Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szukam osoby, ktora moglaby mi jutro przywiezc z Kokoszek do Tczewa lagodnego dobermana. Tak aby byc w Tczewie od 16:15 w gore. Zapraszam do siebie na herbatke czy kawke oczywiscie.

W schronie bedzie wszystko zalatwione.
Oto ten dobeczek

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7125/48819883je8.jpg[/IMG][/URL]

Beata - 0601 717 398

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataJ']Szukam osoby, ktora moglaby mi jutro przywiezc z Kokoszek do Tczewa lagodnego dobermana. Tak aby byc w Tczewie od 16:15 w gore. Zapraszam do siebie na herbatke czy kawke oczywiscie.

W schronie bedzie wszystko zalatwione.
Oto ten dobeczek



Beata - 0601 717 398[/quote]

Szkoda, ze dopiero dzisiaj dałaś znać o takiej potrzebie - jutro uż nie dam rady, mogę pomóc we wtorek - tzn mogę go zawieźć gdzie trzeba

Link to comment
Share on other sites

Gordon juz ma transport. Kochana Itske mi go przywiezie!
DZIEKUJEMY!!!

Beata

[quote name='BeataJ']Szukam osoby, ktora moglaby mi jutro przywiezc z Kokoszek do Tczewa lagodnego dobermana. Tak aby byc w Tczewie od 16:15 w gore. Zapraszam do siebie na herbatke czy kawke oczywiscie.

W schronie bedzie wszystko zalatwione.
Oto ten dobeczek

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7125/48819883je8.jpg[/IMG][/URL]

Beata - 0601 717 398[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=66860"]G|r|ej frut[/URL] byłam nad wąwozem przy blokach, na których było kobyłami Cebetrowicza napisane. Także myślę, że byłam tam gdzie trzeba..:( no nie wiem..pokręciłam się chwilkę..przeszłam przez wąwozik na drugą jego stronę i pojechałam spacerować w swoje storny..;)
Ale jestem chętna następnym razem, tylko fajnie byłoby Was spotkać..hihi:)

Link to comment
Share on other sites

Witam Serdecznie :)
jestem nowa na tym wątku, właśnie jestem w trakcie adopcji Setera z Gdyńskeigo schroniska. W czwartek zabieram Go do domu, gdyż dopiero wtedy kończy mu się kwarantanna. Mieszkam w Gdańsku Przymorze i chętnie umówiłabym sie z kimś na wspólny spacer :)
[RIGHT]pozdrawiam :)[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

Nie! On jest bardzo przyjacielski i uległy. Oczywiście nie mogę go jeszcze puszczać :( ale przynajmniej pobawiłby się choć trochę :) na długiej lince. O ile wyrażacie taką chęć, żal mi maluszka taki młody psiak i tyle przeszedł. Pozdrawiam :) będę śledzić wątek :)

Link to comment
Share on other sites

CrystalDream przy dwóch deptakach prowadzących nad morze są wybiegi dla psów. Taki mały ogrodzony teren z ławeczką. Także słodziak mógłby pobiegać bez smyczki :multi:. Mój jest ostoją łagodności i miłości do wszystkiego co się rusza, więc na pewno będzie dobrą terapią dla twojego pieska.

Link to comment
Share on other sites

Często spaceruję i przyznam, że już o tym myślałam :) ale dzięki to będzie dobre miejsce na naukę i zabawę. Jutro odbieram chłopaka już nie mogę się doczekać, w sumie nie sądziłam, że aż tak ciężko będę to znosić ale pobolewa mnie brzuch, głowa - stres robi swoje :(

Link to comment
Share on other sites

Powiedz coś o twoim(już prawie:p) piesku. Masz jakies zdjęcie? Moze jest na Dogo? Kundelek czy jakaś rasa? Jeśli będzię się lubił bawić to gwarantujemy Wam w weekendy szczęśliwego i wymęczonego psa :p. Teraz już wszystko będzie u niego dobrze, odbije sobię wszystkie złe chwile u Ciebie. Trzymamy kciuki i nie denerwuj się( i kto to mówi :lol: jak mąż jechał po mojego do hodowli, to w końcu wyłączył komórkę, bo nie wytrzymał mojego ciągłego dzwonienia, ledwo przeżyłam ten dzień:shake:)

Link to comment
Share on other sites

On wygląda jak seter irlandzki, zdjęcie chętnie wkleję, a za dwa lata zamierzam kupić wyżła niemieckiego krótkowłosego. Ale to jeszcze sporo czasu. Najpierw musze tego kluska odchować. Tak co do energii to czuje, że nie tak łatwo będzie zamęczyć Ariego.

Link to comment
Share on other sites

Zamęczyć heheh ale mi się naisało ... oczywiście chodziło mi o zmęczyć :p Co do charakteru to tak jak juz pisąłam jest łągodny, przyjaźnie nastawiony do innych piesków:multi:, gdzieś za tydziń będzie kastrowany, troszke się boję bo mojej koleżanki koń nieszczęśliwie padł przy kastracji. Jak byłam z nim na spacerze to szybko zaczął nawiązywać ze mną kontakt i chyba ma predyspozycje do nauki. Nauczył się co to znaczy jak mówię do niego chodź do mnie, oczywiście jeszcze niezdarnie ale bardzo mnie tym zaskoczył. Bo w sumie nie wymagałam tego od niego jakoś mocno. Tak ogółem to nic nie umie :) jeśli chodzi o jakies komendy.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i ja bardzo chętnie się kiedyś dołączę do spacerku :)
moja sucz jest przyjazna ale trochę bardzo nadpobudliwa :evil_lol::evil_lol:
uwielbia energiczne zabawy z innymi psami i jest do nich nastawiona jak najbardziej pozytywnie :)

[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...