Jump to content
Dogomania

Jessi - zaniedbana, kudłata suczka szukająca domu i jej szczeniaczki WSZYSCY w DS


black sheep

Recommended Posts

[quote name='Monalisa4']Domek jest w Siewierzu ;) Szukamy suczki malej kudłatej,Yorko podobnej Dom z ogrodem, wielkim sadem 3 psie adoptowane kumpele do towarzystwa ;)Nim zaproponuję ludziom sunie musiałabym coś o niej wiedzieć! ewentualnie jakieś foto ;)[/QUOTE]

[IMG]http://images37.fotosik.pl/1105/574561996eee9132med.jpg[/IMG]

To jest ta sunia ktora szuka domku,ona nie bardzo chyba kudłata.Sunia to szczeniaczek wiec co mozna powiedziec o jej charakterze pewnie wystraszona,zapchlona mała kuleczka.

Link to comment
Share on other sites

jest pewna opcja, ale tak chyba całej Polski nie przejadę, moze ktoś chociaz trochę by podrzucił.Od dzisiaj wieczorem do poniedziałku do 06 rano mogę jezdzić na bilecie weekendowym siostry, takze mogłabym podjechać trochę, ale to jezeli faktycznie jest nóż na gardle i nic blizej się nie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='temikotka']jestem na zaproszenie lika1771, gdzie są te sunie, mogę dać dla nich bdt(za zwrot za weta i pomoc w ogłaszaniu), ja jestem z pomorza...[/QUOTE]

Temikotka dziekuje bardzo trzymaj miejsce bedziemy kombinowac transport.
Jestes kochana

[B]Kto pomoze zmienic los sun potrzebne pieniazki na transport jezeli nic innego sie nie znajdzie..........[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='temikotka']tak dla scisłości-mogę wyjechać najwczesniej dzis wieczorem, ale moze tez byc jutro rano.Obojętne mi dokąd pojadę, byle bym zmieściła się z powrotem do poniedziałku chyba do 6 albo 7 rano(taki przedział obejmuje bilet weekendowy)[/QUOTE]

Chyba nie da sie tego zorganizowac w ten wekkend,a jakby sie uzbierało na normalny bilet to pojechałabys po sunie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Chyba nie da sie tego zorganizowac w ten wekkend,a jakby sie uzbierało na normalny bilet to pojechałabys po sunie?[/QUOTE]

Tak, chyba ze w międzyczasie znajdziecie kogoś blizej, z tym ze chyba trzeba działać szybko, z tego co tu wyczytałam na wątku :(
Jak będę potrzebna to dzwoń, nie jestem cały czas na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Wiec tak dzwoniłam do załozycieli watku piorytetem jest szczeniak sunia grozi jej smierc.

Matko to york zakołtuniona mieszka w stodole wiec macie wyobraznie.........[/QUOTE]


Dla Yorko podobnej jest dom stały!!! na śląsku tylko potrzebuje jakiś tel kontaktowy !! mogę ja zabrac nawet na darmowy Tymczas w Bytomiu.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam, jeszcze nie czytałam pw, mam ich sporo, zaraz czytam. Dzwoniła do mnie pani, że jest dt w Bytomiu? A ten Siewierz?? DO OBU TYCH MIEJSC mogę zawieść suczki GOTOWE do adopcji, odpchlone, wymyte, jeśli będę mieć pieniądze z książeczkami i zaszczepione. Koszt transportu na mój koszt. Jedyne czego potrzebuję to zdeklarowane dt lub ds:) Jeśli ktoś chce starszą suczkę na ds to cudownie!!! Czas na zabranie małej mam do końca października, do tego czasu nic jej nie grozi.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na pw do Temikotki, odezwałam się też na dogo do dziewczyny , która dawała dt szczeniaczkom. Jeśli byłby pewny dt , to ja nawet jutro mogłabym odebrać szczeniaczka, bo będę w Bielsku. Sucha Beskidzka jest blisko Bielska. Muszę jednak dostać potwierdzenie ,że psiak ma dt. Jeśli Black_ sheep masz pewny ten domek w Bytomiu to też mogę pomóc, jeśli potrzebujesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']Domek jest w Siewierzu ;) Szukamy suczki malej kudłatej,Yorko podobnej Dom z ogrodem, wielkim sadem 3 psie adoptowane kumpele do towarzystwa ;)Nim zaproponuję ludziom sunie musiałabym coś o niej wiedzieć! ewentualnie jakieś foto ;)[/QUOTE]
Postaram się jutro lub najpóźniej po jutrze zrobić matce zdjęcia. Do Siewierza mogę ją zawieść - zero problemu!!! Bardzo bym się cieszyła gdyby się udało.

Aha, jeśli chodzi o sterylizację, to ona nie służyłam do rozrozu, chcieli ją wysterylizować, tylko nie wiem czy weterynarz się nie zgodził czy co się stało, że do tego nie doszło. Ja woziłam bezdomne suczki do niego na zabieg i nie było problemu. On mnie zna i na pewno się zgodzi, myślę, że byłoby to w porządku bo u niego jest dość tanio, ok 150 zł. Domek stały zadecyduje, tak myślę...

[quote name='ewu']Napisałam na pw do Temikotki, odezwałam się też na dogo do dziewczyny , która dawała dt szczeniaczkom. Jeśli byłby pewny dt , to ja nawet jutro mogłabym odebrać szczeniaczka, bo będę w Bielsku. Sucha Beskidzka jest blisko Bielska. Muszę jednak dostać potwierdzenie ,że psiak ma dt. Jeśli Black_ sheep masz pewny ten domek w Bytomiu to też mogę pomóc, jeśli potrzebujesz.[/QUOTE]

Chodzi o szczeniaka? Ale gdzie byś go zawiozła? Przepraszam, miałam bardzo ciężki dzień trochę wszystkiego nie ogarniam.

[quote name='wtatara']mam domek dla suni malutkiej , kudłatej . Domek pewny[/QUOTE]

Czyli suczka o gładkiej sierści nie wchodzi w grę? Jak zrobię zdjęcia matce zrobię też jej, może jeszcze się zdecydują? Jest szansa?

Mam propozycję ewentualnego dt z tarnowa więc o wiele bliżej niż nad morze... mam jeszcze tydzień więc poczekajmy jeszcze, może coś się wydarzy... W poniedziałek najpóźniej będę mieć nowe zdjęcia, zrobię nowe ogłoszenia, ta odległość mnie przeraża, toż to cała Polska, nie wierzę, że nikt nie przygarnie takiego okruszka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...