Jump to content
Dogomania

Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='olga7']Zaglądam i ja do Hopa nieraz.Nie ukrywam,że ciagle jeszcze z malą obawą ,czy oby nie ma zlych wieści o problemach z Hopem w nowym domu .Trzymam mocno kciuki za Hopa w tym domu a tym bardziej za wyrozumialalośc i cierpliwosc jego wlascicieli.[/QUOTE]

Ja tez oczywiscie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olga7']Z drzeniem serca zaglądam nieraz na wątek Hopa i czytam ,czy aby nie daj Boże piekny ,mądry Hop nie stracil swego niedawno wyczekanego domu i swych ludzi .Oby Bozia ich wspomogla i dala dużo rozsądku ,serca i wytrzymalości a będzie za jakiś czas dobrze im tam razem z Hopem . Oby wszystko ulożylo się i wszyscy byli spokojni oraz szczęsliwi.[/QUOTE]

Olga formuuje takie same modły :)

Czekam na dalsze info od włascicieli. Jeszcze nie mam odwagi zmienic tytułu.

a do schroniska przyszła młoda kopia Hopa,ładny i miły piesek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Olga formuuje takie same modły :)

Czekam na dalsze info od włascicieli. Jeszcze nie mam odwagi zmienic tytułu.

[B]a do schroniska przyszła młoda kopia Hopa,ładny i miły piesek[/B].[/QUOTE]

brązowa, ty wiesz, że jeśli padnę przedwcześnie, to...nie będzie twoja wina. W końcu palę 60 dziennie. A skoro kopia młoda i miła, to migiem domek znajdzie.

Tytułu jeszcze nie zmieniaj. Ale bądż dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Olga formuuje takie same modły :)

Czekam na dalsze info od włascicieli. Jeszcze nie mam odwagi zmienic tytułu.

a do schroniska przyszła młoda kopia Hopa,ładny i miły piesek.[/QUOTE]

[COLOR=Navy]Niech żyją tam razem długo i szczęsliwie w dobrym zdrowiu.
Czekamy na wątek Hopa2 .Oby nie czekal zbyt dlugo na dom.

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To jacys mlodzi ludzie ?jak mlodzi to zapewne milo by im bylo wrzucic zdjecia hopa w nowym domku ,,,uslyszec jego opiekunki itp ,,,,,,,,no nie wiem ,,,,denerwuje sie ,,,,,ale nie jakos tragicznie ,,,po prostu nie wiem i jak wszyscy pewnie co bedzie dalej ,,,,,A Hlop to nasz czlowiek :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']tak,kciuki ciagle sie przydadzą. Ostatnie wiesci od Hopa sa bardziej pozytywne-wycisza się. No,ale nadal siknie,to tu to tam.[/QUOTE]
Jesli Hop az 12 lat był w schronie a teraz jest starszym psem,wiadomo,to może nieraz zapomina się i niechcacy nawyk sikania gdzie popadnie jakiś czas jeszcze bedzie mial zakodowany? Tyle lat mogl-musial to robić tam ,gdzie siedzial ,to teraz nieoc czasu musi odzwyczajac się.Ja tam bym mu wybaczala ,na ich miejscu.Tyle chlopak przeszedl w swoim życiu.Może lada tydzien, miesiąc nauczy się jednak,a raczej oduczy starych ,wieloletnich nawykow z koniecznosci? A taki piękny jest za to i pewnie wdzieczny tym ludziom za serce i dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Myslę,ze u niego znaczenie terenu nie jest związane z nawykiem sikania na przestrzeni,w której mieszka,tylko z nerwami,znaczac teren usiłuje sie uspokoic i "oswoic go".[/QUOTE]
I w tym jest chyba sedno.Oby tylko to oswajanie terenu nie trwalo dlugie m-ce ,czy lata a wlaściele pięknego Hopa to przetrzymają i będą pamiętać,że to nie zła wola Hopa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...