Jump to content
Dogomania

Filemon w cudownym domu.


tamb

Recommended Posts

Dzisiaj miałam drugi dzień bez tymczasowicza, mam wyjazd, jestem zmęczona. Chciałam mieć przerwę w braniu zwierzaków do domu, zająć się pracą, sobą, rodziną. W ogrodzie znalazłam ruszającą się reklamówkę. W środku kociak, maleńki, zapchlony, ze świerzbem. Jedna katastrofa. Zamknęłam go na poddaszu, nie mogę zapchlić 12 moich zwierząt, kotka Sindy jest nieszczepiona (odłowiony dzikus, którego nie złapię bo podrapie). Będę krążyć między pokojem na górze a parterem, gdzie są moje psy i koty, przebierając się na klatce schodowej przez okres kwarantanny kotka (i odpchlenia). Dzisiaj wizyta u weterynarza. Kotek jest czarny, z białym krawatem, ładny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Tamara widzę ,ze ludzie Cie wyczuli i zaczynają podrzucać psy i koty ,to jakas masakra[/QUOTE]

Prawdę mówiąc jestem tą sytuacją przerażona.
Można w jakis sposob zrozumieć "obcych" ludzi, ale dogomaniacy również[B] Tamary[/B] nie oszczędzają. To niegodziwe !

A kociatko cudne, chociaz ilosc pcheł jaka z Niego spadała była porażająca...
Zdjecia takie sobie, może za kilka dni bedą lepsze...

[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9287/sam5052z.jpg[/IMG]


[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7760/sam5053.jpg[/IMG]


[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2607/sam5058.jpg[/IMG]

[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1020/sam5065.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Prawdę mówiąc jestem tą sytuacją przerażona.
Można w jakis sposob zrozumieć "obcych" ludzi, ale dogomaniacy również[B] Tamary[/B] nie oszczędzają. To niegodziwe !

A kociatko cudne, chociaz ilosc pcheł jaka z Niego spadała była porażająca...
Zdjecia takie sobie, może za kilka dni bedą lepsze...





Togaa i tutaj masz racje ,juz słyszałam ,że dogomaniacy zgłaszja sie do tamary ,zeby im wzieła psiaki na tymczas bo wiedza jaka Tamara jest wrazliwa ale kazdy chyba wie ile ma zwierzat na swoim utrzymaniu(prawie wszystkie ratowane z wyjatkiem jednego kota) i tez musi pracowac zeby z czegosc zyc ale najlepiej jest komus wtrynic ,i uwazac ze sie psu pomoglo .Ciekawa jestem ile na utrzymaniu maja ci dogomaniacy zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]najlepiej jest komus wtrynic ,i uwazac ze sie psu pomoglo .Ciekawa jestem ile na utrzymaniu maja ci dogomaniacy zwierzat. [/QUOTE]


Brak mi słów. [SIZE=4]Trzeba to w jakis sposób zastopować !!!!.[/SIZE]
Nie po to [B]Tamara[/B] przeprowadzila sie do B-B, by krakowska sytuacja powtórzyła się od początku...!

Link to comment
Share on other sites

Skoro macie wiedze,ze dogomaniacy tez wciskaja Tamarze zwierzeta to po prostu napiszcie do tych osob, zeby poszly po rozum do glowy i tyle, nie moze tak do cholery byc.

A tego skurwysyna co w taki upal kota w reklamowce zostawil to mam nadzieje,ze juz krew zalala. Przeciez jakby nie bylo Cie w domu moglyby to byc wkrotce zwloki w reklamowce.

Link to comment
Share on other sites

Karolinko, jakbym wypuściła psy zanim zrobię obchód, czy coś nie wrzucone (wrzucali resztki jedzenia), bawiłyby się reklamówkę, która się rusza. Biegałyby z nią, szarpały, wolę nie myśleć. Jeśli chodzi o tymczasy to nie wezmę świadomie żadnego, nie mam możliwości w tej chwili. Ale jak ktoś podrzuci, czy przyprowadzi, to co mam zrobić. Szkoda mi, ale ja teraz nie powinnam niczego robić poza pracami na wystawy.
Jakbym znalazła zwłoki w reklamówce, mogłabym nie poradzić sobie z tym, długo.

Link to comment
Share on other sites

Filemon dostał na kark Advocate, do uszu Oridermyl, został zaszczepiony. Togaa, znowu była niezawodna, bardzo dziękuję.
Kotek jest świetny, cudnie mruczy, przytula się, bawi. Szkoda, że jeszcze ma kwarantannę w oddzielnym pomieszczeniu. 5 września, po powrodzie z wyjazdu, wprowadzę go do stada, gdzie będzie czekał na dom stały. Wtedy też zaczniemy go ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...