Jump to content
Dogomania

Wiem, że ona już nie ma szans...Bzuniu biegaj szczęśliwa <*><*>


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to nas Ciotka przetrzymałaś w napięciu:evil_lol:ale to jest całkiem dobra wiadomość!!!Chyba przyzwyczaili się już do obecności Bzuni:)Dają jej szansę a to bardzo dużo. Chyba zależy im na niej. Dalej trzymay kciuki i łapki!!Oby Bzunia juz została u Pani Izy.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Tak zalezy im :) pani Iza nawet nazwała swojego TZ-a rzecznikiem Bzuni ;)...
a i Bzunia jest całkowicie głucha i widzieć tez wiele nie widzi[/quote]

ale to juz jest czysta złosliwosc ze strony bzuni - tak uwazam:mad::lol:
to jak to: nie widzi nie słyszy, a kota wypatrzy..???..:crazyeye: :shake: :evil_lol:
ech bzunia - nie podpadaj...

natomiast ucieszyła mnie wiadomosć o rzeczniku w postaci tz
Tezety to juz chyba tak mają - próżne sa strasznie, a taka pochlebczyni slepo wpatrzona i posłuszna, gotowa przyjsć na kazde skinienie czesto sie nie trafia
takie rzeczy jednak smarują miodem ego TZtów
czy wy dziewczyny czekałybyście cały wieczór na pana leżąc pod drzwiami w przedpokoju..?
no właśnie..!

wiec jak juz tz jest po naszej stronie to szanse zwiększaja sie automatycznie o 100%:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no tak , tylko , ze taka sytuacja moze trwac tygodniami , a nawet miesiacami...czy p.Iza pisze co oni robia w takim momencie, w jaki sposob pracuja nd Bzunia?...czy czekaja, az jej samej przejdzie?...

Na dogo napewno czytalyscie propozycje Jacol'a123(jesli dobrze pamietam) , co prawda à propos programu adopcyjnego , ale zawsze jest to osoba kompetentna w sprawie zachowan psow.Jego mozna w razie czego zapytac o kilka rad.

Link to comment
Share on other sites

martyna - tez tak to widze..
mam tylko nadzieje, ze czas pracuje na korzysc bzuni

i tak, uwazam, p. iza wykazała naprawde duzo odpowiedzialnosci i samozaparcia, ze bzuni daje szanse

z drugiej strony mam wrazenie, zę sytuacja nie wyglada az tak źle skoro czas próbny (boze jak to brzmi) bzuni przedłuzył sie
moze ataki złosci na koty są sporadyczne - i stad ta nadzieja, ze wszystko sie ułoży...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Martyna-']no tak , tylko , ze taka sytuacja moze trwac tygodniami , a nawet miesiacami...czy p.Iza pisze co oni robia w takim momencie, w jaki sposob pracuja nd Bzunia?...czy czekaja, az jej samej przejdzie?...


hmm, wtedy to juz bedzie za pozno-TZ i Bzunia juz zyc bez siebie nie beda mogli:evil_lol:, czas chyba dziala na jej korzysc;)

Link to comment
Share on other sites

:happy1: :happy1: :happy1: Trzymam kciuki -ileż ja juz tych kciuków trzymałam-czasem żałuję ,że nie jestem stonogą ,taka to ma tyle kończyn...Więcej kciuków może trzymac....
A Bzuni poradzić mozna jedno:niech dalej obłaskawia tzw przywódce stada...To dobra strategia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']:happy1: :happy1: :happy1: Trzymam kciuki -ileż ja juz tych kciuków trzymałam-czasem żałuję ,że nie jestem stonogą ,taka to ma tyle kończyn...Więcej kciuków może trzymac....
A Bzuni poradzić mozna jedno:niech dalej obłaskawia tzw przywódce stada...To dobra strategia...[/quote]

..tylko czy stonoga ma kciuki...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Narazie Bzunia się trzyma i wieści są dobre....chociaz wiadomo ze zdrwoeim u niej bywa różnie...

Bzunia jest naprawdę bardzo starym psem, zaczynają puszczać jej zwieracze (podczas snu zdarza się jej wypróżnić na posłanie), ma dni, że trudno jest jej się poruszać i również takie, że próbuje biegać i szczekać razem z innymi psami. Nauczyła się
podchodzić do drzwi, jak chce wyjść na dwór i wracać pod drzwi, jak chce wrócić do domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...