Jump to content
Dogomania

Bezdomne psy z Łomży


elinaa

Recommended Posts

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aduska1212']Izabela124.[B][/B], przepraszam jeśli mój post zabrzmiał trochę "nerwowo"! Nie taka była moja intencja!

[url]http://nk.pl/#profile/14384923/gallery/album/2/120[/url] <--- oto moje małe szczęście! Właśnie z Arki![/QUOTE]Nic nie szkodzi :)
Malutkie to Twoje szczęście, taki mikropiesek :)

Link to comment
Share on other sites

Malutka to ona była!!!! Małpę małą jak brałam ze schroniska to ważyła jakieś 3 - 3,5 kg. Teraz waży 5,5!!!!! I mimo odchudzania, sadełko nadal jest.
Zeby było śmiesznie, zakochałam się w niej właśnie na tym zdjęciu, dwie noce nie mogłam spać i trzeciego dnia przywiozłam ją do domku:loveu: A oprócz niej mam takie dwa szczęścia-jakieś 30kg i 60! :)
[url]http://nk.pl/#profile/12808275/gallery#!q?album=3[/url] <- oto my :)


Paulinko!! Przepraszam, ale zdjęcia dostaniesz aż wieczorem, bo Krzysiek ma jakies sprawy do załątwiania...:shake: Pozwalam zrobić CI:mad: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

A jakie kochane:oops:
Największy jest najłagodniejszy. Za to najmniejsza-diabeł:evil_lol: Czarna, duża sunia się jej boi, bo to kłapie zębami jak się tylko zbliży, a duży pies ma ją głęboko gdzieś... Nawet jak mu się zębami za łape uczepi:roll:
I obie sunie są właśnie z Arki, Leila-duża od września 2007roku, Maja-mała od maja 2010. A pies został zabrany wprost z ulicy w styczniu 2008. I tak sobie żyjemy :)

Dobra dziewczyny, ja spadam na spacer i muszę się uczyć :( Później do was zajrzę. Napiszę Ci Paulinko o co pytać w sklepach. Jeżeli coś jeszcze mam zrobić - piszcie.
Jeśli ktoś chce mój numer kom - oprócz Pauliny:lol: - to piszcie na priv.

Fajnie, że jest nas więcej!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy]Dziewczyny a mozecie podac mi adres tego schroniska?musze sie tam wybrac i zobaczyc co i jak.

Mysle ze pani kierownik nie chce finansowej pomocy dlatego ze urzad miasta daje na kazdego psa okreslona sume co miesiac(kiedys slyszalam ze to jest 1000zl ale nie chce mi sie wierzyc) wiec by mogli sie znalesc jeszcze w gazetach ze wyludzaja kase.Wiec wola nie brac.
A karma i sloma to zawsze sie przyda i nikt nie bedzie dochodzil dlaczego.

Jakby moja niunke przyjeli tam to bym nawet codziennie dokupowala jej sucha karme jak tez i innym psiakom na tyle ile bym mogla.Na pewno taniej i wygodniej by mi bylo niz teraz dojezdzac,placic za pks i jeszcze jedzenie kupowac.Na ok 3 dni wydaje na nia 100zl.Wiec lepei j by chyba bylo zebym karmy suchej kupila i innym zaniosla za taka kwote.

Szkoda ze wczesniej tu nie trafilam na dogo:(mielismy tam na wsi jeszcze latem sporo sianka ,niestety spalilismy bo byla niepotrzebna.Gdybym tylko wiedziala:(

Jezeli to pani jarzabek jest kierowniczka to mialam okazje kilka lat temu ja poznac.Zakladala wtedy TOZ w łomży i bylo spotkanie u niej w mieszkaniu.Bardzo wrazliwa kobieta.Nie wiem jak teraz prowadzi to schronisko i dlaczego psow nie wolno wyprowadzac na spacery ale ona fajna babka byla.
Byc moze dlatego ze rozne pieski bywaja i moga uciec,urawc sie itp. wiec wola nie ryzykowac.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Adresu ja nie znam trzeba dopytać się kogoś innego ale wpisz w google schronisko "Arka " w Łomży ;p

Tak To Pani Jarząbek prowadzi te schronisko. Psy mają wybiegi niektóry są często luzem puszczane te z tych takich psiaków łagodniejszych ;)
Kiedy ja bylam tam pierwszy raz i zaproponowalam swoja pomoc to okazalo sie ze musze miec opiekuna doroslego bo byla taka sytuacja ze pies ugryzl kogos w reke czy cos takiego no mniejsza oto wazne ze niemilo bylo . stad teraz taka ostroznosc .
Ale to moze zadzwon dzis do schroniska niedawno gdzies widzialam numer bo tez szukalam w google. a schron jest dzis chyba do 14 . ;)

Link to comment
Share on other sites

O kurde ...
Nie dobrze z Tobą ;p

ja właśnie zapraszam ludzi na Nasz wątek ale ciekawe czy tu ktoś przyjdzie jak właściwie narazie głownie nie mamy zadnego zajecia i nie ratujemy strasznie chorego psa ktory umiera wiec zapewne bedzie male zainteresowanie watkiem no ale powysylam takze wiadomosc z informacja o zbiorce na nk do ludzi z Lomzy ;) Aduska wysle Ci na priv ta wiadomosc zobacz czy sie nadaje ;p

Link to comment
Share on other sites

No widzisz :D jestem z Ciebie dumna :D
ale ze swojego Krzysztofa też, chyba jednak dobrze wybrałam:lol:

Paulino, mój Krzysiek zakochał się w jakimś biało-czarnym szczeniaku! I namawia rodziców, żeby go adoptowali! Tylko to ciężka sprawa, mamusia jego uwielbia zwierzaki, karmi całą wieś ( bo on mieszka w Starej Łomży), ale jakiś czas temu na jej oczach samochód zabił ich ukochaną kotkę (bo mieszkają przy drodze) i teraz mają opory przed zwierzakiem... Ech...

Link to comment
Share on other sites

Oo jak super ;) miło Cię widzieć papilonku ;)


No już wiem o jakiego szczeniaka chodzi jest po prostu boski. Będzie małym pieskiem bo ma krótkie łapki i wgl chodzi już a dwóch dłoniach by się zmieścił ;)

Może przekonają się jakoś i pomogą temu maleństwu . Jednak chyba faceci stoją za tym że małe jest piękne ;p
Tyle tam dużych ładnych piesków było a ten takiego srela wybrał :lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja właśnie marzę o szczeniaku, takim, który będzie się ze mną bawił, szalał... Bo na mojej drodze zawsze stawały psy już dorosłe, które nie znają zabawek, nie umieją bawić się piłeczką :( i nawet nie dało się ich nauczyć. Kupuje zabawki z wciąż niegasnącą nadzieją, że w końcu któryś sie pobawi... Ha :)

No zoabczymy co wyjdzie z tej adopcji, ale moze, może... :) a tam miałby dobrze :) jestem tego pewna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...