Jump to content
Dogomania

Kubuś i Doris czyli dwa czarno-białe potwory z piekła rodem


Patik

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulinka10']Ale dziewczyna obrosła futerkiem:)
udanego wyjazdu;)[/QUOTE]
Obrosła ,obrosła jak się doczekać nie mogę tylko jak jej to zetnę,ale że nie amm zamiaru jej ubierać,a ścięta na polu by zamarzła to zostanie tak jeszcze z 2-3 miesiące ;D

DZiekuje mam nadzieje,że udany będzie ;D

[quote name='Sonka95']Udanego wypadu :D I porób fotki :cool3:[/QUOTE]
Też dziękuje i fotki na pewno będą:D

[quote name='heksa82']Jak ja Wam zazdroszczę tego wyjazdu :razz:[/QUOTE]

To trzeba się gdzieś wybrać ,a nie zazdrościć :diabloti:

A wy nie zgadniecie co Dorciowatej się spodobało ;P
Ciągnięcie hahaha Kubusiowi już nie bardzo ,ale Doris jak ciągnie to jabłszko z czymś jest w siódmym niebie.... wiedziałam,że to nie jest zwykły shih tzu ,ale żeby jeszcze z haszczaka coś miała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

w szelka,w szelkach :lol:
To jest po prostu pies wszechstronnie denerwujący :P
Kubuśowi za to się zbytnio to nie spodobało ,chociaż jak przy rowerze biegnie to lubi sobie pociągnąć ,ale on ma zmienne humorki więc mu wybaczam ;P
A razem z Doris za to się dopełniają jego łatwo czegoś nauczyć,a Doriciowata jak nie chce to nie i koniec nic jej nie zrobisz,ja czasami mam ochotę ja powiesić :diabloti:bo jak się uprze to nie ma zmiłuj się nic nie zrobi tak jakby nic nie umiała widać,że coś z wilka ma :evil_lol: za to do zabawy jest pierwsza, Kubuś za to w ogóle nie lubi się bawić :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ja tylko nieśmiało dodam, że psy niepociągowe lub w zbyt młodym wieku - mniej niż 12msc nie mogą ciągnąć ciężaru większego niż połowę masy swego ciała.[/QUOTE]

[quote name='Bgra']mam tylko nadzieję,że Doris ciągnie to jabłuszko puste:-o
miłych ferii:)[/QUOTE]

hahaha oczywiście...puściutkie i tak a propo Doris ma już 14 msc ^^

Ferie udane ,ale jednak psa zostawiliśmy z dziadkiem ,stwierdziłam,że na pewno będzie jej tu lepiej no i się nie pomyliłam ;D Pies zadowolony ja też i wszystko Ok ;D

Link to comment
Share on other sites

No to niech zostanie przy pół roku ;D Kuba przez jakieś 5 lat tez cały czas miał 6 lat :D
Ale czas faktycznie szybko leci pamiętam jak takim szkrabem była ;D co prawda za dużo nie urosła i z zachowania też się nie zmieniła,dalej taki szczenior z ADHD :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...