Jump to content
Dogomania

GDYNIA, proszę o pomoc w poszukiwaniach mini suni!


martasekret

Recommended Posts

Też o tym myślałam, ale prawdopodobieństwo jest minimalne. Wiele osób widziało Mimi kręcącą się po okolicy po zaginięciu, kilkoro z nich brzmiało wiarygodnie.
Mimi była widziana m.in. przez Krzyśka w lesie koło Łęczyckiej. Weszła również do kogoś na posesję, kto próbował ją złapać, ale maleństwo uciekło przez dziurę w płocie.

W każdym razie warto śledzić ogłoszenia.

O! brazowa - pisałyśmy równocześnie to samo :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='millarca']Właściciele Mimi byli razem z policją w hotelu u babki, która zgubiła Mimi.
Babol nadal nie poczuwa się do odpowiedzialności. Choć w internecie zamieściła informacje o zakończeniu działalności, hoteluje kolejnego psa :shake:
Oby tego pilnowała lepiej.

Po tej wizycie policjanci byli tak zażenowani, że przepraszali Elę, Karolinę i Jana za tą babkę, tłumacząc, że nie wszyscy Polacy są tacy, jak ta hotelara.[/QUOTE]

Co za paskudny babsztyl!
Ucieszyłam się, kiedy zobaczyłam w necie, że zakończyła działalność......
Kompletnie nie ogarniam jej podejścia do sprawy! Gdybym była na jej miejscu zapadłabym się chyba ze wstydu pod ziemię, przepraszała rodzinę po sto razy dziennie, a wyrzuty sumienia nie pozwalałyby mi spokojnie zasnąć.....
Uważam, że jej stosunek do Mimi odzwierciedla podejście do zwierząt....byle zarobić!

Link to comment
Share on other sites

Baba uznała,ze to wina Mimi. Bo była nieposłuszna, durna i nie wróciła na wołanie. Czuje sie skrzywdzona przez psa,bo naraziła ją na problemy i straty materialne. Jestem przekonana,że darła sie na Mimi,pisała o niej,że "sra po kątach". Jest groomerką (psią fryzjerką) starej daty,a to mówi samo za siebie. Bardzo brutalne względem zwierząt osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Baba uznała,[B]ze to wina Mimi[/B]. Bo była nieposłuszna, durna i nie wróciła na wołanie. Czuje sie skrzywdzona przez psa,bo naraziła ją na problemy i straty materialne. Jestem przekonana,że darła sie na Mimi,pisała o niej,że "sra po kątach". Jest groomerką (psią fryzjerką) starej daty,a to mówi samo za siebie. Bardzo brutalne względem zwierząt osoby.[/QUOTE]

A baba ma lat 4 czy 40 ....?
Co za podejście........... ręce i nogi opadają....

Link to comment
Share on other sites

Pod Krakowem podobny problem :( Uciekła moja ulubienica Dumka - pies pół dziki, który żył od szczeniaka w schronisku. Pies bojący się ludzi, nie znający życia. I to zaginęła na pustkowiach, tereny leśne, dzika zwierzyna, kłusownicy, brak ludzi :( Wlecze za sobą kawał długiej smyczy i pewnie jeszcze się gdzieś zaplącze :placz: :placz: :placz: Ja chyba dziś nie zasnę :(

Link to comment
Share on other sites

To nawet nie była jeszcze adopcja, tylko dom tymczasowy, w którym sunia uczyła się życia z ludźmi. I całkiem dobrze się sprawowała, że już zaczęto ją ogłaszać do adopcji. Jedynym mankamentem było to, że dla niej człowiek= stres i strach :( Głaskana leżała cichutko skulona czekając kiedy to się w reszcie skończy. Poza tym była super - spokojna. ładnie chodziła na smyczy, towarzyska do innych zwierząt i już załatwiała swoje potrzeby na spacerkach (pomimo, ze 11 lat żyła w boksie !)
Niestety urwała się ze smyczą i tego obawiam się najbardziej, że gdzieś się zalpącze w krzewach i jakieś dziki czy lisy ją zeżrą :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

szukają; są już plakaty i jest wyznaczona nagroda. Tylko, że to takie odludzie - pola i lasy tylko :( Jedyna nadzieja, ze wróci do domu a raczej do suni, z która tam przyjechała ze schronu. Ja jednak czarno to widzę. Ona bała się wszystkiego. Uciekła bo przestraszyła się bażanta, którego wypłoszyła z trawy. Zerwało się oczko w łączonych smyczach i uciekła z kawałem smyczy doczepionej.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę wątek i trzymam kciuki za znalezienie malutkiej :kciuki:

Mam też pytanie- czy ktoś z Trójmiasta nie wybiera się na wystawę do Wrocławia?
Potrzebny jest transport dla małego pieska do DT... I przepraszam za offa.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214795-Zako%C5%82tuniony-kulej%C4%85cy-bia%C5%82y-piesek-KOLA-ma-m-c-na-znalezienie-DT!!?p=17661770#post17661770"]http://www.dogomania.pl/threads/214795-Zako%C5%82tuniony-kulej%C4%85cy-bia%C5%82y-piesek-KOLA-ma-m-c-na-znalezienie-DT!!?p=17661770#post17661770[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Moim zdaniem, jak najbardziej właściciele mogą wytoczyć tej babie proces z powództwa cywilnego.[/QUOTE]

Ale ta baba musi zostac najpierw zgloszona na policje.... Mam nr telefonu do tej baby,ktora miala ten hotelik...,ale nie wiem czy moge podac to publicznie na forum...gdy ten nr wrzucii sie w wyszukiwarke,to mozna dowiedziec sie roznych ciekawych rzeczy...na temat tej kobiety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika2']A co dalej z mimi...? czy jeszcze ktos jej szuka? czy ta kobieta poniesie jakies konsekwencje tego co zrobila? czy juz sobie odpuszczono cale te poszukiwania biednej Mimi...?[/QUOTE]

Moniko, może masz jakiś pomysł, jak jeszcze można pomóc biednej Mimi...? Wszelkie rady są na wagę złota.....

Proponuję nie roztrząsać sprawy właścicielki na forum. Rodzina podjęła już odpowiednie kroki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']Moniko, może masz jakiś pomysł, jak jeszcze można pomóc biednej Mimi...? Wszelkie rady są na wagę złota.....

Proponuję nie roztrząsać sprawy właścicielki na forum. Rodzina podjęła już odpowiednie kroki.[/QUOTE]

Ja w ciagu ostatnich paru dni,tez pomoglam troche z szukaniu Mimi...Porozwieszalam troche tych plakatow,lazilam wokol tego terenu gdzie zaginela Mimi.Bylam tez pod domem tej kobiety i widzialam za ogrodzeniem jakies dwa goldeny...Rozmawialam tez z sasiadami tej kobiety. Jedna sasiadka;gdy rozmawialam z nia o Mimi to dala mi do zrozumienia,ze mimi mogla zostac po mprostu zagryziona przez jakiegos psa tej baby...jestem tez w czestym kontakcie z tym wlascicielem Mimi i wszelkie sugestie na temat poszukiwania Mimi i ukarania tej baby to jemu podsunelam...Ale teraz,to juz od niego zalezy czy skorzysta z ktorejs sugestii...ja moge sie mylic,ale mysle ze Mimi od poczatku nie bylo w tych rejonach,gdzie sie jej szuka...Nie wiem,moze trzeba poszukiwania skierowac gdzie indziej? Moze jak ta kobieta powiedziala,ze mimi uciekla jej w tym rejonie z samochodu,to moze po prostu starala sie odwrocic uwage...sama nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Wszystko to juz było brane pod uwagę,ale jeżeli suka była widziana przez Krzyska,to musiała faktycznie zwiać i uciec stamtąd żywa. Krzysiek jest bardzo obeznany z psami i nie mógł się pomylic.[/QUOTE]
Jesli to byla faktycznie Mimi,to niedobrze ze teraz jej nie widac nigdzie...poza tym ona chyba miala cieczke,tak? Dzis sie znow przejade w tamte strony mi poszukam Mimi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Wszystko to juz było brane pod uwagę,ale jeżeli suka była widziana przez Krzyska,to musiała faktycznie zwiać i uciec stamtąd żywa. Krzysiek jest bardzo obeznany z psami i nie mógł się pomylic.[/QUOTE]

No tak, tylko mi Krzychu mówił, że nie jest pewien, czy to była ona....mówił, że na 80%....

Link to comment
Share on other sites

ale tych ludzi poza Krzyskiem było kilku...zakładając,ze każdy na 80%... to i tak pozwala nam załozyc,ze to była ona.

Tydzien temu znalazla sie suczka,odwiązana spod sklepu przez bezdomną siódmego lipca. Przez cały ten czas nikt jej nie widział,prócz dnia,kiedy zagineła i ktoś widział psa ze złodziejka w autobusie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...