Jump to content
Dogomania

Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)


funia

Recommended Posts

  • Replies 565
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze wysle Ci mailem,tak bedzie mi wygodniej.
Jak dojda p[ieniazki potwierdze:)
No i na koniec.....UWAGA Boryskowe cioteczki...zadzwonila dziewczyna z Lublina...chce Boryska.
Ale niestety do bloku.Ale jak wszystko bedzie ok. to pojedzie tam,mowila,ze ma taka prace,ze bedzie mogla poswiecic psiakowi duzo czasu,kilka wyjsc dziennie.Troche jest tu niejasnosci,ale to juz na wizycie PA.Dziewczyna wraca do Lubilna za tydzien i wtedy ma zadzwonic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Moze wysle Ci mailem,tak bedzie mi wygodniej.
Jak dojda p[ieniazki potwierdze:)
No i na koniec.....UWAGA Boryskowe cioteczki...zadzwonila dziewczyna z Lublina...chce Boryska.
Ale niestety do bloku.Ale jak wszystko bedzie ok. to pojedzie tam,mowila,ze ma taka prace,ze bedzie mogla poswiecic psiakowi duzo czasu,kilka wyjsc dziennie.Troche jest tu niejasnosci,ale to juz na wizycie PA.Dziewczyna wraca do Lubilna za tydzien i wtedy ma zadzwonic.[/QUOTE]


No to ja trzymam kciuki najmocniej, jak się da.

Link to comment
Share on other sites

o to ja też trzymam bardzo mocno kciuki! a w bolku nie ma tak źle, tym bardziej że Borys ma skłonności do ucieczek to chyba blok jest jeszcze najlepszym rozwiązaniem :)
jak Zahir i Żabka sobie dobrze radzą to on też się przyzwyczai :) oby tylko to był dobry dom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Moze wysle Ci mailem,tak bedzie mi wygodniej.
Jak dojda p[ieniazki potwierdze:)
No i na koniec.....UWAGA Boryskowe cioteczki...zadzwonila dziewczyna z Lublina...chce Boryska.
Ale niestety do bloku.Ale jak wszystko bedzie ok. to pojedzie tam,mowila,ze ma taka prace,ze bedzie mogla poswiecic psiakowi duzo czasu,kilka wyjsc dziennie.Troche jest tu niejasnosci,ale to juz na wizycie PA.Dziewczyna wraca do Lubilna za tydzien i wtedy ma zadzwonic.[/QUOTE]

Super wiadomości. Oby to był dobry domek i Borysek znalazł nareszcie swoją przystań, taką już na zawsze:-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']o to ja też trzymam bardzo mocno kciuki! a w bolku nie ma tak źle, tym bardziej że Borys ma skłonności do ucieczek to chyba blok jest jeszcze najlepszym rozwiązaniem :)
jak Zahir i Żabka sobie dobrze radzą to on też się przyzwyczai :) oby tylko to był dobry dom :)[/QUOTE]
Pomylilas Borysa z Mundkiem:) to Mundek ma sklonnosci do ucieczki,Borys nie.
Natomiast Borys to niebezpieczny psiak dla innych psiakow.On jak chce zaatakowac,to nie szczeka,nie pokazuje zabkow,nie uprzedza,tylko jest spokojny,macha przyjaznie ogonkiem,a potem chaps.
Tak bylo z psiakiem,ktorego zaatakowal i ktoremu chyba cos uszkodzil,bo psiak do dzisiaj kuleje.
Ta dziewczyna bedzie musiala zakladac na spacery Borysowi kaganiec,albo bardzo pilnowac,zeby za blisko nie podchodzil do innych psow.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za Boryska :) Oby mu się udało, myślę, że blok nie jest taki straszny, na wsi nie raz psy mają gorzej, chociaż duże podwórko jest. Jeśli fajni ludzie, to może mieć jak w bajce, spacery, ciągły kontakt z człowiekiem, ciepło...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='handzia']Zapraszam na bazarek dla Boryska [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229461-Ciuszki-dla-dzieciak%C3%B3w-i-nie-tylko-%29-Dla-Borysa-do-25-lipca-do-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229461-Ciuszki-dla-dzieciaków-i-nie-tylko-)-Dla-Borysa-do-25-lipca-do-22-00[/URL]
podrzucajcie dziewczyny...[/QUOTE]

dziękuję za zrobienie bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie kciuki...moze tym razem???????????????????
Zadzwonila Pani z Warszawy,jest zaiteresowana Borysem,miala podobnego psiaka o imieniu Baj,ale psiak byl bardzo chory i nic nie dalo sie zrobic.Pani niestety mieszka w bloku,ale blok jest na obrzezach i ma bliksko do lak i lasu,wiec nie bylo by tak zle.Pani mowila,ze rano dlugi godzinny spacer,a pozniej wieczorem krotszy.
Pani ma zadzwonic za tydzien.Mysle,ze to bylby dobry dom dla Borysa.Zadnych innych psiakow i kotkow,cos dla niego...

Link to comment
Share on other sites

Ojej, trzymam mocno z całych sił. Ostatnio, jak byłyśmy w Szczebrzeszynie odwiedziłyśmy Boryska, to przekochany piesek. Blok, jak już wcześniej pisałam to nic złego dla psiaka, tym bardziej, że jest dużo miejsc do spacerów...W bloku pies ma ciepło i ludzi ciągle koło siebie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Ojej, trzymam mocno z całych sił. Ostatnio, jak byłyśmy w Szczebrzeszynie odwiedziłyśmy Boryska, to przekochany piesek. Blok, jak już wcześniej pisałam to nic złego dla psiaka, tym bardziej, że jest dużo miejsc do spacerów...W bloku pies ma ciepło i ludzi ciągle koło siebie :)[/QUOTE]
Tez tak mysle,i mam nadzieje,ze dojdzie do adopcji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...