Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

Cudowne wieści :lol: Piękne zdjęcia :lol: Teraz trzymajmy kciuki za pierwsze dni Barta w nowym domu.
Dexterko, wielkie dzieki dla Ciebie.:kciuki: Na wątku hoteliku możesz napisać, że kolejny podopieczny trafił do nowego domu. :lol:

Przy okazji chciałabym coś, bardzo nieśmiało, zaproponować ... może za wcześnie o tym pisać ... ale jeśli wszystko ułozy się szczęśliwie i będziemy pewni, że Bart zostaje w domu do ktorego pojechal - czy w ramach podziekowań dla Dexterki mozna by zgromadzone na koncie Barta środki (lub ich część) przekazać na ktoregoś z jej potrzebujących hotelowiczow ? Może Koko, która jest na bdt ?Albo Wierki, nie majacej pełnych deklaracji ? Takie hoteliki jak dexterki powinny się rozwijać :lol:

Co o tym myslicie ? Oczywiście to po odczekaniu bezpiecznego okresu i pomyślnej wizycie pooadopcyjnej ...

Link to comment
Share on other sites

Ale się nam niewiarygodny scenariusz napisał:multi:. Teraz kciukam z całych sił by ta bajka trwała i nic jej już nie zmąciło. Bartusiu sprawuj się i powodzenia psiaku dla Ciebie i Twoich ludziów:cool2:
Ja też jestem za finansowym wsparciem dexterkowych hotelowiczów jak się Bartusiowa sytuacja wyklaruje w 100%.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Ale się nam niewiarygodny scenariusz napisał:multi:. Teraz kciukam z całych sił by ta bajka trwała i nic jej już nie zmąciło. Bartusiu sprawuj się i powodzenia psiaku dla Ciebie i Twoich ludziów:cool2:
Ja też jestem za finansowym wsparciem dexterkowych hotelowiczów jak się Bartusiowa sytuacja wyklaruje w 100%.[/QUOTE]
To jest nas już dwie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ależ się cieszę :multi:Barcik pojechał do swojego domku i mam nadzieję,że juz wreszcie to będzie jego domek na zawsze!Mocno będe trzymać kciuki,a jednocześnie ,czekać na wieści od Pani Barcika :smile::kciuki:
Barb,pomysł bardzo dobry,ale ja nie jestem teraz w stanie o tym myśleć.Po prostu muszę ochłonąć...;)

Link to comment
Share on other sites

aż mi się łzy leją ze szczęścia!!!
ten pies musiał w końcu dobrze trafić! Przecież całym sobą kocha człowieka!!
o ludzie! ale się wzruszyłam!!!
teraz kciuki jeszcze bardziej zaciskam, by się docierali :)

Deksterko
Wielkie podziękowania!!!
A zdradz, czy Pani mówiła dlaczego wybrała Bartusia!??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']
Przy okazji chciałabym coś, bardzo nieśmiało, zaproponować ... może za wcześnie o tym pisać ... ale jeśli wszystko ułozy się szczęśliwie i będziemy pewni, że Bart zostaje w domu do ktorego pojechal - czy w ramach podziekowań dla Dexterki mozna by zgromadzone na koncie Barta środki (lub ich część) przekazać na ktoregoś z jej potrzebujących hotelowiczow ? Może Koko, która jest na bdt ?Albo Wierki, nie majacej pełnych deklaracji ? [B]Takie hoteliki jak dexterki powinny się rozwijać[/B] :lol:

..[/QUOTE]

jeśli mogę się wypowiedzieć w tej kwestii to jak najbardziej TAK!!

Link to comment
Share on other sites

Dominiko
nie ma głupich wypowiedzi, gdy chodzi o troskę o los psa który nam jest powierzony..
bardzo się cieszę i tak samo bardzo czekam w nerwach na wiadomości z Olesna, zawsze pomimo najszczerszych chęci obu stron może być róznie

ale przecież szczęśliwe zakończenia tez się zdarzają:) np. ja i moja sunia;):):)

ha,ha
tak mi się przypomina,że jak ją wzięłam Wojtuś do mnie dzwonił, bo nie mogli się ludzie na wątku doczekać wiadomości-wtedy tego nie rozumiałam, bo zaczynałam dopiero swoją przygodę na dogo:oops: dziś siedze jak na szpilkach;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Podczytuję wątek Barta od dłuższego czasu, ale odezwałam się tylko raz. Za sprawą Dominikabankert. :smile:
Cały czas trzymałam kciuki za Dom dla Barta.
Bartusiu, wszystkiego dobrego we własnym Domku. I już na zawsze. :iloveyou:

BORYSboxer, Twoja sława rośnie... ;)
Gdybyś chciała przynieść szczęście jeszcze jednemu psiakowi w potrzebie, to zapraszam do naszej Soni... :smile:
W moim podpisie jest jej banerek... Proszę, zajrzyj chociaż raz... ;)
Sonieczka już tak długo czeka na swój Dom... :sad:[/QUOTE]

Nie ma problemu zajrzę,może akurat...
Bardzo się cieszę z Bartusiowej przeprowadzki i liczę na to,ze będzie to przynajmniej taki dom jaki ma Aza albo jeszcze lepszy.Zasłużył chłopak... Moja skromna wpłata,którą miałam wysłać dla Barta pójdzie dla Viki z linku barb...

Link to comment
Share on other sites

Bart na zdjęciach nie wygląda na szczęśliwego; porównując oczywiście zdjęcia poprzednie dexterki;
ma podkulony ogon, napięte tylne nogi jakby sprawdzał, czy nie grozi mu niebezpieczeństwo;
skulone uszy;
mam nadzieję, że to tylko pierwsze spotkanie a potem już będzie szczęśliwy
wiem, zaraz posypią się na mnie gromy ale niestety z tych zdjęć można to wyczytać.
Oby się Pani postarała i rozkochała w sobie Barta z wzajemnością oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']co chcialas ukochana skrzynka pusta za te moje 200 zl oplaccie mu hotel u dexterki bo przeciez trzeba jej zaplacic moze te 200 styknie[/QUOTE]
Dominika, hotel za maj u Dexterki jest zapłacony, zobacz rozliczenie w pierwszym poście. Napisalam na wątku to co mialam wyslać w prywatnej wiadomości ale jak slusznie zauważyla Bogusik, jeszcze za wczesnie na poruszanie tematu.

[quote name='Malgoska']Bart na zdjęciach nie wygląda na szczęśliwego; porównując oczywiście zdjęcia poprzednie dexterki;
ma podkulony ogon, napięte tylne nogi jakby sprawdzał, czy nie grozi mu niebezpieczeństwo;
skulone uszy;
mam nadzieję, że to tylko pierwsze spotkanie a potem już będzie szczęśliwy
wiem, zaraz posypią się na mnie gromy ale niestety z tych zdjęć można to wyczytać.
Oby się Pani postarała i rozkochała w sobie Barta z wzajemnością oczywiście.[/QUOTE]
Dlaczego miałyby sie sypać gromy ? Też zauważyłam, że na tych zdjęciach Bart ma inną postawę niż na wcześniejszych ale nie jestem tak dobrym znawcą psiej mowy ciala jak Ty. Pamiętam jednak, że z Mokrego Noska Bart też nie bardzo chcial wyjeżdzać, nie chcial wsiadać do samochodu a u Dexterki od razu wyglądal na zadowolonego.
Dexterko, czy może Pani mówila co stało się z jej poprzednimi psami ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dominika, hotel za maj u Dexterki jest zapłacony, zobacz rozliczenie w pierwszym poście. Napisalam na wątku to co mialam wyslać w prywatnej wiadomości ale jak slusznie zauważyla Bogusik, jeszcze za wczesnie na poruszanie tematu.


Dlaczego miałyby sie sypać gromy ? Też zauważyłam, że na tych zdjęciach Bart ma inną postawę niż na wcześniejszych ale nie jestem tak dobrym znawcą psiej mowy ciala jak Ty. Pamiętam jednak, że z Mokrego Noska Bart też nie bardzo chcial wyjeżdzać, nie chcial wsiadać do samochodu a u Dexterki od razu wyglądal na zadowolonego.
Dexterko, czy może Pani mówila co stało się z jej poprzednimi psami ?[/QUOTE]


ja też nie jestem znawcą
to podstawowa mowa ciała psa
skulone uszy, skulony ogon, podkurczone nogi
strach

Link to comment
Share on other sites

poprzednie psy tej pani odeszły ze starości. Miała je naraz , bardzo przeżyła ich śmierć i przez kilka kolejnych lat nie miała psa.

Zdjęcia dzisiejsze były robione zaraz po wejściu rodzinki na nasz ogród , Bart dopiero co do nich podchodził i wąchał , podejścia były z lekkim dystansem. ale dosłownie po 2 minutkach bart pakował się w ich ramiona. Nie wydałabym nikomu psa jesli widziałabym,że się boi nowych ludzi, nie akceptuje ich , zachowuje dystans. Gdybym zrobiła zdjęcia 2 minuty później już nie miałybyście wątpliwości.

Dzwoniłam do pani, jest zachwycona Bartem, korzystają z ładnej pogody i zwiedzają teren przyległy . Bart jest bardzo grzeczny, w domu również było ok, choć nowe miejsce i pełno zapachów nie do końca pozwoliło się Bartowi zrelaksować, nie mógł sobie znaleźć miejsca. Chyba jeszcze nie do końca wierzy ,że to jego dom. Poznał kota , którego zupełnie olał, za to kot nieco się przestraszył , co zdziwiło Panią , bo kot nie bał sie psów spotykanych na zewnątrz.
Przyszły dzieci chyba od siostry zapoznać psiaka i wszyscy są nim zachwyceni, a on w końcu ma głasków pod dostatkiem. Teraz pewnie odpoczywa po całym dniu wrażeń. Pani ma 10m linkę, jeszcze po poprzednich psach i na niej własnie będzie barta wyprowadzała na spacerki. Bart dostał też ode mnie adresówkę. pani chyba będzie go chipowała przy najbliższej wizycie u weta.
Podobało mi się w tej pani to,że zadawała dużo pytań jak chciała coś wiedzieć badź miała wątpliwości, bo wkurzają mnie adoptujący , którym coś się opowiada, radzi a oni nie słuchają , bo przecież wiedzą już wszystko ponieważ kiedyś tam mieli już psa. Przez cały jutrzejszy dzień raczej nie będzie mnie na dogo, będę wieczorem i dam znać jeśli będę miała nowe wieści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...