję Ci..
podeślę dane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']jak cos barb to sie podzielmy portalami, rozumiem, ze tekst bierzemy ten:

[I]Soniak to mloda, okolo poltoraroczna suczka.
[COLOR=#000000]Ze względu na swój dominujący troszkę charakter, Soniak potrzebuje doświadczonej (nie twardej) ręki. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Potrzebuje osobę, która będzie potrafiła pokazać jej miejsce w domu i poświęci trochę uwagi,[/COLOR]
[COLOR=#000000]Ona BARDZO pragnie opieki ze strony człowieka.[/COLOR]
[COLOR=#000000]jeśli zaczyna podgryzać ręce czy nogi to nie z agresji, tylko dlatego, że jak fretka.. zachęca do zabawy.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Zdarza jej się ciut pogrzebać w ogrodzie, ale nie przekopie całego ogrosu [/COLOR];-)[COLOR=#000000], nie ma obawy,[/COLOR]
[COLOR=#000000]Jest skoczna jak kozica górska; żadne małe płotki nie są dla niej przeszkodą. Na komendę " dżamp " (jump=skacz) pięknie przeskakuje i cieszy się z tego ogromnie.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Aportuje piłeczkę; nie trzeba z nią biegać poza domem- wystarczy wybawić się z nią w ogrodzie, a na spacer wziąć, aby się przeszła i załatwiła.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Jak spaceruje regularnie to załatwia się tylko poza ogrodem, a nie w nim.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Koty akceptuje. W domu mamy ich wiele i żadnemu nie robi krzywdy. Na zewnątrz do nich ciągnie, ale z ciekawości, nie ze złości.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Soniak jest zaszczepiona, odrobaczona, odpcholna, zaczipowana, wysterylizowa. Jednym słowem ma "komplet" niezbędnych zabiegów. Waży 11 kg. Sierść krótka, prosta. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Zdrowa, wesoła, towarzyska.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Do mojego dziecka w porządku, ale uważam, że przy jej energicznym charakterze rodzice małych dzieci powinni miec oboje pod kontrolą.[/COLOR]
[COLOR=#000000]To absolutnie nie jest zły pies. Ona potrzebuje się tylko wybawić.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Soniak z psami i suczkami się dogaduje. [/COLOR][/I][/QUOTE]

Na tablicy nie rób bo tam Sonia jest. Dzis znow odświezylam, Zrobilam też na alegratka i gumtree (czeka na aktywację). Reszta jutro.
I wreszcie dokończylam wysylanie zapeoszeń na Truflowo-Soniowy bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Na tablicy nie rób bo tam Sonia jest. Dzis znow odświezylam, Zrobilam też na alegratka i gumtree (czeka na aktywację). Reszta jutro.
I wreszcie dokończylam wysylanie zapeoszeń na Truflowo-Soniowy bazarek.[/QUOTE]

ok, to ja zrobie nastepujace:
adopcjapsa
morusek
przygazrnij zwierzaka
e-zwierzak
doadopcji

ok? zrobie jutro, bo dzis juz za pozno a jutro mam wczesny start...

[quote name='iwoniam']harbutowickie i te od Ingi, z Olkusza...[/QUOTE]

Ingi mam juz zdjecia, wiec OK
potem Harb!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Na tablicy nie rób bo tam Sonia jest. Dzis znow odświezylam, Zrobilam też na alegratka i gumtree (czeka na aktywację). Reszta jutro.
I wreszcie dokończylam wysylanie zapeoszeń na Truflowo-Soniowy bazarek.[/QUOTE]

[url]http://tablica.pl/oferta/soniak-mlodziutka-suczka-idealna-do-psich-sportow-ID3vhrj.html[/url]
[url]http://alegratka.pl/ogloszenie/sonia-suczka-swietna-do-psich-sportow-22995781.html[/url]
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/sonia-suczka-idealna-do-psich-sportow-szuka-domu-533558126?Guid=141bdc58-2e10-a20b-26e5-9c74fffed1e7[/url]


[quote name='iwoniam']Dzielna barb !!![/QUOTE]
Dzielna to Ty jesteś iwoniam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za ogłoszenia
widzialam powiadomienia! :)
A JA FOTOGRAFUJE pudła z ubraniami.
atrystycznie i fizycznie (skaczac po stole) sie przy tym wyżywam :)


Gdyby ktoś chciał kotka...
mamy ich trochę...
Czarne, czarno-biale, biało-czarne, bure, buro-białe, bure z rudym nalotem...
oj, jest w czym wybierać..
wszystkie z wyjątkiem Rumiego, Numiego, Zorzy i Psotki (za młode - 2-4,5 mies) są wysterylizowane :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na mój pierwszy bazarek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247648-Perfumy-ozdoby-do-w%C5%82os%C3%B3w-Colibra-spinki-do-mankiet%C3%B3w-do-3-XI-2013-21-00[/url]
Miedzy innymi dla podopiecznych iwoniam.
Proszę, zajrzyjcie może coś się spodoba:)
Z góry bardzo dziękuję :)
ania68

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Zapraszam na mój pierwszy bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247648-Perfumy-ozdoby-do-włosów-Colibra-spinki-do-mankietów-do-3-XI-2013-21-00[/URL]
Miedzy innymi dla podopiecznych iwoniam.
Proszę, zajrzyjcie może coś się spodoba:)
Z góry bardzo dziękuję :)
ania68[/QUOTE]
JUż zaglądam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Zapraszam na mój pierwszy bazarek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247648-Perfumy-ozdoby-do-włosów-Colibra-spinki-do-mankietów-do-3-XI-2013-21-00[/URL]
Miedzy innymi dla podopiecznych iwoniam.
Proszę, zajrzyjcie może coś się spodoba:)
Z góry bardzo dziękuję :)
ania68[/QUOTE]


bazarek pierwsza klasa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...