Jump to content
Dogomania

Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to jeszcze lepiej ;)
Boje sie, zeby cos sie nie stalo.. Cyt. z Kliniki:

"Malutki jest, waży 7kg, ma mniej niż rok. On jest bardzo strachliwy, trochę nieśmiały, ale nie ma w nim agresji. Przeuroczy po prostu."

Jesli on strachliwy jest, to moze bedzie chciala nawiac?

Wiem! Kolczatke dostanie :diabloti:


A z Kamelkiem problemow nie bylo. Chodzil ladnie i w szelkach i w obrozy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Ja bym zabrała 2 smycze i do tego szelki (koniecznie guardy, absolutnie nie łódeczkowe) i obróżkę - przezorny zawsze ubezpieczony ;)[/QUOTE]
Jeny, jaka ja zielona jestem :oops:

A co to za guardy?? a lodeczkowe?? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, jak szelki to guardy, o takie, dwie obręcze połączone:
[URL]http://nokautimg2.pl/p-aa-0c-aa0ceb127ab80cac00446693f5e92887500x500/hunter-szelki-dla-psa-ecco-sport-vario-rapid-czerwone-rozm-s-obwod-klatki-piers-33-54-cm.jpg[/URL]

Bo z takich bardzo łatwo psu wyjsc:
[URL]http://www.psiaki.pl/sklep/images/trixie/I_1136_g.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*zaba*']Jeny, jaka ja zielona jestem :oops:

A co to za guardy?? a lodeczkowe?? :crazyeye:[/QUOTE]

[quote name='agaciaaa']Dokładnie, jak szelki to guardy, o takie, dwie obręcze połączone:
[URL]http://nokautimg2.pl/p-aa-0c-aa0ceb127ab80cac00446693f5e92887500x500/hunter-szelki-dla-psa-ecco-sport-vario-rapid-czerwone-rozm-s-obwod-klatki-piers-33-54-cm.jpg[/URL]

Bo z takich bardzo łatwo psu wyjsc:
[URL]http://www.psiaki.pl/sklep/images/trixie/I_1136_g.jpg[/URL][/QUOTE]
Dokładnie , tak jak Agacia napisała - pierwsze to guardy, drugie łódeczkowe ;) z tych drugich bardzo łatwo się wychodzi - zwłaszcza małe psy o dość płaskiej klatce piersiowej ;) z guardów też można wyjść, jak jest się małą wiją, ale jest trudniej - dlatego wzięłabym i to i to - zwłaszcza, że w ogóle nie znasz malucha, a jest strachliwy. Może się cofać i kręcić, a tak nawet jak coś spadnie z niego zawsze to drugie będzie w pogotowiu ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za podpowiedzi. Jestem cala zestresowana. Dzisiaj okolo 18 wyjazd...

Wczoraj znow dzwnilam do Kliniki spytac jak sie maluch ma i pani zdziwiona spytala, a co ja chce konkretnie wiedziec, przeciez pies jest zdrowy i od wczoraj nic sie nie zmienilo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*zaba*']
Wczoraj znow dzwnilam do Kliniki spytac jak sie maluch ma i pani zdziwiona spytala, a co ja chce konkretnie wiedziec, przeciez pies jest zdrowy i od wczoraj nic sie nie zmienilo...[/QUOTE]
Cóż, niektórzy są z przypadku na swoich miejscach lub nie rozumieją, że ludzie przeżywają... nie ma co się przejmować :)
Powodzenia! I trzymam za Was kciuki!! :)

Link to comment
Share on other sites

No tak to bardzo dziwne, że człowiek dzwoni i chce się dowiedzieć o swojego już prawie psa...szkoda,że nie adoptujesz psa ode mnie bo mogłabyś dzwonić co 10 min :D
A już poważniej ostatnio nie wydałam psa do domu, który wiedząc ,że danego dnia sunia miała sterylkę nawet nie zająknął się o jej samopoczucie i stan po zabiegu.
Ma Ozi szczęście,że go wybraliście :)
Spokojnej drogi i zaciskamy jutro kciuki :D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tez dzwonilam :diabloti: Odebral mily pan, pogadalismy, powiedzial, ze sie cieszy, ze Ozi bedzie mial dom, bo to fajny psiak. Pytalam przy okazji, czy u nich mozna kupic obroze, szelki itp. no i mozna. To super, bo na miejscu pomierze caly osprzet ;)

Masz racje Rudziu, tez bym takiemu domowi psiuta nie wydala. Jak mozna sie nie spytac??


No kochane, za jakies pol godzinki powinni przyjechac.

A teraz pytanko: jak imie Ozi mozna odmieniac? Bo Kamczyslaw byl Kamelem, Kamelkiem, Kamciem, Kamusiem, Kamyczkiem... a tu co? Ozik, Oziczek i juz??

Buziaki dla Was wszystkich, odezwe sie z PL jutro.

Link to comment
Share on other sites

U Szulca jest mini sklep ze wszelakiego rodzaju akcesoriami. Jeśli odebrał miły Pan to pewnie był Łukasz- przystojny jest:diabloti:

Jeździłam kilkukrotnie do tej kliniki ze suczką mojej koleżanki- mała miała mega lęk separacyjny i pod nieobecność domowników wiadomo- wyła, demolowała. Pewnego dnia otworzyła szufladę od biurka i wyciągnęła opakowanie ze Scorbolamidem- zjadła pół listka i o mało co nie przypłaciła tego życiem:shake: ciekawe czy mnie poznają;) Jeśli tak to pewnie przywitają mnie tekstem ".... o scorbolamid przyjechał..."

Link to comment
Share on other sites

No prócz tego braku telefonu wyszły inne sprawy,ale do myślenia dał mi brak zainteresowania zabiegiem.
No Ozi faktycznie mało odmienialny ale coś wymyślicie. Bazyl reaguje na Bazyl Leon Bazyleo Leo Bazyliszek i Leonidas :evil_lol:
Szczęśliwej drogi i ucałuj jutro Twoje szczęście w nosek :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*zaba*']
A teraz pytanko: jak imie Ozi mozna odmieniac? Bo Kamczyslaw byl Kamelem, Kamelkiem, Kamciem, Kamusiem, Kamyczkiem... a tu co? Ozik, Oziczek i juz??[/QUOTE]
Ozulek, Ozulec, Ozzzzz, pewnie będzie też Olkiem :P

A może się skończy tak, że zmienicie imię ;)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, jestem! Tzn jestesmy! Ozik jest cudny! Troche wyplosz, ale to normalne.
Wybaczcie mi, ale musze zalegnac na chwilke, widze podwojnie. Cioteczka Juldan byla ze mn. Dziekuje Ewus za pomoc :)
Moze ona troche dopisze slow, ja padam...

Ale warto bylo. Jeszcze tylko kolejne 16 godz. do domu ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...