Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

Brunko to bardzo żywiołowy chłopak:diabloti: Na ogrodzie zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie: kopie dołki, gania kury sąsiadów, ustawia Kesh'a, bawi sie piłeczką, gryzie patyki oraz namiętnie "podlewa" świeżo zasadzone tuje. Oby nie uschły, nie wiem tylko czy z braku wody cz z nadmiaru "podlewania" :mad:

Link to comment
Share on other sites

Michelle zagoń chłopaka do pożytecznej roboty, jak już ma kopać to tam gdzie potrzeba:):)
Brunek koniec z demolowaniem ogródka bo nas wyeksmitują i pójdziesz do kojca:mad:
Grażynko za co ja mam Ciebie zabijać??????
Cieszę się że demolka zdrowy i nowych muszkieterów nie będzie przynajmniej od niego przybywać:):):)
Bruncio kurcze poproś no Twojego Anioła Stróża żeby jakiś sensowny telefon był. Bo na razie to nawet niesensownych niet.

Melduję ze z bazarku ciuszkowego wpłynęło [B][COLOR=red]125 zł[/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213854-koniec-rozliczamy-ciuszki-dla-puszystych-maskotki-do-11.09.2011-godz-22-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']wygląda świetnie, a tu ani pół telefonu o niego :placz::placz:[/QUOTE]

Nie płacz, kochana!:glaszcze:

Adopcje rządzą się własnymi prawami. W moim hotelu są cudne, wspaniałe psy reklamowane na wszelaki sposób. Piękne zdjęcia, świetne filmiki, ogłoszenia i allegro...
NIC. Ale wierzę, że i dla nich nadejdzie TEN DOM! I to będzie strzał w dziesiątkę, tylko trzeba jeszcze troszkę poczekać!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...