Jump to content
Dogomania

malutki foxterier GROSZEK - koczował na ulicy - znalazł domek :-)


Murka

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jelena trzy razy dziennie dostają od niedawna ...ale po prostu to co miały na raz rozdzielam na trzy. Tylko zamiast popołudniowej porcji karmy dostają troszkę gotowanego żarełka. Karmię je tak ze względu na Groszka. On się chyba nie czuje dobrze ze zbyt pełnym żołądkiem. Skubańce nauczyły się, że dostają po spacerze .. i nie ma szans żeby zapomnieć. Dopominają się i siadają w kuchni. A jak czują, że gotowane jedzonko wyjmuję to chodzą i się dopominają... drapią łapą, Foksia pomrukuje wręcz ..

Link to comment
Share on other sites

Grosiu dziś prze szczęśliwy, bo byliśmy na spacerku w nowym dla nas parku. Wrócił z jęzorem wywieszonym do ziemi ... tyle emocji miał psiaczek... tyle nowych zapachów :)))
Wczoraj uśmiałam się z niego .. Siedziałam na kanapie, Groszek władował mi się na kolana .. Chciałam go posadzić obok mnie, bo mi niezbyt wygodnie było. Co go posadziłam obok, to on przechodził mi za plecami i z drugiej strony ładował się na kolana ... i tak w kółko kilka razy... I jak tu go nie kochać ??? Jak tylko siedzę na kanapie to zawsze mam na kolanach Groszka a obok wtuloną Foksię..
Po tłuszczaku prawie nie ma śladu... hmm wchłonął się albo to nie był tłuszczak tylko coś innego ... ale obserwujemy nadal.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...