Jump to content
Dogomania

Młody ON Max pod obstrzałem na terenie strzelnicy- potrzebna pomoc. Ma nowy dom!:)


aagataa8

Recommended Posts

[quote name='Dadziu']Ginn ,Ritka jest przekochana zrobiła się taka milusińska ciągle się łasi,caluje wchodzi na kolana ,śpi ze mną wtulona jak dziecko.ale ostatnio miałam jazde z Maxem,puściłam go na podworku żeby się zalatwil,ten diabeł poczuł chyba cieczke bo wpadl w trans niuchania,polecial na drugą stronę ulicy mogłam go wolac ,a on nic ,lapałam go z sąsiadką,na następny dzien poszłam z nim na szkolenie na posluszeństwo,coś ty zapomnij tak się na mnie darl że trener nie mogł go poznac,stwierdzil że jest przeze mnie rozpieszczony,wtedy poszedl go cwiczyc mój mąż i pies stal się cichy posluszny ulożony,wpatrzony w swojego pańcia,a ja no coż mam wierną Ritkę:eviltong:[/QUOTE]

No cóż, zawsze uważałam, że faceci lubią zamordyzm a z kobietkami tylko po dobroci coś się załątwi.
Tak sobie teraz uświadomiłam, że faktycznie z psami-facetami tylko twardo a z suniami
najlepiej metodą pieszczotek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

witam,to juz rok minął jak Max jest u nas,zmienił się bardzo jego wygląd ale i nastawienie do mnie jako pani,jak wiecie Max od samego początku miał tylko pana a ja ,no cóż...mogę dziś powiedziec że odnioslam sukces,Max nareszcie mnie UZNAŁ,jest moim misiem bardzo się pokochaliśmy,to znaczy on mnie pokochał w końcu,bo ja kochałam go od pierwszej chwili,slucha mnie ,przytula się wykonuje polecenia,jest wspanialy,Dziękuję WaM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dadziu']witam,to juz rok minął jak Max jest u nas,zmienił się bardzo jego wygląd ale i nastawienie do mnie jako pani,jak wiecie Max od samego początku miał tylko pana a ja ,no cóż...mogę dziś powiedziec że odnioslam sukces,Max nareszcie mnie UZNAŁ,jest moim misiem bardzo się pokochaliśmy,to znaczy on mnie pokochał w końcu,bo ja kochałam go od pierwszej chwili,slucha mnie ,przytula się wykonuje polecenia,jest wspanialy,Dziękuję WaM[/QUOTE]
Głupol - dopiero teraz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

oj dawno mnie tu było,chcialam dac znac ze Maxiu i Rita mają się swietnie:multi:kochamy te dwa:evil_lol::diabloti: bardzo,Max to wspanialy przyjaciel i członek rodziny,wsawie zdjęcia jak tylko sobie przypomne jak to zrobic,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dadziu']oj dawno mnie tu było,chcialam dac znac ze Maxiu i Rita mają się swietnie:multi:kochamy te dwa:evil_lol::diabloti: bardzo,Max to wspanialy przyjaciel i członek rodziny,wsawie zdjęcia jak tylko sobie przypomne jak to zrobic,[/QUOTE]
To super wieści, oby więcej takich było:multi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...