Jump to content
Dogomania

Lusi teraz Fiona znalazła DS.


Crys

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak przyszła do mnie do domu to jadła to samo jedzenie co moja Kayra dla psów powyżej 2ch miesiecy
i podjadała mojemu Doratowi jedzenie dla trzustkowców i cukrzyków.

Je biszkopty i puszkę dla szczeniaków.
Dzisiaj już się bawi z moja Kayrą cały kosz mi poprzeglądały w pokoju i porozwalały po podłodze xD

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że w ogóle coś je, że zaczęła.

Może to miejsce po usunięciu oczka tak jej bardzo dokucza, boli i dlatego nie jadła.

Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej.

A o Lusi cały czas pamiętam! W poniedziałek będzie bazarek i już teraz zapraszam do zaglądania, podnoszenia i przede wszystkim kupowania!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filomen'][SIZE="5"] [B][COLOR="red"]Lusi potrzebuje też wsparcia finansowego - [/COLOR][/B] [/SIZE]

lekarz schroniskowy ma bardzo ograniczone środki na leczenie podstawowe - Lusi została przy okazji przez panią wetkę wysterylizowana, codziennie jest zaopatrywana w leki.
Prosimy o pieniążki na jej leczenie
PKO BP SA
Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Nadzieja na Dom"
65 1020 2313 0000 3102 0402 7082

41-216 Sosnowiec
ul. Dojazdowa

każda złotówka Lusi pomoże !!![/QUOTE]


[quote name='abra64']doszły wpłaty dla Lusi, kochana sunieczka bardzo dziękuje i niesmiało prosi , żeby o niej nie zapominac. [B]Jeszcze dużo pieniązków trzeba żeby spłacić dlug[/B][/QUOTE]

A gdzie jest suńka leczona? Ile wynosi dług? Przydałby się post rozliczeniowy. Wymyślę jakiś bazarek dla ślepotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra64']doszły wpłaty dla Lusi, kochana sunieczka bardzo dziękuje i niesmiało prosi , żeby o niej nie zapominac. Jeszcze dużo pieniązków trzeba żeby spłacić dlug

Krzemińska 3,-
Siwik 15,-

razem 18.- dziękujemy[/QUOTE]
:multi::loveu::loveu::loveu:ciocia Siwik - to kochana ciotenka Aimez, ktora na bazareczku kupila serdunko dla Lusi:iloveyou::modla::modla::modla:dzieki serdeczneeeee ciotenko , trzymamy mocno za Lusienkeeeeee!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Crys']Je je ale teraz pluje śluzem :/
Jak wyjdzie z czegoś to zaraz coś nowego się przy pląta.[/QUOTE]

Biedna mała!

Jestem za tym, aby w 1 poście zrobić rozliczenie: wpisać kto i ile wpłacił, i ile wynosi teraz dług. I na czerowno, żeby po
oczach dawało. W tytule wątku też bym wpisała, ze jest dług, to więcej osob ściągnie do siebie.

Link to comment
Share on other sites

A ja w przerwie zapraszam na coś słodkiego - czyli wyroby Emiś, muffinki i naleśniki :)

[COLOR=green][B]Zapraszam na realny-kulinarny bazarek z wyrobami Emiś !
W menu muffinki z orzechami i białą czekoladą oraz przepyszne naleśniki do wyboru z nutellą lub powidłami domowej roboty (Emiś oczywiście). Ewentualny dochód zostanie przekazany na hotelowanie Barego :)[/B][/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/214783-REALNY-KULINARNY-!-Muffininki-i-nale%C5%9Bniki-domowej-roboty-Emi%C5%9B-!-na-Barego-do-23-09?p=17649153#post17649153[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...