Jump to content
Dogomania

Pomóż mu stanąć na nogi! Dog Biguś. Stanął na nogi i pobiegł... za TM :((


joaaa

Recommended Posts

Biguś jutro kończy rehabilitację i wraca do furciaczka . Mamy jeszcze jutro rozmowę z dr Słodkim, Gosia będzie miała ekspresową naukę masażu i ćwiczeń z Bigusiem no i z dawkowania leków. Według mojej oceny Big bardzo dużo zyskał na tej rehabilitacji , przede wszystkim dużo mniej go boli ,lepiej chodzi ,wiadomo bez żadnych szaleństw w bieganiu to już nie będzie .Fizycznie jest o niebo lepiej . Mam nadzieję że o stronę psychiczną Furciaczek zadba i Dożek się wreszcie otworzy. Widać że jest spragniony takich normalnych spacerów , wyraźnie na nich że się ożywia . Wczoraj gdy z nim spacerowałam wyciągnął z krzaków puszkę po piwie i usilnie starał się dostać do zawartości jaka tam pozostała. Zna ten smak więc ktoś mu to dawał do picia, pierwszy raz widziałam go tak ożywionego:crazyeye:. Dla mnie najgorsze jest to, że muszę się jutro
z Bigiem pożegnać :-(:-(:-(:-(, a zarazem jestem szczęśliwa że chociaż tak mogłam mu pomóc . Teraz wszystko zależy od cierpliwości i determinacji Furciaczka czy Biguch będzie chciał walczyć dalej:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Oj nie bedzie mial chlopak u mnie wyjscia i bedzie musial otowrzyc sie calkowicie na swiat i zaczac cieszyc sie zyciem jak na psa przystalo :)
Jutro z samego rana wyruszam do Bigusia, ciesze sie jak wariatka bo sie stesknilam za tym pycholem. Mam nadzieje ze Gosia bedzie do nas wpadac w odwiedzinki:)

Link to comment
Share on other sites

jezu, aż szkoda myśleć co on miał za życie.
z resztą znalazł sie u nas w przytulisku bardzo tajemniczo, znaleziono go przy jakims strumyku.
wscieklosc mnie bierze jak pomysle o tym sk...lu, ktory sie go pozbyl.

Jestescie wielkie dziewczyny, ze mu tak pomagacie, ja tez czekam na jego pierwszy usmiech.

Link to comment
Share on other sites

Biguś jest w drodze do Furciaczka . Mi jest strasznie smutno na szczęście do Ciechocinka nie mam daleko. Teraz najważniejsze ,żeby miał spokojne ustabilizowane życie . Gośka czekam na pierwszy uśmiech tej mordy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: !!! Pani Basi i jej Mężowi ludzi u których mieszkał Buguś też ciężko było się z nim rozstać .Bardzo Wam dziękuje za opiekę ,chociaż wiem że czasami było bardzo ciężko i Pani Wandzie która odpowiedziała na ogłoszenie i Biguś miał szanse na rehabilitację:iloveyou::iloveyou::iloveyou:.
Teraz wszystko w rękach Furciaczka ,mi pozostaje Życzyć Bigusiowi jeszcze długich lat życia bez bólu;););)

Ostatnie ode mnie faktury:
Apteka 27,52
Rehabilitacja + Trocoxill - 550 ( III tydzień)

Link to comment
Share on other sites

Dziś komisyjnie otworzyliśmy Skarbonkę Bigusia. Przez miesiąc uzbierało się 350 zł!!! Przelew już zlecony, pójdzie w poniedziałek. Tak więc sytuacja wygląda tak:
Czyli na ile ja "ogarniam tą kuwetę" sytuacja wygląda tak:
WPŁATY NA MR BIGA,
16.08 Magda W - 20 zl
18.08 Malgorzata Z - 100,73 zl
19.08 Alla - 100 zl
22.08 Maryna - 20 zl
31.08 bazarek Alli - 680 zl
13.09 Alla - 200 zl
14.09 bazarek Norel - 426 zl
14.09 Alla - 50 zl
20-09 Ania M K bazarek foto - 56,40
21-09 Magolek - 50,00
23-09 Joanna K - 100,00
03.10 bazarek Alli - 970 zł
06.10 Kasia L. z konta Alli - 50,00 - deklaracja stała za X
10.10 Maggy - 30,00
10.10 XXX - 20,00
13.10 z zagaranicy - 104,76
18.10 ze Skarbonki Bigusia -350,00
______________________________
razem: 3327,89 zł

Wydatki:
250 zł - lecznica
150 zł - karma
60 zł - transport na badania
2445,38 -koszt za pobyt Bigusia w lecznicy
91,22 - leki z apteki
150 - karma
84,82 - transport
421,20 - I tydzień
388,80 - II tydzień
98,17 - transport
41,12 - kolejna faktura z apteki
27,52 - apteka
550 - rehabilitacja + Trocoxill ( III tydzień)
400 - DT u Furciaczka X
________________________
razem: 5158,23 zł

Brakuje 1830,34 zł.


Deklaracje stałe, co miesiąc od października:
50,00 - Kasia L.,
50,00 - Alla Ch.

Okazało się, że skarbonki nie trzeba rozbijać, będzie więc dalej służyć Bogusiowi. Kolejny raz otworzymy ją za miesiąc, czyli 15.11...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GOSIEK1']Alu powinna być zdjęta pozycja 220 zł - 2 tabl. Trocoxillu,ponieważ zawiera się w pozycji 550 - rehabilitacja + Trocoxill ( III tydzień)[/QUOTE]

Dzięki! Już poprawiam!!!
Jak rozumiem, na razie (nie wiadomo jak długo) Biguś będzie w płatnym DT u Furciaczka. Utrzymanie doga jest drogie, wiecie o tym. Co miesiąc będzie potrzebna konkretna kwota. Furciaczek napisała kilka postów wcześniej, że jest to 400 zł z wyżywieniem. To niedrogo, jak na doga!!! Wiemy jednak, że Biguś będzie potrzebował leków i specjalistycznej karmy. Ja oczywiście będę zbierać pieniążki i robić bazarki, ale...
Ale może ktoś zdeklaruje jakąś, choćby drobną kwotę, na utrzymanie Bigusia.
Ja ze swojej strony deklaruję, niezależnie od bazarków i innych akcji, co miesiąc 50,00 zł.
Taką samą kwotę zdeklarowała Kasia L, co będzie szło z mego konta. Czyli mamy już co miesiąc 100 zł deklaracji stałych.
Naprawdę każda złotówka się liczy, a 10,00 zł to już szczęście!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...