Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

[B]Słuchajcie![/B]
Ponownie... :modla::

Potrzebuje na gwałt, czyli najlepiej na jutro [COLOR=red][B]kogoś z Ząbek[/B][/COLOR] lub najbliższej okolicy. :modla:::modla:::modla:::modla::

[COLOR=red][B]Błagam![/B][/COLOR] Pomyślcie! Popytajcie! Ja tu taka nowa... :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='inka33'][B]Słuchajcie![/B]
Ponownie... :modla::

Potrzebuje na gwałt, czyli najlepiej na jutro [COLOR=red][B]kogoś z Ząbek[/B][/COLOR] lub najbliższej okolicy. :modla:::modla:::modla:::modla::

[COLOR=red][B]Błagam![/B][/COLOR] Pomyślcie! Popytajcie! Ja tu taka nowa... :oops:[/QUOTE]
Podobno widziano sunie w Ząbkach pod Warszawą, prosze inka33 napisz gdzie?
Pojedzie tam paweł R.
[URL="https://www.facebook.com/pawel.rusak"]Paweł R.[/URL]" Hmmm... zajrzę tam - może nawet dzisiaj popołudniu - ponieważ jeżdżę tamtędy codziennie" :)

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="https://www.facebook.com/pawel.rusak"]Paweł R.[/URL]
Niestety nie mam dobrych wieści. W niedzielę przez prawie 2 godziny chodziłem (i siedziałem, stałem) na trasie: trasa toruńska od Tesco, suwalska, łojewska, łabiszyńska, kondratowicza, pół parku bródnowskiego i powrót opłotkami na podobnej trasie. Niestety nie natknąłem się na kruszynkę :( Było mnóstwo innych psów z właścicielami (bo ciepło było), ale suni ani widu :( :( :( Postaram się jeszcze w tygodniu - popołudniem lub wieczorem - tam się udać....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Jak wracałam z wczorajszej akcji, widziałam w pawilonach drukarnię, koszt wydrukowania 100 ulotek to 9 zł! Może machnąć taki zestaw i kłaść na parapetach, dawać w ludziom w rękę(np w parku Bródnowskim!?)
Drukarnia jest na Kondratowicza, na wprost Parku Bródnowskiego, na piętrze ! Wydrukować np. samo zdjęcie suni, a z drugiej strony nr telefonów(np), a jeśli to jest koszt drukowania jednej strony, samemu pisać telefony z drugiej strony!
Co wy na to? Może warto spróbować !? (...)
[/QUOTE]

Chyba wszystkim gdzieś to umknęło... Mam jutro iść się dokładnie dowiedzieć?
Bo może to tylko promocja była... A jeżeli nie, to może warto i Demi i Rudce zrobić?
W sumie wieszać ulotki też można - skoro tak zrywają wszystko... Tylko ciekawe, jaki rozmiar za taką cenę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Cioteczki!

Na wieczornym psim spacerze - nie do parku! - widziałam białego (hmm... właściwie to tak zakurzonego, że szarego) kudłatego psa w typie małego owczarka nizinnego - z płcią ukrytą pod kołtunami... Niewykluczone, że w okolicy karku miał ciemniejsza łatę, ale nie jestem pewna na 100%... Bez obroży. :( Bez człowieka w pobliżu. :(

Pobawił się chwilę z Kajtem, po którego zachowaniu względem zwierza też płci nie stwierdziłam. Kudłacz smaczkiem w postaci kiełbaski pogardził (z czego mój skwapliwie skorzystał - biedne wygłodzone zwierzę! ;)). Podejść do mnie nie chciał - chyba się bał. Po chwili czmychnął gdzieś za blok "i tyle go widzieli"... :(

Widziałam go między blokami, z których jeden ma adres Suwalska 30.

Może to ten parkowy rezydent, skoro głodny nie był...?! :crazyeye:[/QUOTE]

Tak, wiem, że to takie drobne rozdwojenie jaźni, odpisywać samej sobie... ;)

Ale, ale...
Dzisiaj ok. godz. 18:15 pod blokiem Kondratowicza 31 [B]widziałam na 99% [/B]tego samego[B] brudno-białego kudłatego psiaka płci niewidocznej[/B].
Mój cholernik się z nim/nią przywitał, a potem zaczął strasznie szczekać na osobę przechodząca obok i kudłacz/ka uciekł/a, gdzie pieprz rośnie... :(

Link to comment
Share on other sites

inka33 dziekuje za plakaty i ulotki sa swietne.
E.O. napisala ,ze wydrukuje i porozwiesza.Wspaniala osoba bardzo troszczy sie i martwi o Sunie.
Niestety nie moge ich przekorwentowac na jpg.......Ta oferta za 9 zl o ktorej pisla Malawia okazala sie nie aktualna bo dotyczyla jakies duzej liczby i innych kwot...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Inka czy mogłabyć mi ten plakat Rudej znalezionej suczki zmienić nie na jpg ale nie wiem na worda czy jakiś dokument tekstowy? Chce przesłać koleżance ale ona nie może w jpg otworzyć
i Demi plakat też[/QUOTE]

Jeśli Twój mail to agatka***, to wysłałam. :)

Link to comment
Share on other sites

"
[FONT=Times New Roman]Wczoraj popołudniu szukałyśmy przy trasie toruńskiej począwszy od salonu Forda , poprzez bazarek, zajezdnie autobusową, opustoszały parking i tereny przed Castoramą , wróciłyśmy drugą stroną - to jest ulica Artyleryjska – i niestety nic !!!!!!!! z dobrych wiadomości to plakaty wiszą i to dużo jest tych plakatów.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Dziś pójdziemy w drugą stronę. [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Pozdrawiam[/FONT]
[FONT=Times New Roman]E.O."[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ewa Marta może ktos przygarnął ale tego nie wiemy

Ja wczoraj spacerowałam po Bródnie, byłam na parkingu na Rembielińskiej, park Bródnowski, Tesco i Turmoncka więcej nie dałam racy bo kręgosłup od chodzenia mnie rozbolał. Niestety ani śladu suni
Kurde zapadła się pod ziemię

Link to comment
Share on other sites

"
[FONT=Arial][SIZE=2]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Dziś szukałyśmy od przystanku tramwajowego Toruńska ( ten nad trasą) w kierunku ul.Wyszogrodzkiej dalej parkiem wzdłuż tej ulicy aż do ul.Chodeckiej ( przy policji) nastepnie w kierunku Kondratowicza i ul,Chodecka do Suwalskiej = niestety nie natrafiłyśmy na SUNIĘ !!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]BRAK PLAKATÓW na Wyszgrodzkiej, Chodeckiej i Suwalskiej , jutro porozwieszam . zrobiło sie juz duzo chłodniej jak taka maleńka SUNIA da rade przetrzymać !!!! może ktoś ją przygarnął lub może przemieściła sie w rejony gdzie nie ma plakatów , cały czas mam nadzieje że ją znajdziemy !!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy SUNI :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]E.O. "
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Suniu, mam nadzieje ze grzejesz sie w jakims domku................


[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zaginela-mala-bezowa-sunia-na-Brodnie-w-Warszawie-Nagroda-W0QQAdIdZ308735284[/URL]

[img]http://images10.fotosik.pl/9/e8295df967611318.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Cyt."
Witam
nie mam dobrych wiadomości :(
w sobotę szukałysmy trochę dalej tj przy Wysockiego do Bazyliańskiej - nie ma tam plakatów ,
w niedzielę stara trasa - Tesco przy Toruńskiej , okolice stadionu Polonez , park , plakaty wiszą

zaczynam też rozgladąć się po jezdniach czy przypadkiem nie potracił jej samochód ale nic !!! jakby rozpłynęla sie we mgle

nadal bedziemy szukać !!!
pozdrawiam
E.O. "

Link to comment
Share on other sites

Na Skrajnej były ostatnio plakaty, widziałam je, wczoraj szłam tą samą trasą i plakatów już nie było :(
W dodatku te co ja porozwieszałam w sprawie rudej suni też są pozrywane, nie ma ani jednego
Nie wiem może to głupie i zupełnie bezzasadne ale pomyślałam sobie,że może to p. Ania zrywa te plakaty
Pewnie bez sensu miałam myśl, ale musiałam o tym napisać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Na Skrajnej były ostatnio plakaty, widziałam je, wczoraj szłam tą samą trasą i plakatów już nie było :(
W dodatku te co ja porozwieszałam w sprawie rudej suni też są pozrywane, nie ma ani jednego
Nie wiem może to głupie i zupełnie bezzasadne ale pomyślałam sobie,że może to p. Ania zrywa te plakaty
Pewnie bez sensu miałam myśl, ale musiałam o tym napisać[/QUOTE]
Niestety tez tak pomyslalam.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...