Jump to content
Dogomania

Aron prawie rok bez domu ...co dalej ?


naoomi

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obrobiłam troszke fotki Aronka bo wydały mi się strasznie szare...


[IMG]http://img806.imageshack.us/img806/6875/58481094.jpg[/IMG]


[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1738/23880668.jpg[/IMG]

[IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4444/34802019.jpg[/IMG]

Basiu a co do budy, mam namiar na pania, która chce oddać 2 budy za darmo jest z jaworzna więc pozostałaby tylko kwestia transportu... nie wiem czy to jeszcze aktualne, bo dostałam dane od koleżanki, ale myślę, że warto sprawdzić w sytuacji kiedy w Aronkowej skarpecie praktycznie pustki

Link to comment
Share on other sites

ewelinka_m Aron jest pod moją opieką tzn.Fundacji Mon Ami w Pacanowie,został przywieziony przez KZGM od weterynarza z Połańca,to pies bezdomny ze Staszowa...
Jeśli chodzi o te dwie budy ,to chętnie wzięłabym je ,chyba że już ktoś jest chętny...
U nas bezdomniaków przybywa ,a bud zero
Co do budy dla Arona to właśnie uzbierała się cała kwota .Jak tylko wpłyną pieniążki zostanie zamówiona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_patSi_']ewelinka_m Aron jest pod moją opieką tzn.Fundacji Mon Ami w Pacanowie,został przywieziony przez KZGM od weterynarza z Połańca,to pies bezdomny ze Staszowa...
Jeśli chodzi o te dwie budy ,to chętnie wzięłabym je ,chyba że już ktoś jest chętny...
U nas bezdomniaków przybywa ,a bud zero
Co do budy dla Arona to właśnie uzbierała się cała kwota .Jak tylko wpłyną pieniążki zostanie zamówiona.[/QUOTE]
już doczytałam wątek. wczoraj weszłam na chwilkę na prośbę Basi.
PatSi wyśle Ci na pw namiary na tą panią od bud

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Może trzeba zrobić tak samo jak w przypadku naszego Rokiego, dać ogłoszenie do gazety? Jeśli w internecie nikt się nim nie interesuje to może w wydaniu papierowym jakiejś gazety ktoś go wypatrzy[/QUOTE]

Doszłyśmy do tego samego wniosku:)...Aron ma szansę poprzez anonse w gazecie,bądź bezpośrednio przez plakaty...być może wówczas ,tak jak piszesz ktoś go w końcu wypatrzy :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zakupie budy dla Arona
S.B. Łódź - 10,00 zł
P.S. Tarnów - 2,50 zł
P.J. Tarnobrzeg - 5,00 zł
E.G. Wrocław - 5,00 zł
A.M. Bydgoszcz - 40,00 zł
S.D. Warszawa - 10,00 zł
E.R. Warszawa - 5zł
W.K. Granica - 10zł
M.S. Warszawa -15zł
T.K. Tarnobrzeg -5zł
E.J. Dźwierzuty -15zł
N.A. Świętochłowice -170zł
S.Ż. Toruń -20zł
w sumie mamy 312,50zł
Gorące podziękowania również dla Basi1968 oraz Paulinie_mickey za utworzenie wydarzenia na FB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='agusiazet']I co słychać w postępach mieszkalnych Arona?[/QUOTE]

Udało nam się zrobić wybieg dla Arona , nie jest on super pewny, bo nie starczyło na podmurówkę... Póki co biega tam pod naszym nadzorem ok.1 godz. dziennie ( obserwujemy go przez okno), do tej pory nie próbował uciekać...W poniedziałek ma przyjść buda, wtedy będzie mógł tam przebywać w ciągu dnia... Postanowiłyśmy ogłaszać Arona z wyprawką tzn. z budą , oczywiście w umowie adopcyjnej będzie zastrzeżone ze pies nie może być uwiązany ani na łańcuchu, ani na żadnej lince...Może łatwiej będzie mu znaleźć dom. On świetnie czuje się na dworze, jest bardzo czujny, wszystko go interesuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...