Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

Księciu_niunio nauczył sie dzisiaj, że nie wszyscy faceci są źli. Brunko boi się mężczyzn zawsze szczekał, gdy ktoś płci męskiej nas odwiedzał. Dzisiaj miałyśmy pomocników do pracy przy domu w ilości trzech oczywiście rodzaju męskiego i oczywiście Brunko najeżył się i szczekał,mimo ich pozytywnego nastawienia do niego. Jednak wystarczyło stanąć przy męskim delikwencie i zawołać Brunka, a chłopak przybiegł i dał sie pogłaskać a nawet merdał ogonkiem :)

Link to comment
Share on other sites

niech napisze dziewczyna ktora przez 2 miesiace sie nim zajmowala
o wszystkim
ja tylko pokaze Wam fotke gdzie mieszka nasz kawaler
jestem pod wrazeniem
to jego dom,posesja i strumien i w prawo wysoko gory
[URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/9neRvh8Wx2V"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6192/f3bb8b3d001cbaa84eb6c862/sdc12706[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Oficjalnie potwierdzm, iż Brunko juz w swoim domku :loveu: Rodzinka duża: babcia, Pan i Pani, brat Pana oraz dwie dorosle córki, ktore nie mieszkają na stałe, jednak często przyjeżdzają i to jedna z nich wypatrzyła Brunka. Przywitała nas babcia, która pozwoliła Brunkowi się wycałować, a potem brat i Pan Brunka, następnie dołączyła Pani. Od razu zrobił się duży ruch wokół chłopaka, woda do miski, jedzenie, pierwsza zabawka, którą Brunko capną i uciekł do pokoju:diabloti: Państwo opowiadali o swoim piesku, który odszedł za tęczowy most, a Brunko w tym czasie zwiedzał kąty, kręcił się wsród domowników i rozdawał całusy. Pani pracuje w Parku Bajek jeśli dobrze pamiętam nazwę i będzie zabierała Brunka ze sobą. Ogólnie rodzinka pozytywnie zakręcona na punkcie zwierząt, więc...nie było nad czym się zastanawiać. Pani zdradziła nam, że bardzo sie bała czy zaakceptujemy ich jako rodzinkę dla Brunka, ale bezpodstawnie. Brunko wycałował mnie na pożegnanie, a ja ze spokojem chociaż nie bez smutku rozstałam się z nim....
Zostawiłyśmy Państwu pozostałą karmę Brunka, by chłopak nie miał rewolucji żołądkowych oraz kilka wskazówek nt. zachowania Brunka. Pani mówiła, że jej piesek jadł Purinę i dla Brunka też będą kupować Purinę oraz gotować ryż mięsem i z warzywami. Myślę, że Bruno będzie tam szczęśliwy:loveu:. Amen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...