Jump to content
Dogomania

Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.


Margi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Akurat o niedźwiedzim czosnku nie wiem nic.Nigdy go nie miałam na działeczce.

 

A u mnie nic ciekawego się nie dzieje.Siedzę sobie w domku na zwolnieniu już trzy tygodnie.Złapałam paskudne zapalenie oskrzeli ale wreszcie choroba zaczyna odpuszczać.

 

Przymierzam się do wyhaftowania krzyżykami na kanwie mojej Figuni.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Ja też właśnie nigdy nie miałam, a teraz Młody posadził go w doniczkach i rośnie jak szaleniec jakiś dziki. :)

 

Zdrowia dużo w takim razie Ci życzę. Jakoś dużo w tym roku tych zapaleń oskrzeli. Zima zbyt ciepła była.

 

Haftujesz? Super. :) Do tego to akurat nigdy nie miałam serca, a przez to i ręki. Ale nabyłam nową maszynę do szycia (stara padła już na amen) i od dwóch tygodni nie mam czasu do niej usiąść. Ech.

Koniecznie wrzuć zdjęcie, jak już skończysz. :)

 

A modlitwę ogrodnika znasz? ;)

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam u siebie. Z "Roku ogrodnika" K. Capka - świetny czeski humor do pośmiania dla każdego kto grzebie w ziemi. Inni mogą nie zrozumieć. :) Niestety książka dostępna już tylko w bibliotekach i czasem w antykwariatach. Na razie nie upolowałam, ale nie poddaję się, bo chcę mieć swoją. 

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam u siebie. Z "Roku ogrodnika" K. Capka - świetny czeski humor do pośmiania dla każdego kto grzebie w ziemi. Inni mogą nie zrozumieć. :) Niestety książka dostępna już tylko w bibliotekach i czasem w antykwariatach. Na razie nie upolowałam, ale nie poddaję się, bo chcę mieć swoją. 

 

 

Poszukaj na allegro.

Link to comment
Share on other sites

O rany. Nie ma mnie na allegro i nie umiem tam kupować. :( Całą zimę sobie obiecywałam, że w końcu się tam zainstaluję, ale jakoś nie było czasu i nie było po co. A teraz kiedy jest po co, to już kompletnie nie mam kiedy, bo święta u mnie, a ja ledwo żyję ze zmęczenia. Nawet sobie urlop wzięłam na od wczoraj i spałam. Spałam, spałam w końcu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...