Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='andegawenka']Tam nikogo nie ma [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15&region=1[/url][/QUOTE]
Najbliżsi ludzie jakich znalazłam to z Bielawy, Nowej Rudy , napisałam do ciotek. Z Bystrzycy, Kudowej ani Lądka Zdroju nikogo nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

Elzunia z Nowej Rudy być może będzie mogła pojechać w weekend, nikogo kto mieszka bliżej na razie nie znalazłam, ale tak głośno myslę: Jeśli miałby jechać ktoś z Nowej Rudy albo z Dzierżoniowa tylko na samą wizytę to może warto byłoby jechać razem z Brunem.
Jeśli domek okaże się ok to Bruno mógłby już zostać w domku. Po co podwajać koszty przejazdów. Bruno jazdę samochodem znosi bardzo dobrze.
Grażynko co o tym myślisz? Może Fiorsteinbock zgodziłaby sie pojechać (pisałam do niej na pw ale chyba nie ma jej przy kompie bo nie odpisała na razie)

Bruno z misiem superaśny:):)

Link to comment
Share on other sites

Więc tak, streszczam po rozmowach z Grażynką i Panią z Międzygórza
Najprawdopodobniej w sobotę po południu Michelle pojedzie razem z Brunkiem na wizytę (Grażynka ma to jeszcze potwierdzić, czy Michelle będzie mogła po południu, bo wcześniej planowane było do południa, ale Pani jest w pracy)
Gdyby wszystko było ok Bruncio mógłby już zostać w nowym domku.
Ciocie trzymajmy mocno kciuki:thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

wpłynęło 100 zł od Pani Karoliny z Trzebnicy (to Pani która zastanawiała się wcześniej nad adopcją Bruna)
Pani Karolino bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Rozmawiałam z Giselle, Michelle pojedzie w sobotę z Brunem na 16 do Międzygórza:)
Michelle, bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']wpłynęło 100 zł od Pani Karoliny z Trzebnicy (to Pani która zastanawiała się wcześniej nad adopcją Bruna)
Pani Karolino bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Rozmawiałam z Giselle, Michelle pojedzie w sobotę z Brunem na 16 do Międzygórza:)
Michelle, bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Przecież obiecałam, iż jeśli będzie taka możliwość to osobiście sprawdzę domek, więc chcę dotrzymać danego słowa - dla Brunka, bo należy się chłopakowi dobra chata :)
Mała poprawka co do dnia wizyty u Państwa, pojedziemy tam w niedzielę, bo zapomniałam, że w sobotę rano mam robotników i nie wiem jak długo im zejdzie, a nie chcę gonić ich z robotą, czy też spóźnić się na wizytę i źle wypaść w oczach adoptujących, więc z pożytkiem dla wszystkich będzie, gdy wizytę zaplanujemy na niedzielę i wówczas na spokojnie pojedziemy z Brunkiem na wycieczkę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04'] Mała poprawka co do dnia wizyty u Państwa, pojedziemy tam w niedzielę, bo zapomniałam, że w sobotę rano mam robotników i nie wiem jak długo im zejdzie, a nie chcę gonić ich z robotą, czy też spóźnić się na wizytę i źle wypaść w oczach adoptujących, więc z pożytkiem dla wszystkich będzie, gdy wizytę zaplanujemy na niedzielę i wówczas na spokojnie pojedziemy z Brunkiem na wycieczkę :D[/QUOTE]
Ok, to ja już piszę do Pani, że w niedzielę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']No to zaciskam:thumbs:[/QUOTE]
Ja też:):)
a że w niedzielę nie będzie mnie na dogo to uprzedzam że zamęczę telefonami :diabloti:
Pani Janina odpisała że czeka w niedzielę:lol:

Wpłynęło 20 zł od Czarna Kafka :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...