Jump to content
Dogomania

Kielce - międzynarodowa - CACIB - 19-20.11.2011


mysia.x

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Czy może jest ktoś chętny na wspólną podróż i podział kosztów w sobotę z Warszawy do Katowic i z powrotem? Ja dysponuję samochodem, jeśli pojadę to z dwoma owczarkami. Mogę zabrać jedną osobę z dużym psem, ew. dwie z małymi... Jeśli ktoś chętny proszę o kontakt na priv dogadamy się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Coś mnie tknęło i weszłam na stronę wystawy. Przeczucie mnie nie myliło, zmienili nam sędziego :D Zamiast Duńczyka, wilczaki będzie sędziował Izraelczyk Shiboleth Myrna :crazyeye: Może ktoś coś wie o tym sędzim ? :cool3:[/QUOTE]
Zaciekawiona twoim postem tez weszłam na stronkę, bo nas właśnie miała sędziować ta Izraelka, patrzę jeszcze raz na basenji a tu jesteśmy wrzuceni do Ramsing Jens Utke (Dania). Warto też zaznaczyć, ze te zmiany nie są jakoś wyszczególnione, tak jakiś po cichutku to załatwili. Mało mi się podobają takie zmiany od tak sobie, rozumiem jeśli sędzia nie może dojechać z różnych powodów, ale w tym przypadku nas po prostu przerzucili do innego sędziego. Pierwszy minus dla Kielc od kilku lat.[U][B][/B][/U][B][SIZE=5][U][/U][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Zaciekawiona twoim postem tez weszłam na stronkę, bo nas właśnie miała sędziować ta Izraelka, patrzę jeszcze raz na basenji a tu jesteśmy wrzuceni do Ramsing Jens Utke (Dania). Warto też zaznaczyć, ze te zmiany nie są jakoś wyszczególnione, tak jakiś po cichutku to załatwili. Mało mi się podobają takie zmiany od tak sobie, rozumiem jeśli sędzia nie może dojechać z różnych powodów, ale w tym przypadku nas po prostu przerzucili do innego sędziego. Pierwszy minus dla Kielc od kilku lat.[/QUOTE]
A wiesz coś o tej sędzinie? Ja będę z whippetem w sobotę i jakby ktoś robił fotki psom z pośredniej to byłabym wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Zaciekawiona twoim postem tez weszłam na stronkę, bo nas właśnie miała sędziować ta Izraelka, patrzę jeszcze raz na basenji a tu jesteśmy wrzuceni do Ramsing Jens Utke (Dania). Warto też zaznaczyć, ze te zmiany nie są jakoś wyszczególnione, tak jakiś po cichutku to załatwili. Mało mi się podobają takie zmiany od tak sobie, rozumiem jeśli sędzia nie może dojechać z różnych powodów, ale w tym przypadku nas po prostu przerzucili do innego sędziego. Pierwszy minus dla Kielc od kilku lat.[/QUOTE]
Ale numer :mad:. Nie podoba mi się ta zmiana i chyba czarno to widzę :mad:. Dobrze że nie zgłosiłam psa bo jego głowa to chyba dopiero nie w typie pana sędziego :shake:. Nie lubię takich sytuacji jeszcze po cichu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']a nam nie chcą zmienić sędziego po cichu :cry: a chyba większość by się u nas cieszyła :evil_lol:[/QUOTE]

Chodzi o sędzinę [B]Soleckyj-Szpunar Viva Maria[/B]? Jest aż taka zła? :P
My będziemy pierwszy raz na wystawie (w klasie baby) i trochę się obawiamy. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan2407']Chodzi o sędzinę [B]Soleckyj-Szpunar Viva Maria[/B]? Jest aż taka zła? :P
My będziemy pierwszy raz na wystawie (w klasie baby) i trochę się obawiamy. :)[/QUOTE]

wiele osób ją poleca, ale mnie osobiście nie podobało się jej sędziowanie na wystawie klubowej. Chyba nikomu ze zgromadzonych właścicieli rudzielców nie podobało się to sędziowanie... I gdyby nie mus, to bym sobie te Kielce już darowała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...