Jump to content
Dogomania

Adibu mix wilczaka - odebrała go nam ciężka choroba :-( [*]


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='adibmama']Adibu potrzebwał 1,5 mca na to aby się zaaklimatyzowac u Joli i otworzyć z wlasnymi lekami ,,dopiero niedawno zebrał się w sobie, zaczął się bawić być wesołym, i być normalnym psem...dopiero teraz zebrał się w sobie i zajada wszystko , nie ma wariacji brzuszkowych,,,dopiero teraz pokazują się lęki jego przed facetami itp,,teraz dopiero rozpoczęła sie praca nad nim,,bo wczoraj zaczał wykazywać strachy przed facetami i obcymi,,ale już sie nie frustruje , nie łapie tylko ostrzega,,,nie nakręca się itp,,dopiero teraz zaczął lepiej wyglądac,nadal jest bardzo chudy , ale wygląda lepiej i zajada,,,i jest bardzo wesoły , bawi się z psami..wielkie kroki poczynił , ale jeszcze dużo przed nim...Adibo sama wiesz jak reaguje na zmiany , bardzo jest wrażliwy i musiało minac 1,5 mca na to aby się tam otworzył i xnów pójdzie na marne..Jola mówi , że jeszcze tak z 2 mce aby stres nie dokładał do jego watroby choroby , tylko aby go podleczyc na tyle aby poradził sobie ze stresem zmiany miejsca i pana znowu..reaguje stresowo na zmiany i to odbija się na jego watrobie i leczeniu ..powiedziałą aby się wstrzymac i kazda zmiana miejsca i pana spowoduje znów powrót do choroby i znow czas na aklimatyzacje , znów czas na zebranie się w sobie...Jola mówi , aby poczakac, ta babka z fundacji także mówiła że to bez sensu , że jest w dobrych rękach i że ona moze nam pomoc w wyadoptowaniu go w kręgach wilczaków,,,tutaj musi być jasno powiedziane , adibo nie ma nic wsplnego z wilczakiem tylko z belgiem,,charakter ma typowego belga - stwierdziła Jola ,,,więc nie wiem czy się nie rozczaruje ta Pani od wilczaków bo był przeklejony z mojej tablicy.pl na wolfdogu..

Jola odradza teraz , dopiero gdzies za 2 mce aby dopracowac jego lęki i zachowanie i aby go podleczyc i nie narażać na stres...[/QUOTE]

OK. czyli mamy jasną sytuację :)

Link to comment
Share on other sites

[B]DEKLARACJE STAŁE Zadeklarowane[/B]
10 zł - Bjuta
10 zł - Mama Bjuty
30 zł - Adibmama
50 zł - pani Bożena z Zabrza
10£ (załóżmy, że to będzie 45 zł) - Dorota K. z synkiem
20 zł - Ola i Tomek (rodzinka Striełki)
30 zł - Kamila P. razem z Bono
30 zł - Monika Adamus Warszawa
20 zł - Asikowska
10 zł - Madziak25
50 zł -Serwis Husky Adopcje [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212692-Adibu-mix-wilczaka-prosi-o-szansę-(-Zbieramy-na-hotelik-i-pomoc-specjalisty/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
200 zł -TOZ
[B]razem:505 zł[/B] już nic nie brakuje - ale zapraszam do deklaracji [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212692-Adibu-mix-wilczaka-już-w-hotelu-u-specjalisty.-Wciąż-potrzebne-wsparcie-finansowe!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]))))

[B]zadeklarowane wpłaty jednorazowe:[/B]
Leszek Kwaśny Sosnowiec ?

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]WPŁATY DOKONANE[/U][/COLOR][/SIZE][/B]

[B]WPŁATY JEDNORAZOWE:[/B]
100zl -Adibmama
10zł - Danavos
50zł - Kasia od Melindy
30zł - Monika Eliaszuk
50zł - Anna Orlikowska
5zł - Magdalena Borkowska
5zł-Alicja Małgorzata Sławińska
50zł -orzeszki od Bjuty
30zł-orzeszki od Yolanovi
233zł-bazarek od Ani
15zł - orzeszki od Ares-Ka
30zł - orzeszki Kuna
15zł - Vlk orzeszki
200zł-Pani Bożena z Zabrza na diagnostykę-[COLOR=red]DZIĘKUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ ĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!cmokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk k!!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=black]50zł- Aleksandra Pieczara [/COLOR]
[COLOR=black]45zł-Elżbieta Górecka [/COLOR]
30zł-Piskorz Kamila

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]DEKLARACJE STAŁE[/U][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]WRZESIEŃ [/COLOR][/B]
[COLOR=black]50 zł w sumie 200 zł- p.Bożena z Zabrza(10.11.12-2011 zapłacone z góry)[/COLOR]
30 zł - Adibmama
10 zł - Bjuta
10 zł - Mama Bjuty
20 zł - Asikowska
50 zł -Husky Adopcje
20 zł-Ola i Tomek (rodzinka Striełki)
[B]PAŹDZIERNIK[/B]
10zł[B] -[/B]Bjuta
10zł [B]-[/B] Mama Bjuty
30zł -Adibmama
10zł -Madziak25
20zł - Asikowska
[B]LISTOPAD[/B]
10zł-Bjuta
10zł-Mama Bjuty
10zl-Madziak25
30zł-Adibmama
20zł-Ola i Tomek(rodzina Striełki)
50zł-Husky Adopcje
150zł -Pani Bożena z Zabrza(I,II,III.2012 zapłacone z góry)
20zł-Asikowska
[B]GRUDZIEŃ[/B]
10zł-Madziak25
10zł-Mama Bjuty
10zl-Bjuta
30zł-orzeszki od madziak25
30zł-Adibmama
50zl-Husky Adopcje
[COLOR=red]50zł-Mikołajek od Naszego Wirtualnego Opiekuna Adibkowego Pani Bożena z Zabrza[/COLOR]
[COLOR=black]20zł-Asikowska[/COLOR]

[B]razem[/B]:1878 zł

jeśli coś nie tak , proszę o info..

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]WYDATKI[/U][/COLOR][/SIZE][/B]
[B]wrzesień[/B]
-148 zł (transp.robaki.bramki autostr.)
-300 zł wpłata za hotel
[B]październik[/B]
-300 zł wpłata za hotel
[B]listopad[/B]
[B]-[/B]300 zł wpłata za hotel
-278 zł wpłata weterynarz
[B]grudzień[/B]
[B]-[/B]300 zl wpłata za hotel
[B][U]razem na koncie[/U][/B] [B]:252zł [/B]


Ares-ka ma odebrać orzeszki
skleroza i muszę sobie pomagać [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212692-Adibu-mix-wilczaka-już-w-hotelu-u-specjalisty.-Wciąż-potrzebne-wsparcie-finansowe!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

[B][U]KONTO U WETA[/U][/B]:
odrobaczanie:8zł
morfologia:110zł
badanie trzustki niemieckie:160zł
[B]razem[/B]:[B]278zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam długo z Jolą i tak się sprawa ma.

Jeśli chodzi o leczenie , to zbyt wielkiej róznicy w przytyciu nie ma, tzn.nie tyje , nie ma boleści, zajada pięknie, kupy normalne ,badanie kału nie wykazało robali..sierść piękna błyszcząca , pies wesoły , szalejący , bawiący się z psami.Wyciszony i usłuchany,przytulanka i misiowaty.Pies pastucha czyli chodzi krok w krok za człowiekiem ..o czym już wszyscy wiemy..Dobry nastrój dopisuje mu cały czas, panuje nad nerwami , brak reakcji agresywnych , nawet do obcych.Wykazuje bardzo silny instynkt terytorialny , tzn.obszczekuje wszystkich za ogrodzeniem i broni swojego..Bardzo wesoły , zabawowy , nauczył się chodzić na smyczy , brak reakcji strachu na auta.Jest zaciekawienie , jak kazdy pies podobno , ale nie wykazuje strachu..Wychodził z facetem także , wieć jakby było lepiej...
Brzuszkowych reakcji brak,znaczy się nie ma jazd biegunkowych ..

Ostatnio była akcja , że wichura zerwala ogrodzenie.Wszystkie psy uciekły , jedynie Adibek został i nigdzie sobie nie poszedł latajac wolno...
Rozmawiałam z Jolą na temat adopcji.Adibo tak silnie się już związał , ze im dłużej tam zostanie tym będzie gorzej dla niego -bo już traktuje jak swój dom..

Moze powoli zaczniemy szukać mu domku???

Za niedugo drugie usg i badanie krwi na pracę watroby , czy coś lepiej..nie wykazuje juz wariacji brzuchowych i zajada,, nie jest podobno podciągnięty jak kościotrup..Nie jest gruby , jest chudy ale podobno to może być także efekt genetyki bo belgi nie są grube,a raczej szczupłe..Tak tłumaczy mi Jola..czas pokaże zajadania tabletek-bo wiadomo nie będzie reakcji na już po mcu , tylko troszkę dłuzej musi zajadać piguły ,aby była kompletna poprawa..

Z reakcji charakteru podobno wyciszony i bez akcji nakręcania się i amoku,,ktoś wejdzie na plac, obszczeka ale bez ataku..w wyniku tak silnego przyzwyczajenia do miejsca nie lepiej już mu szukać domu ? Kurcze martwię się ,ze potem będzie dużo gorzej i jeszcze bardziej to odchoruje psychicznie jak się na maksa przyzwyczaji do Joli..nie wiem co jest lepsze...
Jola jak najbardziej go poleca , ale do osoby ,która wie jakie są belgi..najlepiej bez małych dzieci ,tylko w wieku szkolnym ....
Daszka jego kolezanka znalazła domek , a Jola się dziwi , że takiego Adibka by nikt nie chciał jak on taki kochany i usłuchany...

Jola ma poprosić dziewczynę z Husky Adopcje o zrobienie mu zdjęć nowych jak jest teraz wesoły itp..

za chwil pare będzie kontrola u weta z watrobą to zobaczymy jak się mają jego wnetrzości ;-))).

a u mnie coż..cięzko na nowo postawić zycie na całkiem innych zasadach i warunkach ,,ale dałam szanse temu mojemu pacanowi,,zobaczymy czy wykorzysta i co będzie dalej..w każdym razie szukam pracy , remontuje moje mieszkanie po babci aby w kazdej chwili mieć gdzie iść i za co zyć..

bedzie ok,,jak mu palma znów nie odbije...

Link to comment
Share on other sites

pewnie , że jest szansa..sama nawet mówiła ze opisze go , jego zachowania i powie o nim coś do adopcji,,

dziewczyny z Husky adopcje proszą o namiar na panią adopcyjną , która bedzie reprezentowana na ogłoszeniach..

Jola mówila ze poprosi Martyne ktora jezdzi do niej z HA aby porobila mu zdjecia..c,d,n. mojej wypowiedzi

Link to comment
Share on other sites

GOSIU jaki numer telefonu ma być na ogłoszeniach?Dziewczyny z HA się pytają ,bo chcą ogłoszenia robić Adibkowi.. Jola opisze wszystko ,opowie .Ma się skontaktować z dziewczyną z Haskich i ma ją poprosić o nowe zdjęcia Adibulka .A co do opisu to poprosi także Anię z HA o napisanie do mnie maila , oraz będzie mi dyktować wieści o Adibku a ja przepisywać ;-) z racji , ze Jola nie komputerowa.

Dziś już wiemy:

Pies typowy Belg , charakter w typie Belga i nikogo innego
Bardzo duży instynkt terytorialny , pod bramą potrafi obszczekać obcego , ale bez cienia agresji , bez nakręcania się jak poprzednio.
Pies wyciszony , nauczony przez stado swojego miejsca ..
Nie nakręca się jak poprzednio , że on coś musi mieć i było haps...teraz wystarczy skarcenie , na zasadzie stanowczego NIE , CO ROBISZ ITP..
Bardzo wazne , ze juz sie nie nakręca do gryzienia , tylko naturalnie jak belg..
Osoba musi być stanowcza , wiedząca jakie są belgi,,i zdająca sobie sprawe z tego jakia to rasa.
Do malutkich dzieci nie sprawdzony , ale jak to belgi lubią być w centrum więc różnie bywa..do starszych nastolatków jak najbardziej.
Grzeczny ,bardzo chętny do wspólpracy..
Brzuszkowo bez zmian , bez wariacji ..podobno wygląda ładniej i jakby przybierał..


Jola wlasnie dzwonila , ze na dniach bedzie dziewczyna i zrobi zdjęcia i wysle mi wszytsko na maila..

Link to comment
Share on other sites

była dziewczyna u Joli , jutro zdjęcia i opis od Joli...

Bardzo silny instynkt terytorialny , obszczekał dziewczynę
Świetnie przyzwyczajony do kojca , rada Joli-nawet jakby trafił do domku-nieodzwyczajać od kojca-belgi są bardzo nieufne do obcych , więć jaka ktos przyjdzie -zamykać w kojcu
Najlepiej szukac domu blisko krakowa , aby chodzili na szkolenie do joli
nieufny do obcych-typowy belga
terytorialny olbrzymie
dom z ogródkiem , oraz kojec na podwórku takze wchodzi w rachubę pod warunkiem , że ktoś będzie pracował i szkolił i bawił się z nim-bo silnie związany z człowiekiem i musi miec kontakt z ludzmi-pies stadny typowy belg
ogromnie rozwinięty instynkt stróża
nadal trzeba uważać na dziwne przedmioty w rękach obcych ludzi-chciał dziś zjesć lekko aparat fotgraficzny-nieufny do obcych z nowymi przedmiotami
rodzinnie akceptuje domowników , pomimo braku zajmowania się nim(cieszy sie i merda ogonkime na mamę od Joli)

kilka słów od Joli

Link to comment
Share on other sites

nie ma za co dziękować , mnie też zalezy aby trafił jak najlepiej..aby miał jak najlepiej , i aby mu się poszczęściło..

Adibek bardzo chętny do współpracy..
chodzi na spacerki bez róznicy , czy facet , czy kobieta,,swój to swój..
idealnie pasuje do Adibka:
[SIZE=2]Średniej wielkości, bardzo proporcjonalny, inteligentny i pilny owczarek belgijski dobrze wypada na sprawdzianach posłuszeństwa i jest wyśmienitym psem obronnym. Może być trzymany w domu pod warunkiem, że zarezerwujemy czas na wczesną tresurę. Wymaga dużo ruchu” (Joan Palmer „PSY RASOWE”). „Wyróżnia go pojętność, układność, przywiązanie do właściciela, żywe, choć zrównoważone usposobienie, popęd ochrony i obrony połączone z wystarczającą pewnością charakteru” (Magdalena Nowicka, Agnieszka Boczula „PSY OBRONNE”). „Owczarek belgijski należy do psów rączych, inteligentnych i bardzo czujnych. Choć pierwotnie był psem żyjącym na świeżym powietrzu, dobrze przystosowuje się do warunków domowych pod warunkiem, że zapewnimy mu odpowiednią porcję ruchu” (David Taylor „KSIĘGA PSÓW”).[/SIZE]
[SIZE=2]Z pewnością ogromny wpływ na zachowanie się psa mają jego cechy wrodzone. Lękliwość, wrażliwość na silne bodźce akustyczne, niski próg pobudliwości to wady silnie odziedziczalne. Dziedziczą się oczywiście także zalety: silne nerwy, pasja do pracy, popęd do aportowania, obrony i ochrony.owczarek belgijski od początku swego istnienia psem ciężko pracującym. Trzeba przyznać, że w większości takim pozostał – wśród współczesnych ras trudno znaleźć większego „pracoholika”! Bezczynność jest dla niego nie do zniesienia, nie mieści się po prostu w jego świadomości. Aktywność, działanie i współpraca z człowiekiem stanowią sens jego życia. I nie chodzi tu tylko o ilość przebytych kilometrów – belg potrzebuje wyzwań, konkretnych zadań, przy których musi wysilić nie tylko mięśnie, ale i mózg! Jeśli nieszczęśliwie trafił na właściciela, który nie potrafi zapewnić mu takiej aktywności, szybko zyska opinię „destrukcyjnego”, „nadpobudliwego” czy wręcz „głupiego”! Bo belg nie będzie oglądał się na właściciela – sam znajdzie sposób, by wyładować swą niespożytą energię.[/SIZE]

[SIZE=2]wszystko co napisane - to kwintesencja Adibkowego futra w kazdym calu...silnie odzwierciedla cechy typowe dla rasy..[/SIZE]

[SIZE=2]Cechą, występującą u owczarków belgijskich na poziomie niespotykanym u innych ras, jest chęć skupiania na sobie uwagi właściciela. Niech nikt mi nie wmawia, że psy nie potrafią myśleć w kategoriach „co by było, gdyby...”! Belg doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę, wykorzysta każdą sposobność, by skłonić swego pana do zabawy. To nieważne, że ta „zabawa” polega na pogoni właściciela za psem umykającym z portfelem pana w zębach! Nie ma znaczenia, co właściciel groźnie wykrzykuje! Ważne, że coś się dzieje! Każde ograniczenie, każda przeszkoda stanowią dla belga wyzwanie. Pies natychmiast zaczyna próbować, czy nie da się czegoś z tym zrobić i nie spocznie, póki problemu nie rozwiąże – często w sposób, o jakim właścicielowi nawet się nie śniło. [/SIZE]
[SIZE=2]Owczarki belgijskie mają wysokie mniemanie o sobie i nie wystarczy je karmić, by zyskać pozycję przewodnika. Na to trzeba sobie zasłużyć! Nie brutalnością i „krótkim trzymaniem” (tego belgi nie znoszą!), lecz konsekwencją, stanowczością, ale i łagodnością. Człowiek musi być dla psa autorytetem, ale również „bezpieczną przystanią”, a przede wszystkim osobą mającą zawsze coś ciekawego do zaproponowania. Biada właścicielowi, który tego nie potrafi! Będzie przez swego psa ignorowany, lekceważony, nierzadko otwarcie terroryzowany! Jeśli jednak zdobędziemy pozycję Alfy – zyskamy psa całkowicie oddanego, zapatrzonego w nas jak w obraz i odgadującego myśli![/SIZE]

[SIZE=2]wybitnie inteligentne, ich zdolność kojarzenia faktów, zapamiętywania różnych sytuacji i odbierania najsubtelniejszych sygnałów przewodnika wprawiają w osłupienie. Stąd też często nasze psy zachowują się a sposób przez nas nieakceptowany, gdyż my sami nieświadomie tego je nauczyliśmy! Chyba każdy właściciel belga spotkał się z jego wrogimi reakcjami wobec osób, których on sam nie lubi . Równie często problemy wynikają z naszej „mowy ciała” – jeśli np. jakiejś komendzie towarzyszy zawsze ten sam gest, choćby podświadomy i niemal niedostrzegalny, pies może komendy nie wykonać, gdy tego gestu zabraknie. Jeżeli w jakiejś konkretnej sytuacji zawsze zachowujemy się w określony sposób, każda zmiana sprawi, że nasz belg będzie zdezorientowany i może zachować się w sposób nieprzewidywalny. Dlatego wychowując owczarka belgijskiego należy być przewidującym i jak ognia unikać wszelkiej rutyny![/SIZE]
[SIZE=2]Owczarki belgijskie z natury są nieco nieufne wobec obcych – wynika to z ich dawnej użytkowości stróża. Oczywiście nie wolno mylić tej nieufności z ostrością pozorną, wynikająca ze strachu! Jeśli jednak nasz belg ma chronić nas czy nasz majątek – powinien tą nieufność zachować [/SIZE]
[SIZE=2]Kłopot w tym, że belgi mają wyjątkowo „krótki lont” – nieufność bardzo łatwo przeradza się u nich w agresję. A biorąc pod uwagę ich niesamowitą szybkość – o nieszczęście nietrudno! Dlatego właśnie, zamiast uczyć psa nieufności do obcych, bezpieczniej jest starać się koncentrować jego uwagę na sobie. Taki pies będzie traktował obcych jak powietrze, nie da się zwabić czy złapać, bo nie będzie widział świata poza swym panem.[/SIZE]

[SIZE=2]WSZYSTKO CO NAPISAL PEWIEN MANIAK RASY idealnie i co do kropki opisuje Adiba...jego zachowanie , reakcje itp,,to wszystko mozna było zauwazyć podczas jego pobytu u mnie w domku,,..coż dodać-belg z krwi i kości...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

OPIS OD JOLI ;)

[COLOR=#000000][B]Pies przejawia typowe zachowanie owczarka belgijskiego, terytorialność ( przyzwyczajony do terenu będzie go pilnował), wykazuje nieufność w stosunku do osób obcych, wchodzących na jego posesję.[/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][B]W terenie neutralnym ( na zewnątrz) pies jest bardzo spokojny, bardzo stonowany. Bardzo dobrze reaguje na otoczenie, zarówno ludzi , jak i samochody. Pies z pewnością ogromnie przywiąże się do opiekuna, a przez to , że posiada typowy, delikatny charakter owczarka belgijskiego trzeba z nim spokojnie pracować ale jednocześnie wymagać. W niektórych sytuacjach potrafi się " nakręcić" ( nie jest to częste ) , ale w takich wypadkach należy go stonować ( powiedzieć np. " fe"....) i to mu zupełnie wystarczy.[/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][B]Jest to świetny kandydat do zabawy i szkolenia, bo pies bardzo chętnie się uczy.[/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][B]Będzie bardzo wiernym towarzyszem człowieka oraz doskonałym stróżem.[/B][/COLOR]
[COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000][B]nie umiem wstawić zdjęć ,,ale jest PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘEEEKNY ...[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wstawiam zdjęcia Adibka :)
jest piękny!

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h5bavBRHT-o/TvWetM4Ih3I/AAAAAAAAbRM/42R4VjzlTk8/s512/_ZDN9064.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-amkRka8DULQ/TvWesU9j4II/AAAAAAAAbQ4/ZguMunhA9yw/s640/_ZDN9059.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y02cEj5LsmA/TvWer_xlo4I/AAAAAAAAbQw/nyBy4rk5tsM/s640/_ZDN9065.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LbniWBxoBDg/TvWesGMEBfI/AAAAAAAAbQ0/oqPQAkSRQBA/s640/_ZDN9052.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-i6r5HiVpi2Y/TvWetKKRilI/AAAAAAAAbRI/P4B9z_QEORc/s640/_ZDN9061.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ano,,piekności prawda..
Pani co robiła mu zdjęcia , to na początku mu pocykała , a potem pyta się Joli-to teraz dawaj tego chudego psa o którym mówiłaś..hihihihi..nie zobaczyła w nim kościotrupa , czyli wygląda teraz pięknie i normalnie..
Adibkowe ogłoszenie na tablicy wisi już długo,długo ..i wczoraj facet dzwoni...i normalnie mnie zgieło..."bo ja mam kilka hektarów i lasy i szukam do stróżowania..pyta się o Adibka co to za pies itp...robię wykład jak Adibek kocha człowieka ..jaki jest silnie związany z ludziem , a potem się mnie pyta..co to ja mam mu dać oprócz jedzenia i budy????? SIEBIE PALANCIE , SIEBIE!!!!!
zdruzgotało mnie to - zobaczyłam oczyma strachu na kogo może trafić przez swój wygląd i posturę wzbudzającą strach.
ale na szczęście powiedział o kurach i kaczkach i nie mogłam go oszukać , że może polować ....

jestem zdruzgotana- bo nawet nie przeczytał ogłoszenia do końca , a zobaczył tylko jego pysiaka i pyta ile kosztuje...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Link to comment
Share on other sites

No, tak, trzeba byc czujnym, jak zawsze, bo takich palantow na pęczki. Nawet nie ma co dyskutować z takimi, tylko mówić, że to pies nie dla nich. Tylko jak uchronic przed takimi inne psy, np. ze schronu..?
Kilka hektarów i lasy - i tego ma pilnowac pies? A niby po co? Ogrodzil cały ten teren? Ech, szkoda w ogóle słow na takich...



edit:
POMOCY !!!:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/219580-Trzy-szczeniaczki-zostawione-przy-drzwiach-pod-Kauflandem-w-wielkim-kartonie...POM%C3%93%C5%BB[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jezu ja się wykończę..

zadzwoniła babka , że chciałaby Adiba na łańcuch do budy......aaaaaaaa...

wiecie co..pozmieniałam wszędzie swój numer telefonu na numer Mysi , bo jak będą dzwonić do mnie to ja się nerwowo wykończę..
dostaję już na zapas do głowy , jaki dom Adibkowy będzie i co może wyjść po jakimś czasie bytowania jego w domku,,
a jak ludzie dzwonią to właśnie tacy ,,albo do lasu pilnowania i pola , albo na łańcuch do budy i tylko do puszczania w nocy--aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

pozmienialam numer telfonu na Mysi , bo ja chyba nie nadaję się do rozmów oAdibku i jego przyszłych domkach..wariuje dosłownie..najchętniej zabrałabym go do domu aby juz nikt nigdy go nie skrzywdził...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adibmama']Jezu ja się wykończę..

zadzwoniła babka , że chciałaby Adiba na łańcuch do budy......aaaaaaaa...

wiecie co..pozmieniałam wszędzie swój numer telefonu na numer Mysi , bo jak będą dzwonić do mnie to ja się nerwowo wykończę..
dostaję już na zapas do głowy , jaki dom Adibkowy będzie i co może wyjść po jakimś czasie bytowania jego w domku,,
a jak ludzie dzwonią to właśnie tacy ,,albo do lasu pilnowania i pola , albo na łańcuch do budy i tylko do puszczania w nocy--aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

pozmienialam numer telfonu na Mysi , bo ja chyba nie nadaję się do rozmów oAdibku i jego przyszłych domkach..wariuje dosłownie..najchętniej zabrałabym go do domu aby juz nikt nigdy go nie skrzywdził...[/QUOTE]

Takie telefony rzeczywiście mogą wykończyć.

Link to comment
Share on other sites

[B]DEKLARACJE STAŁE Zadeklarowane[/B]
10 zł - Bjuta
10 zł - Mama Bjuty
30 zł - Adibmama
50 zł - pani Bożena z Zabrza
10£ (załóżmy, że to będzie 45 zł) - Dorota K. z synkiem
20 zł - Ola i Tomek (rodzinka Striełki)
30 zł - Kamila P. razem z Bono
30 zł - Monika Adamus Warszawa
20 zł - Asikowska
10 zł - Madziak25
50 zł -Serwis Husky Adopcje [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212692-Adibu-mix-wilczaka-prosi-o-szansę-(-Zbieramy-na-hotelik-i-pomoc-specjalisty/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
200 zł -TOZ
[B]razem:505 zł[/B] już nic nie brakuje - ale zapraszam do deklaracji [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212692-Adibu-mix-wilczaka-już-w-hotelu-u-specjalisty.-Wciąż-potrzebne-wsparcie-finansowe!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]))))

[B]zadeklarowane wpłaty jednorazowe:[/B]
Leszek Kwaśny Sosnowiec ?

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]WPŁATY DOKONANE[/U][/COLOR][/SIZE][/B]

[B]WPŁATY JEDNORAZOWE:[/B]
100zl -Adibmama
10zł - Danavos
50zł - Kasia od Melindy
30zł - Monika Eliaszuk
50zł - Anna Orlikowska
5zł - Magdalena Borkowska
5zł-Alicja Małgorzata Sławińska
50zł -orzeszki od Bjuty
30zł-orzeszki od Yolanovi
233zł-bazarek od Ani
15zł - orzeszki od Ares-Ka
30zł - orzeszki Kuna
15zł - Vlk orzeszki
200zł-Pani Bożena z Zabrza na diagnostykę-[COLOR=red]DZIĘKUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ ĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!cmokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk k!!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=black]50zł- Aleksandra Pieczara [/COLOR]
[COLOR=black]45zł-Elżbieta Górecka [/COLOR]
30zł-Piskorz Kamila

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]DEKLARACJE STAŁE[/U][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]WRZESIEŃ [/COLOR][/B]
[COLOR=black]50 zł w sumie 200 zł- p.Bożena z Zabrza(10.11.12-2011 zapłacone z góry)[/COLOR]
30 zł - Adibmama
10 zł - Bjuta
10 zł - Mama Bjuty
20 zł - Asikowska
50 zł -Husky Adopcje
20 zł-Ola i Tomek (rodzinka Striełki)
[B]PAŹDZIERNIK[/B]
10zł[B] -[/B]Bjuta
10zł [B]-[/B] Mama Bjuty
30zł -Adibmama
10zł -Madziak25
20zł - Asikowska
[B]LISTOPAD[/B]
10zł-Bjuta
10zł-Mama Bjuty
10zl-Madziak25
30zł-Adibmama
20zł-Ola i Tomek(rodzina Striełki)
50zł-Husky Adopcje
150zł -Pani Bożena z Zabrza(I,II,III.2012 zapłacone z góry)
20zł-Asikowska
[B]GRUDZIEŃ[/B]
10zł-Madziak25
10zł-Mama Bjuty
10zl-Bjuta
30zł-orzeszki od madziak25
30zł-Adibmama
50zl-Husky Adopcje
[COLOR=red]50zł-Mikołajek od Naszego Wirtualnego Opiekuna Adibkowego Pani Bożena z Zabrza[/COLOR]
[COLOR=black]20zł-Asikowska
[B]STYCZEŃ[B/]
25zł-Madziak25
10zł-Bjuta
10zł-Mama Bjuty[/COLOR]

[B]razem[/B]:1908 zł

jeśli coś nie tak , proszę o info..

[B][SIZE=3][COLOR=red][U]WYDATKI[/U][/COLOR][/SIZE][/B]
[B]wrzesień[/B]
-148 zł (transp.robaki.bramki autostr.)
-300 zł wpłata za hotel
[B]październik[/B]
-300 zł wpłata za hotel
[B]listopad[/B]
[B]-[/B]300 zł wpłata za hotel
-278 zł wpłata weterynarz
[B]grudzień[/B]
[B]-[/B]300 zl wpłata za hotel
[B][U]razem na koncie[/U][/B] [B]:282zł [/B]


Ares-ka ma odebrać orzeszki
skleroza i muszę sobie pomagać [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/212692-Adibu-mix-wilczaka-już-w-hotelu-u-specjalisty.-Wciąż-potrzebne-wsparcie-finansowe!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

[B][U]KONTO U WETA[/U][/B]:
odrobaczanie:8zł
morfologia:110zł
badanie trzustki niemieckie:160zł
[B]razem[/B]:[B]278zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

ALARMMM!!!


Jakiś przełom.
Zadzwonił Pan chciałby adoptować Adibka.
Z tych wszystkich absurdalnych fonów ten jest za różowy.Pan miał belgijkę suczkę wcześniej , jest świadomy rasy.Prowadzi wolny zawód często bywa w domu . Powiadmiony ze Adibek był demolarzem mieszkania nie przerazało go to bo wie , że to minie jak się poświęci troche czasu.Obrzydzałam go jak mogłam , starałam się przestraszyc i uswiadomić , ze to dość cięzki pies jako rozrabiaka.Pan się nie wystraszył i dalej w zaparte szedł.
Jeden problem-Pan mieszka w bloku , 2 pokoje i w Warszawie śródmieściu.Czy w razie czego , jest ktoś kto będzie w stanie podejść do Pana i przetestować go na najwyzszych obrotach?Pan mieszka na placu Dąbrowskiego.
Starałam się ostrzec, obrzydzić , na maksa uwypuklić - Pan w zaparte swoje , ze wie jaka to rasa , ma dośiwadczenia itp..


co dalej z tymm telefonem mam robić?nie mam doświadczenia ,, co dalej dziewczyny???
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

mam deklarecje z Serwisu Hasky Adopcje , ze pojadą , bo Ciocia z "zarządu" gruba ryba jest z centrum Wawy.Podobno najgrubsze działo jakie może być.
co robimy?

w wekend umawiają się z Panem,,mają go przetestować do ostatniego tchnienia.;-)

mam nadzieję , ze nikt tutaj się nie zezlości na mnie , ,,,wizyta adopcyjna to jeszcze nie adopcja,,,a szkoda nie sprawdzić tych rózowych histori,,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...