Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

Zabrałam psa kulejącego na przednią łapię i jak dojechałyśmy pod fryzjera,to się okazało,że zagluconego po pachy.

Już wiecie jakie ma domowe imię?

Glutek!

Był bity,nic nie umie,próbował znaczyć u mnie drzwi od łazienki ale ostro wkroczyłam. Jest bardzo wygłodzony.

Był grzeczny u fryzjera: kąpiel (kilkakrotne pranie łap i tak są żołte),suszenie i podcinanie łap oraz głowy. Został u fryzjerki,to przegryzł smycz. Kupiłam łańcuszkową na której został na placu gdy poszłam po Zgraję. Kuzynka mówi,że bardzo ładnie wył.

Zgraja nie była nim zainteresowana.

Weszliśmy do klatki i Uszatka wystartowała do Glucika,że ma spadać i ten nie chciał iść po schodach.

Jednak weszliśmy na czwarte piętro.

Przy karmieniu był problem,bo nie mogłam przesypać spokojnie karmy do pojemnika,bo Glutek chciał jeść.

Później Glutek chciał powąchać Kocyka a ten zawarczał ale zaraz go uspokoiłam.

Do weta miałam iść jutro( dzisiaj nie ma mojego) ale jak on taki zaglucony ,to zajrzałam dzisiaj(to obok fryzjera) i dostał antybiotyk w tabletkach. Został obsłuchany i OK. Ma powiększone węzły chłonne .

Jest obok mnie na materacu. Spał i się tak fajnie przeciągnął.

Link to comment
Share on other sites

Jak Glutka wowałam,to Uszatka zrobiła swój mega skok i leżała przy mnie ale ją wywaliłam,bo ja jestem szeryfem.

Uszatka nie leży cały czas na materacu. Jeśli miała,to mały.

Na noc Glutek pójdzie pójdzie do siebie ale muszę jeszcze je poprawić,bo teraz to prowizorka.

 

Za chwilę umrę z głodu ale on tak twardo śpi.

 

Jutro zostanie sam,bo idę do fryzjera umówionego dużo wcześniej. A przed chwilą zgodziłam się na dłuższe wyjście aby kasę zarobić bo jestem spłukana.

Ciekawe jak to będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...