Jump to content
Dogomania

ARLI&MEGAN - dwa nakolankowce pilnie szukają DS!!!Megan gaśnie,Arliemu dokucza serce.


_ogonek_

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Havanka']Ogonku, co z Arlim? jak sie dziś czuje ?[/QUOTE]
Jest dobrze.
Fakt, że posmutniał, ale apetyt ma i pije również.

U weta dostał wczoraj zastrzyki (chyba z witaminami) bardzo bolesne.
Dzisiaj mu się upiekło...

Zamykany jest na izolatce na noc, za dnia pomieszkuje w biurze.

O dziwo nie szczeka zostawiony sam!

To ogólnie bardzo spokojny, kontaktowy pies.
Nakanapowiec... i pieszczoch

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Jest dobrze.
Fakt, że posmutniał, ale apetyt ma i pije również.

U weta dostał wczoraj zastrzyki (chyba z witaminami) bardzo bolesne.
Dzisiaj mu się upiekło...

Zamykany jest na izolatce na noc, za dnia pomieszkuje w biurze.

O dziwo nie szczeka zostawiony sam!

To ogólnie bardzo spokojny, kontaktowy pies.
Nakanapowiec... i pieszczoch[/QUOTE]
Zrobił się smutny, wiec do końca nie jest chyba dobrze. Czy dalej ma problemy z koopą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Zrobił się smutny, wiec do końca nie jest chyba dobrze. Czy dalej ma problemy z koopą?[/QUOTE]
Właśnie nie...
Niepokojące jest jeszcze jedno: śpi, albo leży i nagle się zrywa i zaczyna kaszleć, jakby coś mu siedziało w gardle...
Robale?

Sama już nie wiem...
Zapomniałam się dzisiaj zapytać, a przed chwilą dzwoniłam do schroniska... :oops:
Jutro się wywiem dokładnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Właśnie nie...
Niepokojące jest jeszcze jedno: śpi, albo leży i nagle się zrywa i zaczyna kaszleć, jakby coś mu siedziało w gardle...
Robale?

Sama już nie wiem...
Zapomniałam się dzisiaj zapytać, a przed chwilą dzwoniłam do schroniska... :oops:
Jutro się wywiem dokładnie ;)[/QUOTE]
Ada, przypilnuj, kochana, zeby był odrobaczony. Może faktycznie to robale.

Link to comment
Share on other sites

Z Arlim jest dobrze.
Pomieszkuje w biurze, kaszel przeszedł więc to chyba było zwykłe przeziębienie.
Odkąd Arli mieszka w biurze okazał się zupełnie innym psem niż myśleliśmy. Przede wszystkim jest mega spokojnym psem, to typowy kanapowiec. Na smyczy chodzi ok, nie ciągnie.

Pieszczoch straszny, przytulak, i uwielbia drapanie w okolicach siusiaka:D
i najważniejsze nie ma u niego żadnych oznak lęku separacyjnego. W boksie szczeka nadal ,ale jak zostawimy go w biurze nawet nie jęknie. Najdłużej sam zostawał na 2 godziny ale myślę że nie było by problemu gdyby miał zostać i osiem godzin.
Ogonek zmieniaj tekst ogłoszeń bo Arli to nie ten sam pies!

Link to comment
Share on other sites

Arli to fantastyczny pies!

Głośno protestuj tylko przeciwko zamykaniu go na noc na izolatce, ale w biurze zostawać nie może.

Za dnia aniołek. Nie szczeka zostawiony sam. Grzecznie śpi na swoim posłanku, albo subtelnie wchodzi na kanapę i pakuje się na kolana :lol:
W ogóle nie zwraca uwagi na dwa koty które z nim siedzą.
Malutki Mikołajek trochę go drażni, bo usilnie zmusza go do zabawy, ale Arli woli się odsunąć na bok niż dziabnąć.

Uważać trzeba przy jedzeniu, bo Arli jest pazerny jednak.

Mam pomysł na tekst dla Megan, muszę to tylko sklecić w całość :)
Ona też miewa się nieźle, ale widać że nie podoba jej się zostawanie samej :(

Kana znowu wychodzi raz dziennie na spacery i... trzyma czystość! :o
Nie szczeka zostawiona sama.

Ogólnie jakoś leci tym psiakom. Pokochały schronisko jak swój dom i szanują to co mają,. ale to nie tak być powinno...
Telefonów w ich sprawie zero, niestety :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Chętnie przyłączę sie do spółki mieszkaniowej i biorę każdego, którego mi dacie:diabloti:![/QUOTE]
to akurat we trzy weźmiemy po jednym i będzie można zamknąć wątek :evil_lol:
no, chyba że założę wątelk adopcyjny swojej szynszyli, w której drzemie diabeł... :angryy:
kreatura w nocy spać nie da, bo klatkę przemeblowuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja coś wiem fajnego :lol:

[COLOR=red][B]:multi: KANA MIESZKA W KŁODZKU !!! :multi:[/B][/COLOR]

Małżeństwo w mieszkaniu, musi zostawać trochę sama, ale są nią zauroczeni.
Wzięliśmy Kanę przed adopcją do biura i nie szczekała jak wyszliśmy :o

Raz w tygodniu będzie miała kontakt z psami syna tych państwa, to dwa szczeniaki wzięte z Azyla w Dzierżoniowie.

Osobiście odniosłam bardzo pozytywne wrażenie i wiem, że ona będzie miała tam dobrze, tylko żeby sama nie nabroiła :razz:

[B]Havanko, a to wszystko dzięki Tobie i Twojemu ogłoszeniu na tablicy.pl :Rose:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']A ja coś wiem fajnego :lol:

[COLOR=red][B]:multi: KANA MIESZKA W KŁODZKU !!! :multi:[/B][/COLOR]

Małżeństwo w mieszkaniu, musi zostawać trochę sama, ale są nią zauroczeni.
Wzięliśmy Kanę przed adopcją do biura i nie szczekała jak wyszliśmy :o

Raz w tygodniu będzie miała kontakt z psami syna tych państwa, to dwa szczeniaki wzięte z Azyla w Dzierżoniowie.

Osobiście odniosłam bardzo pozytywne wrażenie i wiem, że ona będzie miała tam dobrze, tylko żeby sama nie nabroiła :razz:

[B]Havanko, a to wszystko dzięki Tobie i Twojemu ogłoszeniu na tablicy.pl :Rose:[/B][/QUOTE]
Kurczę, takie wieści a ja dopiero dziś je przeczytałam !!!!!:crazyeye::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Cudowny prezent na święta !!!
Miło jest wiedzieć, ze ogłoszenia przynoszą domki !!! [SIZE=1][COLOR=slategray]Mam nadzieję, ze Kana nie wróci po świętach[/COLOR][/SIZE].
Normalnie idę sobie walnąć jednego !!!!!!:drinka:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Kurczę, takie wieści a ja dopiero dziś je przeczytałam !!!!!:crazyeye::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Cudowny prezent na święta !!!
Miło jest wiedzieć, ze ogłoszenia przynoszą domki !!! [SIZE=1][COLOR=slategray]Mam nadzieję, ze Kana nie wróci po świętach[/COLOR][/SIZE].
Normalnie idę sobie walnąć jednego !!!!!!:drinka:[/QUOTE]
A walnij sobie nawet dwa :evil_lol:
Bałam się, że już nas opuściłaś, bo się nie odzywałaś, napędziłaś mi ciotka stracha...

Myślę, że Kana zagrzeje kuperek na dłużej w DS :D
Dzisiaj był telefon od niej :)

Kana zeżarła śniadanie nowej pani, ot tak po prostu :lol:
Uczyli ją że zostaje sama, to kładła się pod drzwiami i czekała.
Ogólnie jest bardzo kochana i postanowili ją odchudzić :diabloti:

Będzie dobrze!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']A ja się zastanawiam nad ogłoszeniem w METRO dla dwójki, tyle, że koszt to ok. 50 zł/jedno...
Tyle, że trzeba ruszyć ich sprawę, bo ciężko będzie :([/QUOTE]
Niestety teraz na dogo wchodzę na krótko - kłopoty z oczami i nie zawsze zdążę wejść na wszystkie "swoje" wątki. Póki co, nie zamierzam opuścić tego wątku. Ada, po świętach spróbuję zrobić jakiś bazarek na ogłoszenia w Metrze. Może chociaż na jedno się uzbiera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Niestety teraz na dogo wchodzę na krótko - kłopoty z oczami i nie zawsze zdążę wejść na wszystkie "swoje" wątki. Póki co, nie zamierzam opuścić tego wątku. Ada, po świętach spróbuję zrobić jakiś bazarek na ogłoszenia w Metrze. Może chociaż na jedno się uzbiera.[/QUOTE]
wspaniała kobieto! dzięki!
ani mi się waż stąd znikać :razz:
a za ogłoszenia jeszcze raz bardzo bardzo bardzo dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Tekst dla Megan:

[QUOTE]Cicha noc, święta noc...
W dali psiej rozpaczy głos.
Niesie się nad boksami,
psimi więzieniami...
Gdzie duszyczek sto -
każda chce mieć dom...

Megan... I tu można wykropkować, gdyż powyższe słowa w pełni oddają charakter sytuacji.
Ta suczka miała niegdyś dom. Ale z ukochaną panią rozłączyło ją coś silniejszego od nich obu - śmierć..

Megan bardzo przeżywa pobyt w schronisku, schudła, zmarkotniała...
Każdą chwilę pobytu z człowiekiem przeżywa jakby miała to być jej ostatnia chwila z ludźmi.

Megan to mała suczka. Nauczona zachowywania czystości dogaduje się z innymi psami.
Polecamy ją do domu, gdzie u boku na przykład starszej osoby, nie będzie musiała zostawać w domu długimi godzinami.

Może te Święta będą magiczne i ukoją tak wielki smutek w sercu tej malutkiej duszyczki?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...