Jump to content
Dogomania

GDYNIA, proszę o pomoc w poszukiwaniach mini suni!


martasekret

Recommended Posts

[quote name='Monika2'][quote name='Kana']Kiedy kolejna akcja poszukiwawcza??[/QUOTE]
Tez sie dolaczam do tego pytania...Ja jezdze w tamte strony w miare swojego wolnego czasu,ale jakos ja nie mam szczescia zobaczyc gdziekolwiek Mimi,a inni ludzie podobna ja widuja...,lecz sami nie sa pewni czy to jest Mimi...?[/QUOTE]

Zatem ponawiam pytanie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A moze trzeba podejsc do tej kobiety i normalnie z nia porozmawiac na temat Mimi...Wazne jest gdzie ona chodzila na spacery z Mimi,jakimi drogami i w ktorym kierunku....Bo jesli Mimi jest nadal gdzies tam w tej okolicy,w co niewierze,to trzeba wiedziec dokladnie w ktorym kierunku szukac...Wedlug mnie Mimi tam nie ma,a jesli nawet i byla to nie miala szans na przetrwanie-za zimo i pelno w okolicy jest lisow...

Link to comment
Share on other sites

Z kobietą nie ma co rozmawiać. Ona nie chodziła na żadne spacery z Mimi. Właściciele rozmawiali z nią wielokrotnie. Rozmawiała z nią policja i policja przepraszała właścicieli za zachowanie widźmy, więc o czym tu mówić.
Z nią trudno nawet mówić o rozmowie jeśli chodzi o Mimi, bo to raczej pyskówka z jej strony tylko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Czy była sporządzona umowa powierzenia psa pod opiekę ?
Każdy zarejestrowany i dobry hotel ma taki dokument!
Chyba że to pseudo hotel![/QUOTE]
Podobno nie bylo zadnej umowy...To moze byc pseudohodowla polaczona z hotelem...Ta baba miala tez salon pieknosci dla psow,ktory pieknie reklamowala w internecie....

Link to comment
Share on other sites

Nie posuwałabym się do twierdzenia, że to pseudohodowla: babka pewnie początkowo prowadziła salon dla psów, a z czasem rozszerzyła swoją działalność o hotel. Kobieta nie jest żadnym miłośnikiem i znawcą zwierząt, a "bizneswoman" i właśnie w takiej kategorii traktuje swoją pracę. Dla niej liczy się wyłącznie zysk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':**']Przesledzilam sobie watek i sadze ze ktos ja przygarnal. Noce sa juz zimne i mysle z ekazdy milosnik zwierzat zlitowal by sie nad takim pieskiem. Ja niestety nie mialam szczescia znalez mojego wyzla ktor zaginal rok temu w listopadzie...[/QUOTE]
Oby tak bylo....,ze ja ktos przygarnal...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Martyna-Gdy']jeśli tylko uda się zorganizować przed zimą kolejne poszukiwania-zgłaszam obecność,mogę też wydrukować i porozklejać kilka plakatów - mieszkam kilka dzielnic dalej[/QUOTE]
Moim zdaniem teraz te poszukiwania nie maja calkowitego sensu...,bo jesli do tej pory w tamtej okolicy nie znaleziono i nie zlapano,to teraz tym bardziej sie jej nie znajdzie...Ja od poczatku watpilam w to,ze ona tam wogole gdzies jest. Utrzymuje ta wersje,ze ta baba po prostu sprzedala ja do jakijs pseudohodowli lub sama ja gdzis trzyma w tym celu. A tak na marginesie,ta kobieta od listopada/grudnia znow bedzie miala otwarty ten HOTEL DLA PSOW...!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...