Jump to content
Dogomania

Bokserka Mia...już bezpieczna...w swoim domku


michelle04

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciłyśmy od weta. Mia ma dalej lekką gorączkę i dostała kolejny zastrzyk. Następna dawka leku ma być jutro i powinna być poprawa.
Mia bardzo ładnie jeździ autem, siedzi grzecznie na kanapie i wygląda tylko przez okno z zainteresowaniem,gdzie jedziemy. Na inne psy w lecznicy nie zwracała uwagi. Mimo tego podziębienia jest radosna i chce się bawić :) Fotki z podróży do weta wstawię troszkę poźniej, teraz muszę już lecieć.
Acha Mia waży 19,5 kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salvo']anka, poprzedni watek został zamknięty żeby skończyć chore dyskusje i zwykły bełkot, które na nim dominowały.
Przestań węszyć spisek, w momencie kiedy dowiedziałam się o mii, skontaktowałam się z osobami, które znam i zorganizowałam transport (a konkretnie zrobiła to szafir - której bardzo dziękuję w tym miejscu). Nie wiem czemu miałaś taki problem w kontaktach z bolesławcem, bo ja wszystko załatwiłam na telefon w 15 minut, mimo że ja dzwoniłam, kto inny był w papierach a kto inny psa odbierał. Ogólnie ten wątek to wątek dotyczący mii a nie prywatnych żalów, i na mii się skupmy.[/quote]

Ewa,prawda jest taka
ze tylko pracujac zespolowo
sa efekty:)
I MY TO WIEMY

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Właśnie wróciłyśmy od weta. Mia ma dalej lekką gorączkę i dostała kolejny zastrzyk. Następna dawka leku ma być jutro i powinna być poprawa.
Mia bardzo ładnie jeździ autem, siedzi grzecznie na kanapie i wygląda tylko przez okno z zainteresowaniem,gdzie jedziemy. Na inne psy w lecznicy nie zwracała uwagi. Mimo tego podziębienia jest radosna i chce się bawić :) Fotki z podróży do weta wstawię troszkę poźniej, teraz muszę już lecieć.
Acha Mia waży 19,5 kg.[/QUOTE]

toż to kruszynka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amit']... Jeśli obecni opiekunowie wyrażą taką wolę, otrzyma od nas wsparcie jak wszystkie pozostałe psy pozafundacyjne....)[/QUOTE]

Prosimy wszystkich o wsparcie, zarówno fundacje jak i tych, którym los Mi nie jest obojętny. Dokładamy wszelkich starań by Mia miała wszystko czego potrzebuje, jednak nie jesteśmy w stanie zapewnić jej domu, tego prawdziwego,jedynego,na zawsze. Zwracam się więc do Was o pomoc w poszukiwaniu domku dla Mi. Przyjmiemy każdą formę pomocy w tym zakresie: plakaty, ogłoszenia, allegro, banerki....Proszę.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Poproszę o namiary na bazarek ogłoszeniowy. Zdjęcia i tekst jeśli można Wasze.[/QUOTE]

O Bogowie Dorotko nie mamy jeszcze tekstu do ogłoszeń, ale w wolnej chwili popracuję nad tym i z wielką chęcią skorzystam z Twojej pomocy - dziękuję.... :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze kilka fotek panienki
[URL="http://w29.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3xmMLv9T1CL"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18070/658dc6d6002437274e9094da/sdc11801[/IMG][/URL]

Nie lubię smyczy... :)

[URL="http://w380.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3hrMXzXQmOR"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10598/9bf56963001717a74e90a29f/sdc11794[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Michelle04, to zapraszam na fundacyjne forum, do kontynuacji wątku, który sunia już ma. Wydaje się niecelowe, byśmy przepisywali informacje z dogo. I będzie kontakt bezpośrednio na Ciebie. Z wklejaniem zdjęć trzeba się będzie wstrzymać chwilę /24 godz. i 3 posty/. Zrobimy pakiet ogłoszeń, z tym, zę proponuję wstrzymać się kilka dni, żeby można było coś więcej powiedzieć o charakterze malucha.
Chyba na Dolnym Śląsku musi być jakieś pseudo specjalizujące się w minaturkach :mad:
Szela waży teraz ok. 23 kg a trochę tłuszczyku się zebrało... Jak się Mi schowają żeberka, to też będzie pewnie też ważyć coś koło tego...

Link to comment
Share on other sites

Chcę tylko dodać iż udział we wszelkich działaniach dotyczących pomocy dla Mi, jej transportu,leczenia, pobytu u mnie, sterylki, karmy...itd. nie jest tylko moją zasługą. Ja jestem tylko ta od Piar'u jednak za mną stoi rzesza dobrych ludzi oraz "moje" dzierżoniowskie schronisko, które też nie szczędzi pomocy, mimo iż Mia nie jest ich podopieczną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amit']Michelle04, to zapraszam na fundacyjne forum, do kontynuacji wątku, który sunia już ma. Wydaje się niecelowe, byśmy przepisywali informacje z dogo. I będzie kontakt bezpośrednio na Ciebie. Z wklejaniem zdjęć trzeba się będzie wstrzymać chwilę /24 godz. i 3 posty/. Zrobimy pakiet ogłoszeń, z tym, zę proponuję wstrzymać się kilka dni, żeby można było coś więcej powiedzieć o charakterze malucha.
Chyba na Dolnym Śląsku musi być jakieś pseudo specjalizujące się w minaturkach :mad:
Szela waży teraz ok. 23 kg a trochę tłuszczyku się zebrało... Jak się Mi schowają żeberka, to też będzie pewnie też ważyć coś koło tego...[/QUOTE]
Amit buziaki dla Szeli, wychodziłam z tym małym łysolkiem na spacery nim odrosła jej sierść i z brzydkiego kaczątka przerodziła się w łabędzia :)

Link to comment
Share on other sites

Mia , całuję Cię psinko ..
Za mną nie stoi rzesza ludzi ,no może kilka osób ..............ale ......to nie ciotk i pierwszy raz siedziały z Tobą w boksie , kiedy bylaś cała przerażona i nie chciałaś nawet wyjść z budy przez tydzień .
To nie ciotki oswajaly Cię w boksie , abyś choć dała się dotknąć i przestala się bać i trząsć . Dopiero ,gdy uznałaś ,że nic Ci nie grozi z mojej str. i poczułaś się bezpiecznie dałaś zal0żyć obrożkę ..................
To nie ciotki wyprowadziły Cię na długi , piękny spacer , mimo iż był zakaz wychodzenia z psami , ale po wielu tel i ciężkiej rozmowie z Urzędem udalo się .i tak bardzo się cieszyłaś z trawy , wolnosci i slońca ...
ale to ciotki uznały ,ze nie ma co mnie informować , uprzedzic , niech dalej szuka , d.t . niech się martwi ....po co ..........
zazdroszcze dobrego samopoczucia ...................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amit']Michelle04, to zapraszam na fundacyjne forum, do kontynuacji wątku, który sunia już ma. Wydaje się niecelowe, byśmy przepisywali informacje z dogo. I będzie kontakt bezpośrednio na Ciebie. Z wklejaniem zdjęć trzeba się będzie wstrzymać chwilę /24 godz. i 3 posty/. Zrobimy pakiet ogłoszeń, z tym, zę proponuję wstrzymać się kilka dni, żeby można było coś więcej powiedzieć o charakterze malucha.
Chyba na Dolnym Śląsku musi być jakieś pseudo specjalizujące się w minaturkach :mad:
Szela waży teraz ok. 23 kg a trochę tłuszczyku się zebrało... Jak się Mi schowają żeberka, to też będzie pewnie też ważyć coś koło tego...[/QUOTE]

o kurcze to maleńkie ... mój boxiu Harley ważył ok.40 kg ( z tym że chłopak brał sterydy :()

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...