Jump to content
Dogomania

Kronos- zaniedbany staruszek ze schroniska. zmarł...


Ashaski

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poszły deklarowane pieniążki.
Niestety - deklaracje stałe z mojej strony beda mozliwe dopiero, jak przeprowadzą moją Czatusię za TM (po cichutku mi obiecała, że spróbuje dotrwać do swoich 15-tych urodzin. To już za 17 dni.... Da radę.).
A później ??? - później bardzo bym chciała być DT, takim całkowicie bezpłatnym, dla psów, które moga funkcjonować w mieszkaniu. Myślę także o takich, wymagających stałej bliskości veta, gdyż w podwórzu mam gabinet, który prowadzi wszystkie nasze zwierzaki i chyba dobrze, patrząc na wiekowość Czaty.
Ale będzie musiało zapewne trochę potrwać zanim TZ-owi zabraknie sierści na podłodze:evil_lol: (mamy wykladzinę dywanową, żeby psy się nie ślizgaly).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Wiem, ale zawsze przeciez mozna zadzwonic... On taki biedak, trzeba sie spieszyc z ppomocą.[/QUOTE]
Trzeba się śpieszyć, ale nie ma stałych deklaracji. Teraz Kajtuś chyba jednak pójdzie do Hoteliku, Smołka jak jej nie umieścimy w Hotelu trafi do schronu, a ma zero deklaracji. Teraz Dasza potrzebowałą dodatkowych pienniędzy na leki. A jej deklaracje to też moze z połowa sumy. Muszą być deklaracje. Trzeba się liczyć z tym, zę na pewno bedzie potrzebował pieniedzy na leczenie i na Hotel, to jest 300-350zł miesięcznie. W Hotelu moze zostać do końca życia-jak to ze staruszkami bywa.

Link to comment
Share on other sites

dałam stałą 30 na dobry poczatek, mam nadzieję, że zaraz sie znajda następne od dobrych duszyczek. Czy orientacyjnie wiemy juz ile na Kronosa poszło lub przyjdzie, może chociaż na miesiąc już mamy?
jesli nie- to na nastepny miesiąc dorzucę większy grosik:cool3:
Czy w schronie właczono jakieś leczenie?

Link to comment
Share on other sites

Podsumowanie finansowe z dzisiaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215381-Kronos-zaniedbany-staruszek-trafi%C5%82-do-schroniska!!?p=17727661&viewfull=1#post17727661"]post #4[/URL]

super nie jest, ale jakoś zaczeliśmy!
Dzięki!
[quote name='joteska']
Czy w schronie właczono jakieś leczenie?[/QUOTE]
W schronie wizytuje weterynarz, ale żadnego leczenia nie prowadzi.

Link to comment
Share on other sites

Przelewik zrobiony :)
W przyszłym miesiącu też coś dorzucę :)
Skoro nie ma jeszcze stałych deklaracji na tyle, żeby zabrać Kronosa do hoteliku lub DT, to [B]może chociaż z tych jednorazowych wpłat kupić mu coś na wzmocnienie - np. jakąś lepszą karmę dla psów wyniszczonych, preparaty witaminowe [/B]???
A co z jego oczami ? Nie dostaje kropli na ten stan zapalny ???
Trzymaj się psiaku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Przelewik zrobiony :)
W przyszłym miesiącu też coś dorzucę :)
Skoro nie ma jeszcze stałych deklaracji na tyle, żeby zabrać Kronosa do hoteliku lub DT, to [B]może chociaż z tych jednorazowych wpłat kupić mu coś na wzmocnienie - np. jakąś lepszą karmę dla psów wyniszczonych, preparaty witaminowe [/B]???
A co z jego oczami ? Nie dostaje kropli na ten stan zapalny ???
Trzymaj się psiaku :loveu:[/QUOTE]

właśnie chcemy go zawieźć do weta za nazbierane pieniądze , póki co.

Link to comment
Share on other sites

no to już na początek leczenia mamy:multi: . Z info z fundacji i ze schroniska- piesek jest spokojny, słabo chodzi i słabiej widzi na większą odległość,dostaje namaczaną karmę suchą ( nie ma w schronisku puszek), jest w oddzielnym kennelu przy biurze blisko opiekunów. Fundacja zabierze dzisiaj psiaczka za uzbierane pieniążki do przychodni aby go wzmocnić i zadbać o oczy. Jądra nie są powiększone, więc do oceny przez veta czy najpierw nie wzmocnić psa a potem ew. wykastrować. Więcej informacji o stanie zdrowia Kronosa i jego charakterze o 1,5 tyg pobycie schronisku bedziemy mieć jutro.
Bardzo dziękujemy p.Kasi z fundacji za szybkie działanie :lol:.
Kronos, do góry piesku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']no to już na początek leczenia mamy:multi: . Z info z fundacji i ze schroniska- piesek jest spokojny, słabo chodzi i słabiej widzi na większą odległość,dostaje namaczaną karmę suchą ( nie ma w schronisku puszek), jest w oddzielnym kennelu przy biurze blisko opiekunów. [B]Fundacja zabierze dzisiaj psiaczka za uzbierane pieniążki do przychodni aby go wzmocnić i zadbać o oczy.[/B] Jądra nie są powiększone, więc do oceny przez veta czy najpierw nie wzmocnić psa a potem ew. wykastrować. Więcej informacji o stanie zdrowia Kronosa i jego charakterze o 1,5 tyg pobycie schronisku bedziemy mieć jutro.
Bardzo dziękujemy p.Kasi z fundacji za szybkie działanie :lol:.
Kronos, do góry piesku![/QUOTE]

Bardzo dziękujemy cioci joteska za informacje ;)
O to mi właśnie chodziło :):):)
Trzymam dalej kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie
Kronos jest w przychodni weterynaryjnej, został tam zatrzymany na noc. Niestety [B]ma nowotwór jąder.[/B] Jutro kastracja. Pod narkozą zostanie zrobione zdjęcie rtg płuc, żeby sprawdzić, czy nie ma przerzutów, oraz zbadają mu oczy, bo dzisiaj sobie nie dał, cały czas się wyrywał, a także czy nie ma dysplazji. Stan serca po osłuchaniu, jak na jego wiek całkiem dobry. Miał temperaturę, dostał antybiotyk i lek przeciwgorączkowy. W obecnej sytuacji na razie nie ma sensu robić badań krwi, trzeba z tym poczekać.
Ogólnie psiak jest dosyć wesoły (jak to stwierdziła wetka, gdy do niej dzwoniłam - "własnie się do mnie uśmiecha"), i całkowicie nieagresywny.
Później prześlę do Ashaski nowe wpłaty, jakie doszły dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...