Jump to content
Dogomania

[*] ONek Maks- już nie szuka domu. Odszedł w DS za Tęczowy Most. Do widzenia piesku!


Avaloth

Recommended Posts

Już wrzucam zdjęcia :loveu:
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7001/20112011123.jpg[/IMG]

[IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7101/20112011118.jpg[/IMG]

[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/209/20112011125.jpg[/IMG]



Właśnie myślałam żeby napisać do Pani Mrzewińskiej albo jakiegoś innego specjalisty dostępnego przez internet, zawsze to jakaś rada będzie. Siądę w weekend, poszukam czegoś sensownego i wyśle zapytanie.

W ogóle ogarnę wszystko w weekend bo teraz się na mnie zwaliło milion rzeczy na raz i nie mam czasu w ogóle siedzieć na laptopie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki jesteście kochani!!!!!
Ja też mam dobra wieści Maksymilian:) łącznie przytył już trzy kilo:)))
ma bardzo ładne wyniki krwi - tak mówi nasz kochany doktor Wojtek z Krynicy
tam Maks jest pod stałą opieką, mam obiecany zapasik Kreonu...

Jeszcze raz dzięki za rady i zabieramy się do roboty
nie ma co narzekać to jest jak wyzwanie najpierw Marlenka a potem.....;)

Link to comment
Share on other sites

Trenujemy....
ale uosobienie spokoju po włamaniu do pokoju Marlenki
nadgryzł wersalkę... z każdej strony.
Marlenia nietknięta na szczęście:)

Maks reaguje na komende NIE ale może to kwestja odpowiedniego pobudzenia i zatrzymania
bo jeżeli chodzi o kota lub psa nie działa
może jeszcze za mało wyćwiczone...
nie poddamy się:)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje kochani za życzenia
u nas bez większych zmian - na razie:)
Maksymilian nadal "uwielbia" kotki i pieski
ćwiczymy, bawimy się i rośniemy, ostatnio prawie wszystkim domownikom
przytrafiła się jednodniowa biegunka, ale nie ma już co wspominać

po sąsiedzku mamy w kojcu klona Maksa i ćwiczę w ten sposób, że na koniec spaceru
chociaż raz dziennie przechodzimy koło kumpla
jak Maks zaczyna szczekać to wracamy do domu,
a jeżeli nie to jest bonus spacerowy...
udało się dwa razy bez zaczepek:) ha

z Marleką czasem nawiązują kontakt wzrokowy.
Czekam na meble więc pojawią się kocie miejsca
planuję zamienić im apartamenty
co o tym myślicie?

Ciepłe pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, z Maksiem wszystko dobrze ;)
Rozmawiałam ostatnio mailowo z Anią, decyzja co do Maksa już podjęta- w weekend zaczynamy chłopaka ogłaszać i czekamy na telefony.
Maks jest typem psa, który najlepiej się będzie czuł jako jedyny zwierzak w domu, szczególnie bez kotów. A i Marlenie na pewno wyjdzie to na dobre.

Mam nadzieję, że nowy dom szybko się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Im szybciej znajdzie się nowy dom dla Maksa tym lepiej..
Prosimy o pomoc !

Zrobiłam chłopakowi gumtree, owp ([URL]http://owczarki.eu/psiak/1100[/URL]) i tablicę, jeśli ktoś mógłby mu zrobić allegro byłabym bardzo wdzięczna.
Aniu jeśli coś poprawić w tekście, dopisać etc pisz.
(ogłoszenia czekają na moderację, tu wklejam tekst):

Maks jest ok. 5 letnim psem w typie owczarka niemieckiego. Do krakowskiego schroniska trafił w sierpniu 2011roku. Przyzwyczajony do życia z człowiekiem, teraz zamknięty w betonowym boksie popadł w depresję, zaczął bardzo chudnąć, niknął w oczach. Na szczęście znalazła się dobra dusza, która zaoferowała dla Maksa Dom Tymczasowy. W domowych warunkach Maks odżył i doszedł do siebie, niestety, nie może tam zostać na stałe. Dlatego szukamy mu nowego domu, teraz już tego 'jedynego' w którym będzie mógł być szczęśliwy do końca swoich dni.
Maks jest nauczony życia w mieszkaniu. Umie podstawowe komendy, nie ciągnie na smyczy, nie niszczy, kiedy zostaje sam. Mógłby zamieszkać ze starszymi dziećmi, niestety w stosunku do małych ludzi zachowuje się nadopiekuńczo i czasem broni nawet przed rodzicami.. Nie dogaduje się natomiast z innymi zwierzętami, nie nadaje się do domu, w którym mieszka kot czy inny pies. Na spacerach nie reaguje na psy agresywnie, jednak nie toleruje ich. Poza tym jest grzeczny i niekłopotliwy.
Maks niestety, ma dysplazję stawów biodrowych. Nie utrudnia mu ona bardzo życia, jednak co jakiś czas musi dostawać tabletki na stawy. Ma również niedoczynność trzustki, ale wystarczą bardzo tanie leki, by nie miało to żadnego wpływu na stan jego zdrowia.

Bardzo prosimy o dom dla Maksa, nie może zostać w swoim dotychczasowym lokum długo, a powrót do schroniska byłby dla niego jak wyrok śmierci..

Nr do aktualnej opiekunki Maksa (Ania):
69...

Maks aktualnie przebywa w Nowym Sączu, jednak w razie potrzeby możemy pomóc w zorganizowaniu transportu.

Edited by Avaloth
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...