Jump to content
Dogomania

RUDY odnaleziony, poszedł za TM


Noemi1

Recommended Posts

CO DO NASZYCH ZNAJD-Byłam na stacji benzynowej w Emilianowie i dowiedziałam sie ze Brenda i Brendon biegali około tygodnia przed tym jak Naomi je znalazła.Pracownicy stacji fajni ludzie ,dokarmiali je.Jeden z panów powiedział że sunia nie chciała jeść.Podobno w tym czasie pod ta stacją były 4 psy,dwa wzieła jakaś kobieta a dwa (nasze)zostały.Objechałam również gospodarstwa w pobliżu i rozwiesiłam plakaty.Smutna prawda która wszyscy znamy-Pani mieszkająca pod lasem powiedziała ze ma już 7 psów i 9 kotów wszystkie jej zwierzeta to efekt podróży warszawiaków na wieś...Widzieli ludzie te nasze psy ale nie są one z tych okolic.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o wow, to w sumie jednak decyzja o zabraniu była zasadna.


na wątku ostatnio nas mniej, ale wciąż intensywnie szukamy. nie wszystko można pisać...

ale szukamy :) wciąż brniemy dalej i dalej. i fizycznie i zdalnie :) ja tam chciałabym znać los Rudego - jaki by nie był. i kurcze uda się, musi...

Link to comment
Share on other sites

I UDAŁO SIĘ!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
[SIZE=3][FONT=Calibri]Wczoraj wieczorem telefon od pewnej Pani, że Rudy jest u jej ojca w Pustych Łąkach, między Wyszkowem a Łochowem.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Można po niego przyjechać dopiero jutro rano.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Tyle podobnych telefonów odebraliśmy... więc nasz entuzjam już nie sięgnął zenitu. Ale Pani jest pewna, że to Rudy.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Dziś rano Dorota jedzie sprawdzić. Pan, który przygarnął Rudego nie bardzo chce go pokazać, bo nie ma kasy, a pies jest już dobrej kondycji, odkarmiony, nie ...kujeje, nabrał sił. Trudno w to uwierzyć. W końcu udaje się zobaczyć psa.... TO NASZ RUDY!!!!! [/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Calibri]Niedowierzanie, płacz radości itd.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Pan wydał Dorocie Rudego, musimy tylko zaqpłacić ten 1000,- zł nagrody.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Na szczęście warto Panu te pieniądze przekazać, bo ma 20 innych psów, pozbieranych z okolicy i wszystkie bardzo zadbane, odkarmione, wygłaskane.[/FONT][/SIZE]

:smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']brakuje mi słów które chciałabym powiedzieć. To dzięki Waszej wytrwałości, mądrości i wierze że Rudy się znajdzie...no ryczę jak durna...a że chora jestem strasznie to leci mi z nosa jak z fontanny:D[/QUOTE]

Przeczyścisz sobie wszystkie kanaliki i już będziesz zdrowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']Ja beczałam raniej :)
Trzymając moje suczydła na smyczy i stojąc pod klatką :)[/QUOTE]
ja ryczałam na spacerze z moim inwentarzem.
przechodnie chyba mi współczuli zamiast się cieszyć, ale miałam taką galopadę myśli, że nie mogłam się pozbierać

Link to comment
Share on other sites

kochani ja dopiero teraz ...musieliśmy się wygłaskać i poryczeć...Jak go zobaczyłam to tak strasznie ryczałam ze szok!!!!!!!!!!!!!!! to jest brak słów........ kurcze Pan wiele razy pytał czy go napewno bede karmić i czy jestem pewna że go chce zabrać.Pan dokładnie 22 psy i 20 kotów .Psy jak kluski ,....Wszystko nakarmione i zadbane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...