Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

plan poszukiwań na sobote to : teren działek i plakatowanie
wydrukowałam trochę plakatów i porozwieszam na ulicy artyleryjskiej - jest to przedłuzenie ulicy kopijników - tam nigdy nie było plakatów
nosze jedzonko ale to chyba koty zajdają bo jak dałam kość to jest tylko ponadgryzana a nie zjedzona
DEMI daj sie znaleźć !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eossi jestes wyjatkowa, bardzo dziekuje!

Wczoraj dostalam od Nutusi zdjecie 4 miesiecznego szczeniaka znalezionego we wrzesniu na Pradze Polnoc.Pani , ktora go przygarnela szuka dla niego domu.
Jak zobaczylam to zdjecie to pierwsza mysl, przeciez to jest mala Demi:( Ale to nie jest mozliwe, Demi nie mogla miec szczeniakow w sierpniu.....

[img]http://images10.fotosik.pl/428/2b5a55f2eb33aa26gen.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

nie mam dobrych wiadomości, na teren działek nie dostałam się, na ulicy Białołęckiej pozrywano część plakatów dobrze, że dużo wydrukowałam nowych to porozwieszałam, jedzonko znika czyli jakiś zwierzak zjada, porozwieszłam plakaty na ulicy altyleryjskiej - przedłużenie kopijników i na łabiszyńskiej od strony łojewskiej i toruńskiej, zamieściłam ogłoszenie na gumtree , jak SUNIA sie znajdzie wypłacę nagrodę, codziennie chodzimy i szukamy tylko coś nie mamy szczęścia !!!

Link to comment
Share on other sites

w porozumieniu z Inka33 odpisałam na ogłoszenie "Zagineła Maxi" dane na tablica.pl informując ,ze Pani Ania nie jest zainteresowana odnaleziem suni wiec podawanie numeru telefonu Pani Ani mija się z celem i jezeli ktos chce pomóc to zapraszam do poszukiwan w terenie.

jak będe miała jakies dobre wiadomości w sprawie SUNI to napiszę , jak nic nie pisze to znaczy,ze sytuacja bez zmian

pozdrawiam wszystkich z dgomanii z wątku SUNIA-DEMI

Link to comment
Share on other sites

po piątkowym telefonie ,ze Sunia znów widziana była na wylocie ul.białołęckiej były poszukiwania w piatek , sobote i w niedziele z Malawią i Agą przeszukałysmy duży teren lącznie z terenem działek i nic !!!!!
ale wiadomo,ze SUNIA cały czas błąka sie w tej samej okolicy może nastepnym razem gdy ktoś zadzwoni to może ta osoba będzie miała czas i chęci , chociaz dokładnie wskazać miejsce gdzie widział SUNIĘ.
JA CAŁY CZAS MAM NADZIEJE I WIARE !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, ostatnio pomagałam szukać spanielowatej suni, która na moich oczach uciekała środkiem jezdni, z kawałkiem smyczy, w samym centrum miasta, po 17-tej, a więc ciemno było. Właściciele uwiązali ją pod sklepem.Co się stało,że się zerwała i przerażona uciekała przed siebie nie wiadomo....Nie miałam możliwości zatrzymać się natychmiast, a chwilę później, w dogodnym miejscu było już za późno, aby ją znaleźć.Po czterech dniach odnaleziono ją dość daleko od domu, na terenie ogródków działkowych. Szukano jej po miejskich zakamarkach, a ona trafiła tam i to osoby przychodzące na swoje działeczki, zadzwoniły do ogłoszenia,że od 4 dni sunia tam koczuje i nie wychodziła na żadne eskapady...

Link to comment
Share on other sites

zachary

to swietnie ,ze sunię odnaleziono !!!! My naszej SUNI szukamy od sierpnia 2011 , teren osiedła Bródno jest bardzo duży a tam gdzie ostatnio widziano SUNIĘ , to dżungla , teren bardzo bardzo rozłegły i dziki - sprawdz na mapie , nie mam juz pomysłu jak zanleżć SUNIĘ ,sa rozwieszane na bieżąco plakaty, sa ogłoszenia w internecie , codziennie jest sprawdzany teren gdzie ostatnio była widziana , 3 razy juz było organizowane wielkie szukanie i NIC

[COLOR=red][B] bardzo miłe widziane inne pomysły i rozwiązania !!!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ellig my cały czas mamy nadzieję !!!!! Nawet inna opcja że Demi jest cała i zdrowa nie wchodzi w rachubę ! Tylko maleńka jest i ciężko ją zlokalizować, ale to kwestia czasu !

Dziewczyny macie kogoś na dogo z [B]JELONEK[/B] ?? Kolejna bidulka zaginęła !!!!!! Nikt nie wchodzi na wątek żeby pomóc dziewczynom z Łodzi!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219439-płochliwa-beżowa-średniej-wielkości-BUNIA-zginęła-!-Wa-wa-ul.-Klemensiewicza[/URL]!!!!!! Porozsyłajcie może po znajomych, może ktoś im pomoże ! Ja mam za daleko, inaczej bym pomogła !

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]Słuchajcie![/B][/COLOR]

[COLOR=darkred]Miałam telefon od faceta (niestety z numeru zastrzeżonego), który powiedział, że psiak (nie znał płci) podobny do Demi został dziś zabrany [/COLOR][COLOR=darkred]w Ząbkach przez tamtejszą Straż Miejską. Twierdził, że zgadza się wielkość i kolor oraz czarna obroża.[/COLOR]

Zadzwoniłam do nich i oto, czego się dowiedziałam (cytat dość dokładny):

Jedyna interwencję,jaką z dziś kojarzą, to taka - jakaś pani zadzwoniła, że trzęsący się mały piesek siedzi i się boi. Pojechali i stwierdzili, że piesek się nie trzęsie/nie boi, tylko wygląda, jakby na kogoś czekał, więc go nie zabrali. :angryy:

Udało mi się jeszcze ustalić, że piesek był [I][B][COLOR=blue]"mały, na krótkich nóżkach, żółty z białą obróżką"[/COLOR][/B][/I]. Próbowałam sprecyzować, czy "biała obróżka" oznacza, że psiak był w obroży koloru białego, czy umaszczony tak, jakby miał coś w rodzaju białego krawata. Okazało się, że [COLOR=darkred][I]"to już trudno powiedzieć, bo pies chciał kolegę ugryźć, więc się nie przyjrzał"[/I][/COLOR]. (Cytat ocenzurowany przez rozmawiającego ze mną strażnika, który dopytywał drugiego, który interweniował...) Koloru "żółtego" wobec powyższego już nie próbowałam precyzować... :placz:

Miało to miejsce dziś, czyli [COLOR=blue]15.12.2012[/COLOR] [COLOR=blue]ok. godz. 16:00-16:30[/COLOR] na [B][COLOR=blue]ul. Batorego 31 - w Ząbkach[/COLOR][/B].

[B][COLOR=darkred]Gdyby ktoś miał możliwość jutro jakoś te Ząbki sprawdzić,[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]to bardzo proszę...
:modla: [/COLOR][/B][B][COLOR=darkred]:modla: [/COLOR][/B][B][COLOR=darkred]:modla: [/COLOR][/B][B][COLOR=darkred]:modla:[/COLOR][/B]

Może psiak się tam kręci...?
Może ludzie coś będą wiedzieli...?
Może jakieś ogłoszenie powiesić...?

Jak spojrzałam na googlową mapę, to [COLOR=blue][B]jest to całkiem blisko Bródna![/B][/COLOR]:Dog_run:
Dane o psiaku może mało precyzyjne, ale prawdopodobieństwo jednak jakieś jest.

Link to comment
Share on other sites

dziś byłam w Ząbkach , ulica Batorego bardzo ruchliwa i dŁuga numer 31 to prywatny Dom gdzie mieści sie firma niestety nie było tam żadnego psa , pochodziłam , posprawdzałam rozwiesiłam plakaty ale watpie,żeb nasza SUNIA tam dotarła no ale wszystko jest możliwe , jutro rano ide na Białołęcką tam gdzie bła widzina juz kilka razy
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...