Jump to content
Dogomania

agresja w stadzie


amster

Recommended Posts

Ad. charciara

tak dwa mam w domu , i szczerze mowiac nie wiem jak dalej postepowac , bo nie widze poprawy . Chociaz niektorzy twierdza ,ze to jeszcze za wczesnie na jakies spektakularne efekty .

W kazdym razie doprowadzaja mnie glownie do lez jak na nie patrze .

a ja chyba nie w temacie :hmmmm:

moglabym prosic o malutkie wprowadzenie ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bagi

Ja tez myślę , że trzeba wiecej czasu.Bądż cierpliwa. Napewno Ci się uda i te " bidy " wyjdą na ludzi - że się tak wyrażę.

Charciara

Yhm! - rozumiem.

A tak nawiasem mówiąc ( ciekawe jak nawias rozmawia ...? :roll: ) , to zdobędę się na taka dygresję : o jakiej agresji i w jakm stadzie ...?

Link to comment
Share on other sites

Oho ! Moja mama polonistka by mi dała... proszę udawać , że nie widzicie tego byka w mojej ostatniej wypowiedzi ( na pewno miało być na pewno , a nie napewno ....na pewno ? , tak na pewno ! )

Carragan

Teraz mój Luby się wdziera do komputera !

Ale póżniej ....

Do na razie ! :P

Link to comment
Share on other sites

Bagi mysle ze kosciotrupki odchowasz tyle ze czasu.......Sama mam suczke ktora jak przyszla wazyla 3 kilo mimo ze wazy teraz po kilku latach 8 i jest szczupla.....Troche zachodu bylo ale glownie potrzebowala jedzenia i milosci i oczywiscie czasu ....

Nadio na dogomanie sie wdziera ? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Haluta, Ty gryziesz swoje psy? :o

Hallę, drugi raz. I to było w formie skarcenia - do bólu. Halla to "specyfik" jeśli ktoś zaglada na wolfdoga to wie o czym mówię. Raz ją ugryzłam gdy była mała i w zabawie mnie zapamiętale gryzała. Na poczatku działało moje piszczenie i zaprzestawanie zabawy, wtedy następowalo otrzeźwienie i pies bawił się spokojnie. Ale kiedys nastąpił moment, że moje piski i odstępowanie od zabawy na nic się zdało, więc ją ugryzłam w ucho- od tego czasu już była ostrożniejsza w zabawie.

Zaś po wczorajszym moim ugryzieniu na dziesiejszym spacerze juz bylo spokojniej, nadal odbywały się polowania a to na scota a to na Zoykę, ale już nie zakończone gryzieniem. może więc na jakis czas bedzie spokój z tym "dziabaniem"

Zoyki i Scota nie gryzę - nie ma potrzeby :D

Nadia

Co do wieku moich psów - to tak jak napisałaś: Halla skończyła 13 m-cy, Zoyka 8,a Scoti 7,5.

Carry

masz racje co do BOS-a, teraz rasa uznana przez FCI jako Biały Owczarek Szwajcarski. Historia tej rasy jest dość dobrze opisana w I tomie "Encyklopedii Psów Rasowych".

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego Stefan biedny i dlaczego na siłę?

Reszta Ziutków doskonale wie, kiedy mam zamiar wpuścić je do łóżka.

Bardzo to tajemnicze i nie mogę zrozumieć.

Na codzień nie włażą do sypialni, chociaż drzwi przesuwne mogłyby dziobami otworzyć.

Kiedy planuję, że na drugi dzień po porannym sikaniu je wpuszczę, wiedzą o tym nie mam pojęcia skąd i nachalnie się dobijają.

Potem hyc na wyrko, każdy szybko zajmuje miejscówę i sztywnieją !!!

Nie ruszają się dopóki nie dam sygnału do wstawania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...