Jump to content
Dogomania

Opole 2007


pentu

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']problem w tym ze juz zglaszalam kilka razy , i przez chwile na "zielonej" stronie dane byly poprawione a teraz znowu sa te bledne :/[/quote]


to troche cierpliwosci, Monika na pewno ma duzo do poprawek i wszystko zrobi.

A mi sie bardzo podoba nowa strona;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz jest to poprawiane.Strona jest przenoszona na nowy wiekszy serwer i wszystko po kolei trzeba przeniesc wiec jutro bedzie wszystko co wysłałas do poprawki.

Mi nowa strona podoba sie bardziej niz ta ostatnia jest bardziej przejrzysta ale nie odbiegajmy od tematu topicu bo temat dotyczy wystawy Opole 2007 :razz:
Czekamy na Panstwa zgłoszenia (stoisko bedzie na wystawie w Katowicach)

Link to comment
Share on other sites

Mozna przyniesc wypisane zgloszenia i kopie rodowodu mozna wplacic pieniadze mozna zglosic sie do konkursu mlody prezenter
lub jezeli pies jest zgloszony w katowicach przyjsc podac nr z katal katowice zlozyc autograf podac klase a my cala reszte wypiszemy.
Prosto łatwo i przyjemnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']Ja mam takie pytanko, czy ktoś może wie, albo moze ktoś pamieta z lat ubiegłych, czy opole przedłuża termin przyjmowania? bo ja cały czas nie mogę podjąć decyzji:placz: i nie wiem czy zdążę do 20-03[/quote]



Z reguły nie przedłuzamy zgłoszen jezeli juz to tylko o kilka dni ale nie wiem jaka bedzie decyzja w tym roku na dzien dzisiejszy przyjmujemy do 20 marca plus 3 dni najlepiej formularzem mailowym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']Ja mam takie pytanko, czy ktoś może wie, albo moze ktoś pamieta z lat ubiegłych, czy opole przedłuża termin przyjmowania? bo ja cały czas nie mogę podjąć decyzji:placz: i nie wiem czy zdążę do 20-03[/quote]
Zebra - szybka decyzja i już :)
[SIZE=1]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...