Jump to content
Dogomania

Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!


chita

Recommended Posts

chita... odezwie się do ciebie Olena84, w sprawie konta- zdecydowaliśmy z dwupakowego watku (suniek z Azorkowego schroniska), które były na DT a trafiły do wspaniałych DS- przeznaczyć 200 zł z kasy suniek na Dume aby wyrównać troche dług. No i Ja z danką..która zapewne niebawem się tu zjawi bedziemy masowo szukac deklarowiczów. Ile Deklaracji stałych brakuje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angel']chita... odezwie się do ciebie Olena84, w sprawie konta- zdecydowaliśmy z dwupakowego watku (suniek z Azorkowego schroniska), które były na DT a trafiły do wspaniałych DS- przeznaczyć 200 zł z kasy suniek na Dume aby wyrównać troche dług. No i Ja z danką..która zapewne niebawem się tu zjawi bedziemy masowo szukac deklarowiczów. Ile Deklaracji stałych brakuje?[/QUOTE]

dzieki!!!!:modla:


wlasie zaplacilam za hotel wiec jutro zrobie rozliczenie, ostatnio wyslalam dwa pw z przypomnieniem, odkopie do kogo i wysle dalej, ogloszenia caly czas zamawiam, nawet nie wszystkie wklejam bo ostatnio mi czasu braknie, byl jeden glupkowaty mail, i tyle:-(

Link to comment
Share on other sites

Dumka dostala 200 zl od "dwupaku":multi::loveu::multi::loveu:, Olena84, Angel bardzo serdecznie dziekuje:loveu:, strasznie to ratuje nasza sytuacje! DZIEKI

a ja sie zaraz zabieram za rozliczenie pazdziernika i skromnie przypominam o deklaracjach na ten miesiac;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie proszę o przesłanie numeru konta na Dumę - mamy z wirtualnych adopcji w naszym schronisku na nią 150 zł - rozliczenie z 5 miesięcy- od kwietnia do sierpnia 2012 r. - niestety kolejne wirtualne adopcje pewnie w grudniu wyciągnę - papierologia w TOZ - tak czy inaczej na Dumę jest wirtaulna adopcja co miesiąc 30 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Witajcie proszę o przesłanie numeru konta na Dumę - mamy z wirtualnych adopcji w naszym schronisku na nią 150 zł - rozliczenie z 5 miesięcy- od kwietnia do sierpnia 2012 r. - niestety kolejne wirtualne adopcje pewnie w grudniu wyciągnę - papierologia w TOZ - tak czy inaczej na Dumę jest wirtaulna adopcja co miesiąc 30 zł[/QUOTE]

o rany! cudownie, zaraz wysylam i bardzo dziekuje :)

cholera zeby jeszcze tak jakis domek sie znalazl, zrobilam Dumci tablice i gumtree ale idzie mi jak krew z nosa wiec lece poszukac bazarku;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']o rany! cudownie, zaraz wysylam i bardzo dziekuje :)

cholera zeby jeszcze tak jakis domek sie znalazl, zrobilam Dumci tablice i gumtree ale idzie mi jak krew z nosa wiec lece poszukac bazarku;)[/QUOTE]
juldan ma bazarek, ale nie wiem czy jeszcze przyjmuje zamówienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Angel']bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235690-*księgarnia-drogeria-i-inne-np-prostownica-na-Dume-i-Freda!!-do-30-11***-zapraszamy!?p=19970098#post19970098[/URL][/QUOTE]

dzieki!!!!,mysle ze wieczorem dopisze listopadowe wplaty ale 18kolejny miesiac do zaplacenia wiec i tak nie jest ciekawie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='tobciu']ode mnie ma dwa pakiety. Proszę tylko o info i zdjęcia do ogłoszeń, oraz określenie terenu ogłaszania.
Email zaraz podam na pw.[/QUOTE]

dziekuje, jak pisalam na pw podesle po 19;)

[quote name='magdyska25']o rety....to Dumka jeszcze domu nie ma.....[/QUOTE]

ano nie ma:-( a oglaszam ja ciagle, nawet jak nie wklejam linkow to odnawiam jej regularnie i nic...

[quote name='fonia123']ja znowu z poślizgiem... :( przepraszam. wieczorem zrobię mój przelew na listopad i grudzień.
wiem, ze to mnie nie usprawiedliwia, ale na Fetę w ostatnich tygodniach musiałam wydać ok. 1000zł. :(
chita, jeszcze raz przepraszam.[/QUOTE]

spokojnie, wiem jak to czasami jest;) zdrowka dla Fetuni, nie wiedzialam ze niunia choruje :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...