Jump to content
Dogomania

Aron prawie rok bez domu ...co dalej ?


naoomi

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Aguś za te żerdzie,też mam tu parę sztuk.Aron musi się znaleźć w solidnym zabetonowanym ogrodzeniu,stąd słupki lub kątowniki,do tego siatka z podmurówka bo to niezły kombinator. Nie chciałabym odpowiadać za kury,czy indyki sąsiadów,czy też za koty -gdyby zwiał .Zwróciłam się do Kufelkowej skarbonki z zapytaniem, zobaczymy co odpowiedzą.....niestety mam zbyt wolny internet,aby zrobić bazarek,a pomocy z zewnątrz brak.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za współczucie i witam na wątku :) Myślałam ,że nikt tu już nowy nie zajrzy:( Najgorsze w tym wszystkim jest to, że już nie wiem co mam robić.... W domu jest mała kotka która śpi z psiakami,jest tak ufna ,że o mało co nie straciła życia w paszczy Arona :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Patsi[/B] wiem jak to jest z tymi psami z charakterem. My mamy teraz Cygana, jest jednak nieobliczalny. Przyzwyczaiłam się do niego, na mnie juz nie warczy, nawet da przy sobie zrobić wiele. Jednak nie cierpi innych psów bez względu na płeć. Na kota tez reaguje bardzo źle, bo mamy takiego Rudego małego, który wszędzie wlezie i nie boi sie psów i boję się, że któregoś dnia zamknę go w pomieszczeniu razem z Cyganem i będzie po kocie.
Ja mam rzeczy na bazarek, ale niestety nie mam ani czasu przy tym siedzieć ani możliwości tego dopilnować. Może ogłosiłybyśmy wspólnie na dogo, że szukamy osoby, która mogłaby zrobić bazarek z rzeczy które jej prześlemy na budowę kojca i bude dla Arona? MOże by się uzbierało. Trzeba by określić kwotę i myślę, że się uda.
Ja Patsi wyslę 100 zł jako osoba prywatna - nie wiem ile deklarowałam ale tyle na razie mogę. Mam obecnie 26 szczeniaków/ wczoraj dwa znalezione przy drodze 5 tygodniowe/ ktoś wypierniczył w takim miejscu, że praktycznie miały zginąć pod kołami. Na żadne ze szczeniąt nie mam ani grosika od nikogo. To nie tylko jedzenie i oprawa weterynaryjna, ale trzeba kupić środki czystości, szmatki, papiery toaletowe.

Link to comment
Share on other sites

Basiu, dzięki za pomoc .Myślę że nasze 250 plus Twoje 100 starczy, żeby zrobić wybieg:) Został problem z budą. Na allegro można kupić budę za ok.250 zł . Pomysł z bazarkiem jest świetny,na Twój apel pewnie ktoś chętny się znajdzie do poprowadzenia ,na nasze prośby nikt nie reaguje.Ja mam za wolny internet,więc też nie dam rady. Bazarek byłby przeznaczony na zakup budy...... Wiem jak ciężko jest bez wsparcia ,ile kosztuje utrzymanie psów.Tak jak piszesz to nie tylko opieka weterynaryjna, i jedzenie ale i środki czystości.To wszystko kosztuje. Ja mam na stanie kilkanaście psów i trzy koty.Aron ma jedynie wsparcie na zakup karmy,z resztą muszę radzić sobie sama....

Link to comment
Share on other sites

i dlatego Patsi trzeba jakoś trzymać się razem.
Zaraz tutaj zawołam moją kochaną niezawodna Paulinkę - ona ma zawsze niesamowite i trafne pomysły, poprosimy innych o wsparcie i zobaczysz uda się pomóc. Ja miałam z tamtych okolic staszowskich dwie sunie - Bunię i Zuzię - na szczęście już są w cudownych domkach. I to poszły w tym tygodniu.
Damy rade Patsi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']I ja niewiele mogę pomóc :(, alee może założę mu wydarzenie na FB z prośbą własnie o pomoc w znalezieniu funduszy na bude[/QUOTE]

Dzieki Paulinko :) Można by było podać bezpośrednio link do jakiejś budy na allegro:).... Tam są budy ocieplane wysyłka gratis... Basiu dziękuję za pomoc,jak tylko będę mogła w jakiś sposób się odwdzięczę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Baner dla chłopaka

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212937-ARON-PILNIE-SZUKA-DT-DS-%21%21%21-Potrzebna-pomoc%21#post18142488"][U][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-X4Jl9QNH6j0/TvJNDvyZghI/AAAAAAAACmY/2F6-lXptGZ0/s250/Aron.png[/IMG][/U][/URL]

Pozdrawiam, :hand:[/QUOTE]Tutaj jest poprawiony banerek, bo tamten się popsuł

Link to comment
Share on other sites

przelałam 10zł- raczej jako wyraz solidarności niz rzeczywistej pomocy...
dla rozlużnienia atmosfery : dzisiaj znowu moje suki złapały się z suką tymczasową[nie wiem dlaczego!-nagle wybucha wojna] - ja złapałam gar z woda po pierogach wigilijnych i chlusnęłam na psy.poniewaz nie wywarłam oczekiwanego wrażenia -jako dyscyplina dodatkowa rzuciłam garem.psy uciekły z podejrzeniem zawału.gar nie przeżył,straciwszy ucho i połowę emalii..:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ramiel']Witam, ja się dorzucę na budę, co prawdą marnie u mnie z kasą, ale 10 zł mogę dać;) tylko poproszę o jakiś nr konta;)[/QUOTE]

Dzięki :) Witam na wątku ,cieszę się, że pierwsze posty właśnie u nas się pojawiły i do nas akurat trafiłaś.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...