Jump to content
Dogomania

FIGA-foksia-zabrana ze schronu w Ostródzie-była w DT w Krakowie-ma dom w Legnicy !!!


pucka69

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olaitomek']i bardzo dobrze, Aga!! :razz:
pytaj ile chcesz... bo ja będę o Fidze pisać , pisać i pisać i... zdjęcia wklejać!! :evil_lol:[/quote]

tak, tak, tak, tak....i jeszcze raz TAK :loveu: :loveu: :loveu:

jakie jej imię nadacie? :)

a może ona nie będzie chciała zrezygnowac ze swojego kontenerka od Cioci Agi? (a bardziej cioci Dabrowki i akucha)

Link to comment
Share on other sites

Foksiu-Figo szczęśliwej dalszej drogi do domku.Cieszę się,że wyszła ze schronu,ale ciekawe co sobie taka psina myśli.Dopóki siedziała w schronie życie biegło ustalonym rytmem,teraz wszystko wokół Niej zmienia się bardzo szybko-czyżby świat zwariował?Myśle,że wszyscy odetchniemy,jak sunia będzie na miejscu.Trzymaj się dzielnie Foksiu.

Link to comment
Share on other sites

Figa jest już u mnie :)
chłopcy zgłupieli! już wiem skąd to powiedzenie- jak pies na baby.... :razz:
Figa dokładnie wie do czego służy poduszka i koc na ziemi :)
narazie zwiedza, i ignoruje panów, którzy totalnie starcili dla niej głowę
ooo nawet na nich powarkuje :) a mówiłam, że sobie z nimi poradzi!
przyszła do mnie na kolana! :multi: jest słodka jak nie wiem co! :)
chyba zaczyna się zabawa :) Figa pogoniła Ofkorsa :D weszłą na fotel, hrabianka :)

Link to comment
Share on other sites

dobrze :) Figusia nie sprawia żadnych problemów, więc spokojnie do nas jedźcie :)
ale.. co terier to terier. od razu wyczaiła, że w domu jest szczurek i pilnowała go dość długo, ale że szczurek do niej nie zszedł, nie dał się złapać, to wróciła na fotel :)

Link to comment
Share on other sites

na razie nic więcej nie napiszę, żeby nie zapeszyć, ale... jest szansa na stały domek dla Figi!! :lol:

wszystko dzięki mojej mamie, a właściwie Hexie (jednemu panu bardzo się spodobała, więc moja mama od razu powiedziała o Fidze... i dziś pan przyjechał z żoną... ;) )

oczywiście najpierw ja się z nimi spotkam, sprawdzę warunki, uswiadomię w temacie terierowatego charakteru, poinformuję Was i razem podejmiemy decyzję... no i oczywiście sterylka!!

kurcze, ale wszystko szybko się dzieje!!

kciuki bardzo potrzebne!! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaitomek']na razie nic więcej nie napiszę, żeby nie zapeszyć, ale... jest szansa na stały domek dla Figi!! :lol:

wszystko dzięki mojej mamie, a właściwie Hexie (jednemu panu bardzo się spodobała, więc moja mama od razu powiedziała o Fidze... i dziś pan przyjechał z żoną... ;) )

oczywiście najpierw ja się z nimi spotkam, sprawdzę warunki, uswiadomię w temacie terierowatego charakteru, poinformuję Was i razem podejmiemy decyzję... no i oczywiście sterylka!!

kurcze, ale wszystko szybko się dzieje!!

kciuki bardzo potrzebne!! :thumbs:[/quote]

Ola - nawet nie wiesz jak sie cieszę,że wreszcie się odważyłaś zaangazowac znowu i do tego od razu z grubej rury:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Andzia, ja się wcale nie odważyłam... ale jak zobaczyłam zdjęcie foksi w tym błocie to po prostu nie mogłam o niej zapomnieć... i tak samo wyszło... :eviltong:

po prostu mam genetycznie uwarunkowaną słabość do foksów... ale u mnie to rodzinne ;)

mam tylko nadzieję, że akcja zakończy się powodzeniem :thumbs:

o kieleckich psiakach też pamiętam - jak najszybciej wyślę zdjęcia szczeniorków do GW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']czyli - Aga! Udało się ! Transport, tak misternie ułozony - zakończony! Wszystkim Ciotkom Figa i ja - dziękujemy!!![/quote]


Tak...Bardzo Wszystkim Dziękuję :Rose:

i bardzo się cieszę, że foksia dojeżdża już do domciu w Krakowie...na kolanach u Oli :evil_lol:

chyba kiedys ja się tak "nadam" na przejazd...chociaz zwiedzę pół Polski ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloise']Figa była cudowna, całą drogę spała przytulona z moim Ofkorsem. czasem tylko na nas spoglądałą, wzdychała i dalej sobie spała :)
wcale nie chciała wychodzić z samochodu :p chciała chyba zostać z adoratorami :evil_lol:[/quote]


eloise ...stanęłaś na drodze takiemu uczuciu?:mad: :evil_lol:

echhhhhhh a jakie ona ma długie rzęsy...
cudooooooo....wiem jestem monotematyczna...ale wspaniała jest :)

eloise dziękuję Kochana :Rose:

Jo37 dziękuję bardzo:Rose:

moniamonia dziekuję :Rose:

olaitomek dziękuję Wam :Rose:


dziś zadzwoniłąm do schronu i było to tak....
Pan z Gdańska przywióżł sunieczkę samochodem do schronu chyba właśnie w wakacje i powiedział, że mu wskoczyła do samochodu w Ostródzie na mieście....ale widać było, że coś kręci....ale cóż...

sunia była w ciąży...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...