Jump to content
Dogomania

Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='Malgoska']robiąc bazarek mam podpinać ten wątek ?[/QUOTE]

Tak, ten wątek jeśli chodzi o rozliczenia, bo jak jakieś pieski trafiają do mnie to o nich piszę właśnie tu.
Tu także jest rozliczenie, bo są to pieski pod moją opieką.

[quote name='Panna Marple']O rany... ile kasy potrzeba...Pod koniec miesiąca coś wpłacę[/QUOTE]

Dzięki..
Ps. Twoje drapaki są rewelacyjne !
[quote name='Justyna Lipicka']Iwonko wróciłam z wakacji i przyleciałam pytać czy pieniądze z mojego bazarku (181zł)dotarły do gabinetu wet? potrzebuję potwierdzenie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245812[/URL][/QUOTE]

Tak tak, potwierdziłam na watku bazarkowym i napisałam tę kwote także już tu, w rozliczeniu. (uwzględnione)
Dziękuję !
[quote name='krakowianka.fr']Jak dobrze pojdzie, to ja tez w tym tyg robie bazarek. A drugi na FB jako Psy z Olkusza chyba zrobie bo tam sie ostro ostatnio sprzedaja rzeczy, szczeg nowe. Wystawie te psie rzeczy tam. Tu bedzie bizuteria I dzbany. Dochod bedzie na 'twoje' watki Iwona a rozliczysz / podzielisz wg uznania. Ten dlug musi znikanac![/QUOTE]

Ok ;)
[quote name='masza44']Ja wpłaciłam 55 zł za owoce do gabinetu wet. Potem będzie jeszcze coś ze sprzedaży dyń.[/QUOTE]

Tę kwotę także już, 'a konto policzyłam.
:)
[quote name='Malgoska']Mnie starsznie cięzko idzie....ten bazar ......ale Szelcia juz wróciła do swojej dyrektorskiej formy więc kamien mi spadł z serca.
Iwona na pewno sama nie zostaniesz....[/QUOTE]

pamiętaj, że u mnie jest duuuuzo prezentów dla Ciebie ;)
Cieszę się, że Szelunia już w dobrej formie.
Jak dobrze, że sterylizacje są tylko raz, cio?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Mnie starsznie cięzko idzie....ten bazar ......ale Szelcia juz wróciła do swojej dyrektorskiej formy więc kamien mi spadł z serca.
Iwona na pewno sama nie zostaniesz....[/QUOTE]
Mam kilka fantow obfoconych jeszcze przed urlopem. Małgoska, wyślę Ci zdjecia, jesli uznasz, ze nadaja sie do bazarku - zrobię pomiary i opisy.
Iwoniam, ogloszenie Soni na tablicy prawie codziennie edytuję (za radą ktorejś z Cioteczek), zeby utrzymala miejsce na pierwszej stronie. ;) Z Trufla tez tak robię. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Mam kilka fantow obfoconych jeszcze przed urlopem. Małgoska, wyślę Ci zdjecia, jesli uznasz, ze nadaja sie do bazarku - zrobię pomiary i opisy.
Iwoniam, ogloszenie Soni na tablicy prawie codziennie edytuję (za radą ktorejś z Cioteczek), zeby utrzymala miejsce na pierwszej stronie. ;) Z Trufla tez tak robię. :lol:[/QUOTE]


dzięki barb

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Mam kilka fantow obfoconych jeszcze przed urlopem. Małgoska, wyślę Ci zdjecia, jesli uznasz, ze nadaja sie do bazarku - zrobię pomiary i opisy.
Iwoniam, ogloszenie Soni na tablicy prawie codziennie edytuję (za radą ktorejś z Cioteczek), zeby utrzymala miejsce na pierwszej stronie. ;) Z Trufla tez tak robię. :lol:[/QUOTE]

Dziękuję
O Soniaka nie ma niestety ani jednego zapytania...
Może kiedyś
Było kilka ( w tym 1 fajny) telefonów o Misię, o Fafla także, ale na razie nic z tego nie wynikło.
Oby, oby się udało...
MISIA wspaniale juz chodzi na smyczy, dzielna z niej dziewczynka

a Fafel - jej, jaki to niesamowity pies.
Potrafi przystanąc przy każdym przechodniu, byle go on pogłaskał.
On jest REWELACYJNY,
Muszę podesłać jego aktualne zdjęcia - odrosła mu już sierść i jest piękny.
I masy nabrał..
waży już około 60 kg.
Ile ważył po przywiezieniu?? pamiętacie? 40,2 kg. Dorosły BERNARDYN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kociaki od Łapki wyszły w końcu z kociego kataru, Psotka też juz zdrowieje, ale niestety nie będzie mieć jednego oczka zdrowego.
Dzika robi postępy, a Łapka to najmilsza po mojej Misi kotka na świecie. ;)
Zula pojechała do nowego domu... Podeślę jej zdjęcia, tylko muszę mieć jak je zgrać..

i pamiętajcie...
Przy kocim katarze, do oczu, wszystko, tylko nie Dicortineff...


[quote name='Malgoska']tworzę ale wolno mi idzie.................[/QUOTE]'

Pamiętaj, że gdybyś planowała się rozpędzić... ;) to ja mam Ci co jesiennego przekazać.
i DZIĘKUJĘ WAM ZA POMOC !!!

U nas intensywny czas... Nie wyrabiam znów troszkę, ale może pod koniec tygonia będzie łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Dziękuję
O Soniaka nie ma niestety ani jednego zapytania...
Może kiedyś
Było kilka ( w tym 1 fajny) telefonów o Misię, o Fafla także, ale na razie nic z tego nie wynikło.
Oby, oby się udało...
MISIA wspaniale juz chodzi na smyczy, dzielna z niej dziewczynka

a Fafel - jej, jaki to niesamowity pies.
Potrafi przystanąc przy każdym przechodniu, byle go on pogłaskał.
On jest REWELACYJNY,
Muszę podesłać jego aktualne zdjęcia - odrosła mu już sierść i jest piękny.
I masy nabrał..
waży już około 60 kg.
Ile ważył po przywiezieniu?? pamiętacie? 40,2 kg. Dorosły BERNARDYN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kociaki od Łapki wyszły w końcu z kociego kataru, Psotka też juz zdrowieje, ale niestety nie będzie mieć jednego oczka zdrowego.
Dzika robi postępy, a Łapka to najmilsza po mojej Misi kotka na świecie. ;)
Zula pojechała do nowego domu... Podeślę jej zdjęcia, tylko muszę mieć jak je zgrać..

i pamiętajcie...
Przy kocim katarze, do oczu, wszystko, tylko nie Dicortineff...


'

Pamiętaj, że gdybyś planowała się rozpędzić... ;) to ja mam Ci co jesiennego przekazać.
i DZIĘKUJĘ WAM ZA POMOC !!!

U nas intensywny czas... Nie wyrabiam znów troszkę, ale może pod koniec tygonia będzie łatwiej.[/QUOTE]

może mozna byłoby trochę jesiennych dorzucić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']tworzę ale wolno mi idzie.................[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']może mozna byłoby trochę jesiennych dorzucić...[/QUOTE]

Widzę, ze bazar prawie na ukończeniu. :lol: Blisko setka fantow już jest. :lol:
Też coś sobie wstępnie wypatrzyłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='junoo']mam parę fantów które chętnie oddam na bazar
gdzie się zgłosić? gdzie i jak je przekazać?

[URL]http://imageshack.us/a/img90/3195/cncu.jpg[/URL]
[URL]http://imageshack.us/a/img689/544/wupb.jpg[/URL]
[URL]http://imageshack.us/a/img845/1848/2k5x.jpg[/URL][/QUOTE]

jestes z krakowa?
bo w sumie możesz wysłac zdjęcia na maila wysyłka byłaby od Ciebie, może tak tez być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='junoo']mam parę fantów które chętnie oddam na bazar
gdzie się zgłosić? gdzie i jak je przekazać?

[URL]http://imageshack.us/a/img90/3195/cncu.jpg[/URL]
[URL]http://imageshack.us/a/img689/544/wupb.jpg[/URL]
[URL]http://imageshack.us/a/img845/1848/2k5x.jpg[/URL][/QUOTE]
Jakie fajne drobiazgi. :lol: Takie fanty często dobrze się sprzedają :lol:

[quote name='Malgoska']jestes z krakowa?
bo w sumie możesz wysłac zdjęcia na maila wysyłka byłaby od Ciebie, może tak tez być.[/QUOTE]
Tylko chyba jeszcze potrzebne jakieś opisy do fantow. Np wysokość czy dlugość. :lol:


Iwoniam, wyróżnilam wreszcie - na tydzień - Soniakownę.:lol: Ona ma takie ładne fotki - może ktoś ja wypatrzy :kciuki::kciuki::kciuki:

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Jakie fajne drobiazgi. :lol: Takie fanty często dobrze się sprzedają :lol:


Tylko chyba jeszcze potrzebne jakieś opisy do fantow. Np wysokość czy dlugość. :lol:[/QUOTE]

Penie wszystko jeszcze raz obfocę i pomierzę, ale muszę wiedzieć komu linki wysłać. I mogę wysyłać ode mnie, nie ma sprawy.
Problem będzie z lampą solną, bo ciężka i boje się że ulegnie uszkodzeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='junoo']Penie wszystko jeszcze raz obfocę i pomierzę, ale muszę wiedzieć komu linki wysłać. I mogę wysyłać ode mnie, nie ma sprawy.
Problem będzie z lampą solną, bo ciężka i boje się że ulegnie uszkodzeniu.[/QUOTE]
Linki ślij do Malgoski. Jesli potrzebny jej mail to mogę Ci wyslać na PW. Malgoska na pewno będzie wiedzieć jak mozna wyslać lampę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='junoo']ok, dzięki
to jutro wszystko pomierzę i obfotografuję :)
i powysyłam linki

dzięki jeszcze raz[/QUOTE]
To my dziekujemy, żechcesz pomóc w bazarkowaniu :lol:
Ja też przesyłam Malgosce fotki a wysyłke robię od siebie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='junoo']mieszkam 100km od Krakowa
zdjęcia do Ciebie na maila? to proszę podaj :)[/QUOTE]

[quote name='barb']Jakie fajne drobiazgi. :lol: Takie fanty często dobrze się sprzedają :lol:


Tylko chyba jeszcze potrzebne jakieś opisy do fantow. Np wysokość czy dlugość. :lol:


Iwoniam, wyróżnilam wreszcie - na tydzień - Soniakownę.:lol: Ona ma takie ładne fotki - może ktoś ja wypatrzy :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]

[quote name='junoo']Penie wszystko jeszcze raz obfocę i pomierzę, ale muszę wiedzieć komu linki wysłać. I mogę wysyłać ode mnie, nie ma sprawy.
Problem będzie z lampą solną, bo ciężka i boje się że ulegnie uszkodzeniu.[/QUOTE]

[quote name='barb']Linki ślij do Malgoski. Jesli potrzebny jej mail to mogę Ci wyslać na PW. Malgoska na pewno będzie wiedzieć jak mozna wyslać lampę.[/QUOTE]

[quote name='junoo']ok, dzięki
to jutro wszystko pomierzę i obfotografuję :)
i powysyłam linki

dzięki jeszcze raz[/QUOTE]

[quote name='barb']To my dziekujemy, żechcesz pomóc w bazarkowaniu :lol:
Ja też przesyłam Malgosce fotki a wysyłke robię od siebie :lol:[/QUOTE]


bardzo dziękujemy za pomoc
lampa solna musi isc jako przesylka delikatna; na stronie poczty polskiej mozna wszystko wyczytac, po zwazeniu i obliczyc ile przesylka bedzie kosztowala, zaraz wysle Ci maila
dzieki:)

dostalam dzis duzo fantów od Sylwii, sliczne ubranka dziewczęce oraz od mojej kolezanki z pracy, 3 wory ciuchów i książek, kolejne bazary są mi pisane.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']To my dziekujemy, żechcesz pomóc w bazarkowaniu :lol:
Ja też przesyłam Malgosce fotki a wysyłke robię od siebie :lol:[/QUOTE]
hah wyrzucić szkoda, a zostawić nie ma sensu ;]
więc dla mnie to dobra opcja na zrobienie porządku w pokoju i zmianę stylu ;]

[quote name='Malgoska']bardzo dziękujemy za pomoc
lampa solna musi isc jako przesylka delikatna; na stronie poczty polskiej mozna wszystko wyczytac, po zwazeniu i obliczyc ile przesylka bedzie kosztowala, zaraz wysle Ci maila
dzieki:)
[/QUOTE]
a jak to jest z przesyłkami, kupujący pokrywa koszta czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...