Jump to content
Dogomania

Opole 2007


pentu

Recommended Posts

Z tego co kojarze to tak jednak nie sa to jakies super warunki. Część pokoi ma wspolne łazienki. Zeby przejsc na piechotke na show to juz chyba nie ma nic innego.

Szarą Wille maja otwierac na Oleskiej juz od zeszlego roku, ale cos im sie to przeciaga. W kazdym razie tu ma byc strona tego ośrodka [URL="http://www.fitclub.com.pl"]www.fitclub.com.pl[/URL] ale jeszcze nie hula.

Hotel Olimpijski z tego co slyszałam to caly zajety jest.. no a szkoda bo to ten po drugej strony ulicy od Okrąglaka.

Jakies inne hotele na opolszczyznie mozna znalezc jeszcze tutaj [URL]http://www.wrotaopolszczyzny.pl/pl/turystyka/noclegi/hotele/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cockermanka']Najgorsze to,że i tu i tu by sie przydało - a jak na złość cockery są w tym samym dniu...grrr...
...przepatrzę ,jakie CACIBówki mam jeszcze w Czechach...:roll:

Heh...a po zeszłorocznej wystawe "nieco" sie zniechęciłam do Opola...:shake:[/quote]

A co Cie tak zniechęciło?? tłum na hali i ciezkie warunki...? niestety ale organizatorzy nie maja wplywu na pogode. Normalnie przy dobrych warunkach atmosferycznych nikt na hale sie nie pcha, bo tylko tak duszno i glosno.. a na dworze zawsze przyjemniej gdy cieplutko i miło.

Stwierdzam jednak ze miejsce wystawy nie jest najlepszym na duzą wystawe, ale uwazam ze tak jest lepsze niz np. stadion w Warszawie na Cacibówke tylko ze Wawa to stolica, wiec nie ma co pisac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']A co Cie tak zniechęciło?? [/quote]
kompletny b...ehkm..bałagan w papierach na stoliku sędziowskim.:angryy:...ale niestety o skutkach tego bałaganu przekonałam się w dość niemiły sposób - w chwili gdy posłałam wniosek o championat (psica dostała CWC pokonując konkurencję w klasie)...bo okazało się,że CWC mam zaznaczone tylko na oryginale...a na kopiach nie ma:shake: ( znajoma potwierdziła,że u niej było to samo,ale zauważyła porozwalane kopie osobno w czasie ocen i uniknęła tego samego problemu co mój...bo przypilnowała sobie ,żeby wszystko było wpisane-teraz tez to robię:diabloti:)
Tak więc straciłam ponad pół roku czekając na championat (miał być na samych dużych CWC,bo małych mamy dużo)...żeby się w końcu dowiedzieć,że nic z tego...tak więc wyrzuciłam pieniądze w błoto,a oddział mimo pisma wyjaśniającego i "zeznań" osób,które potwierdzały ten bajzel nie poczuwa się do czegokolwiek...:mad:
A psica jechała do Kielc po kolejne duże CWC...na szczęście z dobrym skutkiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Czy mogłam bym poprosić osoby mieszkające w Opolu o namiary na w miare tanie [B]kwatery[/B] w pobliżu miejsca wystawy (żeby dało się na wystawę dojśc na piechotę w niedługim czasie), gdzie przyjmują z psami? (Będziemy minimum z dwoma goldenami).

Będę bardzo wdzięczna!

Pozdrawiam
Kasia[/quote]

jest jeszcze hotel FESTIWAL (naprzeciwko wystawy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']tylko szkoda ze dane sa nieaktualizowane :/ prosze prosze i doprosic sie nie moge :shake:[/quote]
Elitesse - może już niedługo - skoro ruszyła nowa stronka, to może i będzie aktualizacja :) (zrobienie stroniczki też zajmuje troszkę czasu) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']tylko szkoda ze dane sa nieaktualizowane :/ prosze prosze i doprosic sie nie moge :shake:[/quote]


Elitesse strona obecnie jest na bierzaco aktualizowana, jezeli masz jakies zastrzezenia do swoich psow, badz widzisz jakies bledy zglos to do ZPR na dogomanii ( nowy webmaster oddziałowej strony- kiedys byla pani Różycka).
Tak samo jezeli sa jakies nieaktualne oigloszenia o szczenietach to hodowcy takze powinni sami zadzownic czy napisac ze ogloszenie jest juz nieaktualne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Elitesse strona obecnie jest na bierzaco aktualizowana, jezeli masz jakies zastrzezenia do swoich psow, badz widzisz jakies bledy zglos to do ZPR na dogomanii ( nowy webmaster oddziałowej strony- kiedys byla pani Różycka).
Tak samo jezeli sa jakies nieaktualne oigloszenia o szczenietach to hodowcy takze powinni sami zadzownic czy napisac ze ogloszenie jest juz nieaktualne.[/quote]


problem w tym ze juz zglaszalam kilka razy , i przez chwile na "zielonej" stronie dane byly poprawione a teraz znowu sa te bledne :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...