Jump to content
Dogomania

Kronos- zaniedbany staruszek ze schroniska. zmarł...


Ashaski

Recommended Posts

[quote name='Ashaski']konto? konto jest. stronę?
też już jest

padła wcześniej propozycja tego hotelu, gdzie Kajtek miał jechać. u Emiś? dobre miejsce dla Kronosa?
Jakieś inne propozycje?[/QUOTE]

Czy ktoś już dzwonił do Emiś w sprawie miejsca - hotelik "Raszka" w Sarnowie tel. 664 768 580 ???
Wiem, że konto jest podane w #1 poście, ale z autopsji wiem też, że nie każdy doczyta, a jak dostanie na PW, to prędzej wyśle ;)
Jak się dziś miewa staruszeczek ???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DONnka']Czy ktoś już dzwonił do Emiś w sprawie miejsca - hotelik "Raszka" w Sarnowie tel. 664 768 580 ???
Wiem, że konto jest podane w #1 poście, ale z autopsji wiem też, że nie każdy doczyta, a jak dostanie na PW, to prędzej wyśle ;)
Jak się dziś miewa staruszeczek ???[/QUOTE]

Jak chłopczyk trafi niebawem do Emiś będę miała okazje go zobaczyć:multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A moze do Czarodziejki? Zawsze to troche taniej i opieka tez super. Chyba, ze siedzi w nim agresor ???[/QUOTE]

Belu, ale muszą być deklaracje. Popatrz na razie są same jednorazowe. Kronos moze posiedzieć miesiąc, a moze 2 lata. Wszystkie psy, które mamy mają niepełne deklaracje, a do tego Dasza co jakiś czas potrzebuje leków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Czy pojedzie do Emiś-gdzie jest bliżej, czy do Czarodziejki, to zapłacić trzeba.[/QUOTE]
Wlasnie tego sie nie ominie ..a tak na marginesie wlasnie poczytalam informacje podane przez Emis i moim skromnym zdaniem moze by jednak tam staruszka umiescic u niej? Raz ,ze odleglosc blizsza ,dwa ,ze moze z racji wyksztalcenia opiekowac sie psami po zabiegach (a chyba u Kronoska nie da sie takowego uniknac ..) Zreszta skopiowalam to ,co pisze sama Emis ...


[FONT=Calibri][SIZE=3]Ceny ustalane indywidualnie w zależności od wielkości psa, charakteru, formy żywienia, długości pobytu, konieczności dodatkowych zabiegów. Dla bezdomnych psiaków niższe ceny.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3]Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii, przez ponad 3 lata pracowałam jako asystent lekarza weterynarii. W związku z wykształceniem mogę przyjąć również zwierzaki po zabiegach, wymagające podawania leków[/SIZE][/FONT]


Tak czy siak stale deklaracje musza byc .A i jakis bazarek od czasu do czasu by byl mile widziany ...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Wlasnie tego sie nie ominie ..a tak na marginesie wlasnie poczytalam informacje podane przez Emis i moim skromnym zdaniem moze by jednak tam staruszka umiescic u niej? Raz ,ze odleglosc blizsza ,dwa ,ze moze z racji wyksztalcenia opiekowac sie psami po zabiegach (a chyba u Kronoska nie da sie takowego uniknac ..) Zreszta skopiowalam to ,co pisze sama Emis ...


[FONT=Calibri][SIZE=3]Ceny ustalane indywidualnie w zależności od wielkości psa, charakteru, formy żywienia, długości pobytu, konieczności dodatkowych zabiegów. Dla bezdomnych psiaków niższe ceny.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3]Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii, przez ponad 3 lata pracowałam jako asystent lekarza weterynarii. W związku z wykształceniem mogę przyjąć również zwierzaki po zabiegach, wymagające podawania leków[/SIZE][/FONT]


Tak czy siak stale deklaracje musza byc .A i jakis bazarek od czasu do czasu by byl mile widziany ...:roll:[/QUOTE]

Ciocia unixena mądrze radzi :)
Emiś jest bliżej i zna się na rzeczy
Tak czy siak potrzebne są stałe deklaracje
Napiszcie do fochu o banerek dla Kronoska
Łatwiej będzie reklamować wątek

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję cioteczce Donce za zaproszenie. Ale straszna biedunia, koniecznie trzeba mu pomóc, nie jest może tak stary ale nieludzko zaniedbany :-(, dorzucę grosik dla niego na wyjście ( 50) i dam stałą wyprawkę na godną starość a kto wie może nawet do szykowania się do domku, trzeba by go podleczyć i wzmocnić:lol: na stałą- przeliczę jutro dam znać na pewno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']Dziekuję cioteczce Donce za zaproszenie. Ale straszna biedunia, koniecznie trzeba mu pomóc, nie jest może tak stary ale nieludzko zaniedbany :-(, dorzucę grosik dla niego na wyjście ( 50) i dam stałą wyprawkę na godną starość a kto wie może nawet do szykowania się do domku, trzeba by go podleczyć i wzmocnić:lol: na stałą- przeliczę jutro dam znać na pewno[/QUOTE]

A ja dziękuję bardzo [B]cioci joteska[/B] za odzew na moje wołanie;)
Tak samo wdzięczna jestem cioteczkom [B]anula42 [/B]i [B]yolanovi [/B]:loveu:
Wszystkie jesteście niesamowite i oddane kochanym ONkom :):):)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Donki. Już rano zaglądałam, ale dopiero teraz miałam czas, żeby przeczytać. Cholernie boję się stałych deklaracji ze względu na moją Czatę, ale coś pomyślę. Na razie 50 zł jednorazowo i zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie.
Pozdrawiam
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata']Jestem na zaproszenie Donki. Już rano zaglądałam, ale dopiero teraz miałam czas, żeby przeczytać. Cholernie boję się stałych deklaracji ze względu na moją Czatę, ale coś pomyślę. Na razie 50 zł jednorazowo i zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie.
Pozdrawiam
Elżbieta[/QUOTE]

A już myślałam, że nie przyjdziesz Elżuniu :shake:
Dziękuję Ci bardzo :loveu:

No to teraz Kronos już będzie miał troszkę grosza :multi:
[B]Ashaski[/B], dopisz jeszcze trzy deklaracje po 50 zł do postu rozliczeniowego: joteska, Beta&Czata i rencia42 :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...