Jump to content
Dogomania

Sznaucer mini, MA JUZ DOMEK !!!!


zalewscy

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wiesz ... Ela akurat w tej sytuacji - jeśli chodzi o transport to nie bedę ja dopłacać !
Nasze bidy starachowickie ciągle potrzebują kasy na sterylki i szczepienia!
A poza tym ja już swój wkład miałam w transporty, które nie doszły do skutku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']jejku ja dopiero w lutym będę mogła dołozyć się do biletu dla Dredzika - zalewscy a co to za osoba??? dobrze się psem zajmie w podróży????[/quote]


Bardzo fajna osoba młoda dziewczyna Renata, nie ma własnego psa z wyboru jak to ona mówi, bo nie chce aby czegos zabrakło jej pieskowi. Renata 1 Lutego idzie do pracy :-( . Jutro musiała by wyjechać, bo w poniedziałek musi robić badania przed pracą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']nijak inaczej nie mogę pomoc psinie jak tylko podniesć watek , moze ktos wypatrzy i pomoze w transporcie..........[/quote]

Dziekuję, nawet za podnoszenie. Jak już nawet mod zauważył, Iza się poprostu wyżywa do tej pory tylko na mnie, ale jak widze "poszeża swoje horyzonty".

Link to comment
Share on other sites

W ta sobote i niedziele jest wystawa w Glogowie. Tu jest topic: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=2869946[/URL]
Moze tam wrzucic info o psie? Moze akurat ktos z okolic Starachowic bedzie w Glogowie i bedzie mogl zabrac psa ze soba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zalewscy']Zanim zaczniesz obrażać ludzi, może napiszesz nam, w jaki sposób Ty zamieżasz pomóc DREDZIKOWI ?[/quote]

Widze,ze bardzo wybiorczo czytasz.Pisalam wczesniej,ze moge zawiezc Dredzika do Wroclawia.Malo? Na tyle mnie stac.To dla mnie jest koszt.ok.50zl.Moglam zawiezc,ale teraz ide juz do pracy,a w poniedzialek mam badanie dna oka i niestety juz nie mam jak psa zawiezc.Przy tym badaniu,po rozszerzeniu zrenicy nie mozna juz jezdzic.
Proponuje zamiast sie mnie czepiac wypisujac bzdury zajrzec do slownika ortograficznego,badz pisac najpierw w wordzie,ktory poprawi bledy.
No i wstawic info o Dredziku tam gdzie proponuje Acroba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Widze,ze bardzo wybiorczo czytasz.Pisalam wczesniej,ze moge zawiezc Dredzika do Wroclawia.Malo? Na tyle mnie stac.To dla mnie jest koszt.ok.50zl.Moglam zawiezc,ale teraz ide juz do pracy,a w poniedzialek mam badanie dna oka i niestety juz nie mam jak psa zawiezc.Przy tym badaniu,po rozszerzeniu zrenicy nie mozna juz jezdzic.
Proponuje zamiast sie mnie czepiac wypisujac bzdury zajrzec do slownika ortograficznego,badz pisac najpierw w wordzie,ktory poprawi bledy.
No i wstawic info o Dredziku tam gdzie proponuje Acroba.[/quote]


Nie mało !!! Tylko po co chcesz go wieść do Wrocławia ??? Do kogo ??W jakim celu ???
Skoro jesteś w stanie przeznaczyć 50 zł na transport do Wrocławia to może przekaż tę kase na bilet, to w tedy miałybyśmy już 70 zł.
[quote]Proponuje zamiast sie mnie czepiac wypisujac bzdury zajrzec do slownika ortograficznego,badz pisac najpierw w wordzie,ktory poprawi bledy.
No i wstawic info o Dredziku tam gdzie proponuje Acroba.[/quote]

Nikt się Ciebie nie czepia, jedynie staramy się pokazać, ze to Ty wszystkich atakujesz robiąc w ten sposób nie potrzebne zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acroba']Chyba zle wstawilam link , tu jest wlasciwy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29944&page=10[/URL]

Szkoda ze nikt nie wpadl zeby pogrzebac samemu na forum.Prawdopodobnie jade jutro do Glogowa wiec moglabym psa zabrac....[/quote]


o to wspaniale.....
zalewscy i co Wy na to?...taka okazja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...