Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='Mysza2']Michelle ale ten trójkolorowy ogon to ma niepowtarzalny:):)
Ciocia trochę Ci pewnie smutno?[/QUOTE]

Oj smutno ...
Wczoraj jeszcze długo myślałam czy na pewno o wszystkim powiedziałyśmy, co lubi, jaki jest, na co zwracać uwagę, jak reaguje...no i jednak troszkę martwiłam się czekając na dzisiejsze relacje z domku. Teraz jestem już spokojniejsza i chętnie ucałowałabym tego długiego, mokrego noska, choć Brunko nie lubił jak się go całowało:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Gratuluje Wam Cioteczki wspaniałej adopcji Brunia.:loveu:
A Bruniowi zycze długich szczesliwych lat w nowym domu:lol:[/QUOTE]
Belciu, a Tobie też pieknie dziękujemy, że jechałaś specjalnie z Bytomia z szelkami i smyczką dla Bruna, pojechał w tej uprzęży do Michelle ale z tego co wiem to ją unicestwił :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Brunuś jaki dumny :) kochany psiak :) ależ się cieszę :):):) Doczekałeś się kochającego domku psiaku :*[/QUOTE]
Marticzko, chciałam podziękować każdemu indywidualnie ale lista kochanych ciotek jest tak długa, że dałam spokój, wszyscy są właściwie 4 poście wymienieni, ale wszystkich słów za mało żeby podziękować:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Marticzko, chciałam podziękować każdemu indywidualnie ale lista kochanych ciotek jest tak długa, że dałam spokój, wszyscy są właściwie 4 poście wymienieni, ale wszystkich słów za mało żeby podziękować:loveu::loveu:[/QUOTE]

To prawda ciocia :) bez cioteczek nie udało by się nic:loveu::loveu::loveu: Ale który to już raz okazały się niezastąpione :lol: Dziękujemy z całego serduszka WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEJ CIOCI Z OSOBNA :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, czy Wy na pewno wydałyście właściwego psiaka?
To przecież Bruno...
[IMG]http://i53.tinypic.com/33wpop0.jpg[/IMG]

A do domku trafił taki zwierzak...
[IMG]http://i42.tinypic.com/doqxcx.jpg[/IMG]

Przyznawać się, kto namieszał :evil_lol:




Brunku, szczęśliwego życia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

podmieniłyśmy na nowszy lepszy model :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale jeszcze jedno Wam napiszę, w sobotę były moje urodziny i dziewczyny miały jechać pierwotnie z Brunkiem w sobotę i ja tak cichutko zanosiłam modły o prezent urodzinowy dla mnie w postaci dobrego domku dla Brunka, wyjazd wprawdzie przesunął się na niedzielę, ale moje modły zostały wysłuchane :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']podmieniłyśmy na nowszy lepszy model :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale jeszcze jedno Wam napiszę, w sobotę były moje urodziny i dziewczyny miały jechać pierwotnie z Brunkiem w sobotę i ja tak cichutko zanosiłam modły o prezent urodzinowy dla mnie w postaci dobrego domku dla Brunka, wyjazd wprawdzie przesunął się na niedzielę, ale moje modły zostały wysłuchane :lol::lol:[/QUOTE]


Eluś Wszystkiego Naj.......Najlepszego kochana :) Samych szczęśliwych zakończeń :):):)

[IMG]http://www.bysio.com/i/img15.dreamies.de/img/940/b/1gyft4jnoo.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']podmieniłyśmy na nowszy lepszy model :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale jeszcze jedno Wam napiszę, w sobotę były moje urodziny i dziewczyny miały jechać pierwotnie z Brunkiem w sobotę i ja tak cichutko zanosiłam modły o prezent urodzinowy dla mnie w postaci dobrego domku dla Brunka, wyjazd wprawdzie przesunął się na niedzielę, ale moje modły zostały wysłuchane :lol::lol:[/QUOTE]
szczere mimo ze tak pozno
zyczenia szczescia i zdrowia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']podmieniłyśmy na nowszy lepszy model :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale jeszcze jedno Wam napiszę, w sobotę były moje urodziny i dziewczyny miały jechać pierwotnie z Brunkiem w sobotę i ja tak cichutko zanosiłam modły o prezent urodzinowy dla mnie w postaci dobrego domku dla Brunka, wyjazd wprawdzie przesunął się na niedzielę, ale moje modły zostały wysłuchane :lol::lol:[/QUOTE]

Ciotka wszystkiego co piękne, mądre i kochane....Niech się spełni!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ciocie moje zapraszam na bazarek dla Misia i nie tylko :(
Chłopak traci nam deklaracje :(
[INDENT]Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju Świąteczny Bazarek.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217430-Bajeczny-..Świąteczny-)-Bombki-..ozdoby-)-Coś-pięknego-)-Gratissy-)-Nagrody!-14.11?p=17962871#post17962871"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2174...1#post17962871[/COLOR][/URL]

[IMG]http://i41.tinypic.com/10f3ymx.jpg[/IMG]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']dużo szczęścia dla Brunka w nowym życiu :)[/QUOTE]
W imieniu Brunka bardzo dziękujemy i życzymy takiego samego domu Bostonowi:):)

A ja mam maila z domku
"Proszę podziękować wszystkim za uratowanie Brunka w naszym imieniu.
W Międzygórzu wszyscy są nim zachwyceni.
Niedługo prześlę następne zdjęcia.
Pozdrawiam serdecznie."

Link to comment
Share on other sites

no, mial byc tydzien, a wyszlo juz ze 3. mialam byc prawie totalnie bez kompa, a klikam, jak ze swojego :0 tylko fot nie moge zrzucac.

ja jestem skrupulatna i tak, jak tytuly watkow i 1 posty mam zawsze na biezaco (poki co), to i podpisy raczej tez :) tylko banerki moglabym zmienic, ale nie moge z tych 2 laptopow. musze czekac, az siora mi zmieni. a ona teraz przepadla, jak kamfora z dogo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...