Jump to content
Dogomania

psy DO ADOPCJI - potrzeba KARMY, ponad 20kg dziennie! prawie ZERO pomocy...


missiaa

Recommended Posts

[quote name='kkanarekk']a ja mam pytanie o Bajera tego terierkowatego szczeniaka on ma już dom? Jakby potrzebował dt to mogę pomóc aha i jeżeli szuka dalej domu to porobię ogłoszenia[/QUOTE]

nadal szuka domu, w tym momencie ma troche grzybka, dlugo bral antybiotyk, leczenie nosowki, no i wyszlo paskudztwo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']jesli potrzeba mogę sie zająć ogłoszeniami dla jamniczki Torii.
Potrzebny byłby tekst ogłoszeniowy z namiarami oraz kilka zdjęć jelsi to możliwe.[/QUOTE]

zdjecia sa na stronie [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=733[/URL]
moga byc?

tekstu fajnego nie stworze ale podaje fakty, moze ktos je ladnie skleci w calosc
trafila do schroniska, z guzami na sutkach, z ciaza urojona
stamtad zabrala ja moja mama, udalo sie zebrac srodki i suczka zostala wysterylizowana, wycieto jej jedna listwe na ktorej byly wieksze guzy, trzeba bedzie jeszcze jedna wyciac, ale nie jest to bardzo pilne

suczka trafila do nowego domu, ale nie dogadywala sie z kotami, dlatego szukala dalej domu
znalazla kolejny dom, po niespelna miesiacu nagle pilnie musiala zniknac z niego
powody jakie zostaly podanie, niezachowywanie czystosci - "w dzien caly czas spi, a w nocy chodzi i wola na sikanie"
agresja - "lapie zebami jak sie chce jej zakropic uszy", to potwierdzam nie lubi zabiegow kolo siebie, ale nie jest psem agresywnym

jest bardzo proludzka, bardzo chce byc blisko czlowieka, lubi sie tulic, siedziec na kolanach, spac na kanapie, zazdrosna o inne psy, nie przepada za zabiegami wokol siebie ale w kagancu spokojnie mozna sobie z tym poradzic

jaki dom potrzebny
-bez kotow, albo z doroslym kotem odwaznym, nie bojacym sie psow
-bez malych dzieci, wieksze moga byc
-najlepiej aby czlowiek byl w domu dlugi czas
-nie wymaga dlugich spacerow

prosze tez o szukanie innego domu tymczasowego, u mnie jest NA ZEWNATRZ, bo mam w domu mase kotow

[quote name='annika']... jakiś DS może się pojawił...? :hmmmm:[/QUOTE]

NIC A NIC! ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']
Sabrinka

[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bukowno/Bukowno011.jpg[/IMG]

[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bukowno/Bukowno010.jpg[/IMG]
[/QUOTE]
Wygląda jak mała Sadzunia! Nawet te białe łapki i krawat ma identyczny.

Jaki pies jeszcze pilny do ogłoszeń? Mogę zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Zdjec Torii jak widze do ogłoszeń ma duzo,jednak na treść ogłoszeniową poczekam jesli mam robic ogłoszenia.
W zwiazku z zaistniała sytuacją ze zamiesciłam informacje których nie chciano by były nie pisze swoich tekstów,robie ogloszenia tylko z gotowców podanych przez opiekunke psa.

Link to comment
Share on other sites

Dorobiłam wczoraj ogłoszeń 4 szczeniakom, które zostały w Bukownie. Oby ktoś zadzwonił. Dziś tez machnę jakiś pakiecik, któremuś psiakowi. I potem zabiorę się za teksty... dla tych co nie mają.
[quote name='danka1234']Zdjec Torii jak widze do ogłoszeń ma duzo,jednak na treść ogłoszeniową poczekam jesli mam robic ogłoszenia.
W zwiazku z zaistniała sytuacją ze zamiesciłam informacje których nie chciano by były nie pisze swoich tekstów,robie ogloszenia tylko z gotowców podanych przez opiekunke psa.[/QUOTE]
A dałabyś rade coś napisać z tego co missieek napisała o niej i wkleić do weryfikacji?

Link to comment
Share on other sites

Gafe przydalo by sie wysterylizowac

Torri byla w sobote w Dzienniku, wczoraj bylam z nia w nowym domu, sa szanse ze to wlasnie ten dom, ale pewnosci nigdy nie ma, wiec trzymajcie kciuki

nie wiem czy ktos oglasza Brazylie

jest nowy szczeniak, wkleilam go na watek z suczkami u ma-ja, jak sie ogarne wrzuce go na strone, bedzie potrzebny sponsor advocate'a

danka1234 moze jego bys pooglaszala? tez taki jamnikowaty z budowy wyrosnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...