Jump to content
Dogomania

Dwie sunie ON-ki pilnie potrzebują pomocy- domowy hotel lub DT; pomoc finansowa


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 873
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co do wychudzenia Dessy i Kiary...
Ilka też powinna więcej ważyć, ale ją męczyły biegunki i wymioty (już powoli wychodzimy z tego dzięki lekom). Ilka miała podrażniony żołądek, możliwe że zapalenie błony śluzowej. Ale prawdopodobnie też zanik kosmków jelitowych z powodu złego żywienia przez lata. Takiego psa nie da się szybko przywrócić do formy, bo nie wchłaniają się substancje odżywcze. A dodatkowo najpierw odbudowują/regenerują się organy niezbędne do życia, a potem dopiero skóra i tkanka tłuszczowa się gromadzi.
Ilka wygląda z dnia na dzień coraz lepiej, ale za rok to będzie dopiero inny pies. Tak samo pewnie będzie z Dessą.
Obserwuję też Kazia, wilczura którego zagłodzonego zbierałam spod płota prawie rok temu. Kazio wydawało mi się że kwietniu, maju wygląda super - tak się odbudował, zmężniał - w porównianiu z tym jak go widziałam pierwszego dnia. A co miesiac zmieniał się jeszcze na lepsze. Teraz dopiero ma gęstą sierść i skórę z podściółką - dojście do tego zajęło Mu rok.


Ilka dzisiaj zniesmaczyła się na widok śniegu (zasypało nas ;) ). Wysikała się tylko i zaległa na kanapie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']beka pamiętaj ze mogę zrobić ogłoszenia dla malej i Dessy...[/QUOTE]

O Dessei sie czegos dowiemy jak dojedzie do Iwony, A malutka Kiarę bedziemy ogłaszac za kjakis tydzeiń, Mery ja trosze oswoji bo dzikusek z niej :(
We wtorek została zaszczepiona (druga dawka przeciwwirusowych).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

desa czekala na miejsce w klinice - jedzie do Radzymina do doktor Persony - zwolnilo sie od dzisiaj miejsce - jutro Desa wyjazdza z hotelu i bedzie miala zrobione wszelakie badanai i diagnostyke
Doktor Persona to super wetka - mialam ostatnio przyjemnosc poznac jak pracuje dajac jej moje zwierzaki pod opieke
Wieczoram pojade zobaczyc czy dojechala

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam taką wpłatę Ewa W. (data zlecenia przelewu 10 marca, na moim koncie zaksięgowane 12 marca). Kwota 10 zł, Tytuł : środki pieniężne.

Rozliczam kilka piesków i nie wiem któremu to dopisać. Jeśli wpłata dotyczy tego wątku, to mogę prosić o pw z informacją w tej sprawie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']a córka Dessy już w ds czy nadal do adopcji? a Ilanka jak tam?

pamiętajcie o ogłoszeniach, mogę porobić...[/QUOTE]
Córka Dessy szuka, wyładniała, widziałam album na FB :)

Ilanka dobrze, wypiękniała, Ajlii wysłała mi linka do albumu. Szczerze mówiąc już ciężko mi ogarnąć te wszystkie psy, nie mówiąc o wyjątkowo dramatycznej sytuacji z kasą :(

Link to comment
Share on other sites

desa u mnie - nie kuli si enie chodzi przy scianach - nie jest dzika - ) jest domowym psiakiem po dniach kilku odpoczywa na kanapie - na pozcatku fikal ado mojej suki naczelnej Andusi - ale hmm coz przestala - Anda powiedziala jej ze se nie zyczy ot co :) taka szybka info zwrotna:)
Zdjeci au malibo -poprosze ja o wklejenie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...