Jump to content
Dogomania

Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!


chita

Recommended Posts

[quote name='aida']Nie chcę się mądrzyć, ale chyba na ten moment są potrzebne
Przecież jak Dumka ich nie będzie potrzebowała to jeszcze inne Bidy zostają którym będzie można pomóc[/QUOTE]
to racja. poza tym jest wstępnie zainteresowana rodzina ale wiadomo, różnie bywa.... trzymam kciuki by się udało ale wszyscy dobrze wiemy, że życie różnie się układa, więc póki duma jest w hoteliku, potrzebuje deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, mam trochę rzeczy, które mogła bym przeznaczyć na bazarek. Niestety kompletnie się na tym nie znam i najchętniech przekazała bym komuś pałeczkę. Druga sprawa, że mieszkam w NL, rzeczy mogły by przyjechać do PL w niedzielę, bo wtedy jedzie sobie od nas moja teściowa, ew. później zabrał by to jakiś nasz znajomy. Ale kompletnie nie wiem, jakby miało to wyglądać technicznie. Pieniądze z bazarku mogły by pójść na Dume albo inego potrzebującego psa. Mam sporo niemowlęcych ciuszków dla dziewczynki i zabawki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']W takim razie moja deklaracja przechodzi z Alika na Dume. I trzymam kciuki za super DS.[/QUOTE]

dzieki :loveu: juz zapisuje bo pierwsza wplata juz wplynela

[quote name='bira']Dziewczyny, mam trochę rzeczy, które mogła bym przeznaczyć na bazarek. Niestety kompletnie się na tym nie znam i najchętniech przekazała bym komuś pałeczkę. Druga sprawa, że mieszkam w NL, rzeczy mogły by przyjechać do PL w niedzielę, bo wtedy jedzie sobie od nas moja teściowa, ew. później zabrał by to jakiś nasz znajomy. Ale kompletnie nie wiem, jakby miało to wyglądać technicznie. Pieniądze z bazarku mogły by pójść na Dume albo inego potrzebującego psa. Mam sporo niemowlęcych ciuszków dla dziewczynki i zabawki.[/QUOTE]

a do jakiego miasta rzeczy moglyby przyjechac? moze uda nam sie kogos znalezc:)

Link to comment
Share on other sites

Do Zduńskiej Woli. Można by je ew. może gdzieś w drodze odebrać. Autobus jedzie przez Słubice, Kalisz, Ostrów Wlkp. Aczkolwiek może się tam nie zatrzymać, jeżeli nie będzie klientów do danego miasta, to się nie zatrzymuje. Można by wysłać te rzeczy pocztą, ale "trochę" tego jest i nie wiem ile kosztowała by przesyłka. Zostaje jeszcze kolega, który będzie jechał przed 1 listopada autostradą A2 od Nowego Tomyśla do Uniejów Dąbie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...