Jump to content
Dogomania

Jessi - zaniedbana, kudłata suczka szukająca domu i jej szczeniaczki WSZYSCY w DS


black sheep

Recommended Posts

[quote name='ruda.']Black_sheep, mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i ułoży - i obie suczki trafią do domów. Gdyby jednak przydała się pomoc finansowa (transport, odpchlenie, odrobaczenie...), to daj znać. Choć tak pomogę.[/QUOTE]
Oj myślę, że wsparcie finansowe się przyda... choćby na fryzjera dla kudłatej, bo pewnie trzeba ją obciąć... Jesteście na prawdę cudowne, wszystkie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']wyjasniam wszystko.
To ja dzwoniłam
DT dla suni jest w Bytomiu, ale ten sam DT ma DS w Siewierzu, jednak panstwo musza zobaczyc sunię.
Jesli by sie nie zdecydowali to Sunia moze jechac do DT w Bytomiu. Jest to domek u Monalisy. Domek bezpłatny.[/QUOTE]
Czyli to dla mamusi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']wyjasniam wszystko.
To ja dzwoniłam
DT dla suni jest w Bytomiu, ale ten sam DT ma DS w Siewierzu, jednak panstwo musza zobaczyc sunię.
Jesli by sie nie zdecydowali to Sunia moze jechac do DT w Bytomiu. Jest to domek u Monalisy. Domek bezpłatny.[/QUOTE]
Hym no to małą, szczeniaka - na DT do Bytomia, a mamę do DS - gdyby się zdecydowali - do Siewierza?
Bardzo by mi zależało na tym DT dla szczeniaka w Bytomiu, mam tam rodzinę, pojadę w przyszły poniedziałek na groby, więc mogłabym ją wziąć, JEŚLI do tego czasu nie znajdzie się jakiś DS z moich ogłoszeń. Czekam na odp w takim razie od Monalisy:)

Link to comment
Share on other sites

A czy ten domek w Siewierzu jest sprawdzony?(bo z doświadczenia wiem ze jak tylko padnie słowo york to jest zaraz mnóstwo chętnych ;) )
Czy nie chcecie jej przed oddaniem ciachnąć?Ktoś tu napisał ze domek stały zdecyduje, nie wiem czy to dobry pomysł, a jak będzie znowu uzywana jako maszynka do rodzenia...Ludzie powiedzą wszystko jak chcą dostać psiaka.Moze Mona Lisa, jeśli oferuje DT to mogłaby ją przed oddaniem wysterylizować(a koszty pokryliby przyszli właściciele).
A fryzjera macie jakiegoś sprawdzonego?Bo do byle jakiego nie ma co jej zabierać, jeszcze jej krzywdę zrobią, słyszałam już takie historie.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale by było, trzymam kciukiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tym bardziej, że do Katowic nie ma problemu z transportem i jest blisko.

Temikotka nie musi trzymać miejsca, bo mam DT dla małej w Tarnowie, to jest o wiele bliżej i blsko do Krakowa (85 km) a ja najprędzej w Krakowie domek znajdzie.

Dziś niestety nie będzie fotek, przepraszam, ale nie udało się, mi coś wypadło, im coś wypadło... Będą jutro, przyrzekam!

Link to comment
Share on other sites

Fotek się nie doczekaliśmy ;( a szkoda, domek adoptował inna psią bidę

temikotka no nie wiem czy to taki łakomy kasek ;) wiesz ile Yorków jest w schroniskach i nikt ich nie chce! na śląsku sa 3 yorki do adopcji w Bytomskim schronie od miesiąca siedzi piesek ! nie ma nim zainteresowanie bo nie ma ślniacego futerka i czerwonej kokardki na głowie. Moda na yorki się skończyła!! narescieeeee

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...