Jump to content
Dogomania

staruszka Kryśka za TM, po szcżęsliwej jesieni nadszedł koniec...


KWL

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam dane od mru z konta Fundacji:

APSA, fundusz koszyczkowy 50,00 zł
MAGDYSKA25 (mój bazarek) 60,00 zł
MONIKA K. 30,00 zł
spadek po Kreciku 50,00 zł
MAGDYSKA25 30,00 zł
ALEKSANDRA D. 30,00 zł
_______
razem: 250,00 zł

Na moim koncie:
50 - Apsa, fundusz koszyczkowy (przeniesione z Harady)
65,50 - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217283-Portfele-r%C4%99cznik-kremy-do-r%C4%85k-na-Kry%C5%9Bk%C4%99-ZAKO%C5%83CZONY"]bazarek [/URL]
_____
115,50

[B]Przypominam, żeby w tytule wpłat wpisywać "dla KRYSKI" - bo mru ma tez Krysie, na którą zbiera[/B]

Dziś sunia była na kontroli. Serducho się uspokoiło :) Krew pobrana, jutro będą wyniki.

Link to comment
Share on other sites

Na zabieg już jest :) Zobaczymy jaki termin lekarz wyznaczy, bo wczoraj mówił, żeby jeszcze sunia leki nasercowe trochę pobrała przed.
Ale badania krwi też kosztują, chcemy też kupić suplementy na stawy, żeby Krychę wesprzeć trochę. I tak się cieszę, że jej pani kupuje sama leki i zapłaciła za pierwsze badania (krew, usg, ekg, echo) sama :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']tak jak obiecałam, założyłam Krysi na tym przebrzydłym FB wydarzenie: [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=215911055142696[/URL]

może to coś pomoże :) finansowo...[/QUOTE]

udostepnilam dalej..

magdyska -moze te fanty na Areska przeznaczyc na bazarek dla Krysi ( chyba na pieski w DS nie robi sie bazarkow wg. regulaminu-jesli jestem niedoinformowana to wyprosujcie mnie ..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']

magdyska -moze te fanty na Areska przeznaczyc na bazarek dla Krysi ( chyba na pieski w DS nie robi sie bazarkow wg. regulaminu-jesli jestem niedoinformowana to wyprosujcie mnie ..)[/QUOTE]
Kurcze...chyba już bazarek jakiemuś psiaku obiecałam...ale ja już sklerozę mam i nie bardzo pamiętam- poszukam na wątkach i na pv- jeśli nic nie znajdę- zrobię w następnym tyg (jak pozbieram wystarczająco rzeczy)- bazarek książkowy dla Kryśki- swoje książki już wszystkie sprzedałam

Link to comment
Share on other sites

Nie mam takiego zdj ale Iba czasem tak samo wygląda, a jeszcze jak się przestraszy i dyszy to już w ogóle.

Dopiero teraz znalazłam wątek. Kryśki nie znam ale zawsze ją lubiłam i była dla mnie tłuściutką Ibą.

Chudsza siostra przesyła troszkę grosz i pzdr

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cff81d3181afb903][IMG]http://images37.fotosik.pl/1203/cff81d3181afb903m.jpg[/IMG][/URL]

Będziemy zaglądać na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Zaniedbuję Krysię, wiem :oops:
za dużo psów mam na głowie i w mojej sytuacji nie uniknę tego

[B]wieści od Krychy [/B](wyciąg z maila)[B]:[/B]

Wyniki potasu Kryśki ok, czyli leczenie Spironalem kontynuujemy. Kupiłam jej jeszcze preparat na sierść taki z witaminami, bo kudły gubi okropnie. Czeszę ją po spacerze codziennie i mogłabym już chyba z 10 poduszek jej podszerstkiem wypełnić.:) Dobrze, że nie protestuje na te zabiegi. Pewnie dodatkowo nasilone to jest przez to, że wcześniej się okrywała na zimę a teraz podgrzewa się przy ognichu.



Na razie też bierze suplement na stawy. Utykać na tą chorą łapę wciąż utyka, ale i tak chodzi szokująco lepiej niż jak do nas przyjechała. Jak wracamy do domu to aż jeździ na płytkach z radości jak nie wyrobi na zakręcie :)Tak jak mówiłam "schudła " 600gram i ciałko też ma mniej "sflaczały" wygląd.



Siadanie już prawie opanowała, z przychodzeniem bywa różnie. Za to niezmiennie zadziwia mnie jej pilnowanie się poza domem- wiem, że się powtarzam, ale po prostu mogłabym w ogóle smyczy nie brać. nawet jak się "zawącha" w trawce na chwilę (skubać trawę uwielbia) a ja podejdę do przodu parę kroków to pędem nadciąga do mnie. Azymut-moje kolano-ma tak silnie wklepany, że szok! Za bramę też nie polezie sama. Przykleja się i już.

Link to comment
Share on other sites

Witam i pozdrawiam w imieniu Krychny:lol:
Jak się naumiem wstawiać zdjęcia to pokażę Krysię w całej jej okazałości:razz:
wczoraj minęło nas na spacerze spore stadko dzików .....a Krysiula okazała stoicki spokój :-o od razu wiedziałam, że prawdziwa z niej Dama...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...