Jump to content
Dogomania

Pusia Jamniczka w swoim domu , Zuzka tez ma swoj dom :)


kkasiiiar

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula91']Tak, lód był już rozpuszczony, wstawiłam fiolki do lodówki, jutro zostaną podane, bo w nocy niestety nikt jej tego nie poda... chciałam z nią jechać do weta, ale sama mam psa i dla bezpieczeństwa niby lepiej, żebym nie jechała :([/QUOTE]
Super akcja! to tylko teraz trzymamy kciuki, a ja proszę tez o ciepłe myśli dla Kropki z mojego banerka, dziś sterylka.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Paulinko czekam na wiesci jak sie ma Zuzka..[/QUOTE]
Dzwoniłam do pana Tomka, uprzedzić, że karma pewnie dziś dojedzie i pytałam jak mała. Dostała pierwszą dawkę surowicy. Pojawiła się krew w kupie i w wodzie którą mała piła. Cały czas kroplówki, sunia nie je sama jeszcze. Chodzi po schodach, wskakuje na fotel, więc jest nadzieja, że wyjdzie z tego.

Paula przepraszam, że tak się panoszę, ale skoro już coś wiem, to chciałam napisać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Dzwoniłam do pana Tomka, uprzedzić, że karma pewnie dziś dojedzie i pytałam jak mała. Dostała pierwszą dawkę surowicy. Pojawiła się krew w kupie i w wodzie którą mała piła. Cały czas kroplówki, sunia nie je sama jeszcze. Chodzi po schodach, wskakuje na fotel, więc jest nadzieja, że wyjdzie z tego.

Paula przepraszam, że tak się panoszę, ale skoro już coś wiem, to chciałam napisać....[/QUOTE]



Dziekuje za wiadomosci :) Trzymam mocno kciuki za Zuze!

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że piszesz, bo ja dopiero na neta weszłam, bo w pracy byłam. Mam tylko nadzieję, że surowica nie straciła właściwości przez to, że lód był całkowicie rozpuszczony jak przyjechała wtedy, bo w sumie powinna i tak trzymać temperaturę... musi zadziałać! Trzymajcie cały czas kciuki za Zuzę!

Link to comment
Share on other sites

Paula, ale woda po lodzie byla ciepla czy jeszcze chlodna? Bo jesli letnia to jeszcze pól biedy, najgorzej jesli jakas mocno ciepla i dluzej w niej surowica byla. Ale wiem ze Ela wysylala juz w dalekie trasy i ten lód normalnie wytrzymywal i topil sié stopniowo ale nie do cieplego zupelnie. To chyba zalezy gdzie to polozyli. Bo jak w jakiejs parowni to doopa, ale bylby ktos taki glupi?

Link to comment
Share on other sites

Przesyłka leżała na górze na półce na bagaże, woda wsiąkła trochę w tą watę, która była w pudełku... teraz dzwoniłam jeszcze do mojego chłopaka, żeby się upewnić i mówi, że jak sprawdzał jak to wyjęliśmy to ta folia z tymi ampułkami była dość chłodna. Zobaczymy jakie będą efekty, ale wierzę, że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale musze ..:(
[B] [/B]

[INDENT] [INDENT][SIZE=3][COLOR=red][B]AZA UCIEKŁA WCZORAJ Z NOWEGO DOMU!!! PILNIE SZUKAM DOGOMANIAKOW Z OKOLIC JASŁA!![/B][/COLOR][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216690-UWAGA-Aza-uciek%C5%82a%21%21%21%21-Osoby-z-okolic-Jas%C5%82a-prosimy-o-pomoc-%21%21%21%21%21%21%21%21/page11"]http://www.dogomania.pl/threads/216690-UWAGA-Aza-uciek%C5%82a!!!!-Osoby-z-okolic-Jas%C5%82a-prosimy-o-pomoc-!!!!!!!!/page11[/URL]
[/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...