Jump to content
Dogomania

Koteczki po persicy maja już kochające domki!!! dziękuje za wszystko!!!


Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='azalia']Jak tam kocia rodzinka się miewa?Wczoraj wpłaciłam na kotki 50 zł.[/QUOTE] U kociaków wszystko ok już harcują po pokoju, skaczą, biegają bawia się jak szalone.Powoli zaczyna byc widać jakie beda miały charakterki jeden jest bardzo spokojny a reszta to takie rozrabiaki. Wszystkie maja juz najprawdopodobniej zapewnione domki. Dzięki za grosik napewno im się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='0ooCzarNaoo0']U kociaków wszystko ok już harcują po pokoju, skaczą, biegają bawia się jak szalone.Powoli zaczyna byc widać jakie beda miały charakterki jeden jest bardzo spokojny a reszta to takie rozrabiaki. Wszystkie maja juz najprawdopodobniej zapewnione domki. Dzięki za grosik napewno im się przyda.[/QUOTE]
wow...wow
bardzo sie ciesze
to znaczy ze mozna nastepną kotke z dziecmi szykowac ?
hihihi
nie boj sie ....zartowalam
niech maja domki i sa szczesliwe:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Ciotka, potrzebuję pilnie wiedzieć, czy zastanę Cię koło południa w domu :eviltong: Mam coś dla kociastych.[/QUOTE]

Witam:) dopiero wróciłam z pracy a rano nie byłam na dogo, siostra mówiła mi ze przywiozła pani jedzonko i szczepionki dla kocików. Ja nie wiedzialm ze pani osobiscie to przywiezie myslałam ze kurierem dlatego podałam adres mamy bo tam zawsze jest ktos w domu, a ja juz mieszkam na swoim w Bielawie i tu tez sa kociaki:) Szkoda ze tak wyszło zobaczyła by pani maluchy.W kazdym bądź razie bardzo dziekuje za dary!!! Siostra wszystko mi przywiozła,szczepionki juz sa w lodówce a karma malym bardzo posmakowała. WIELKIE DZIEKI!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mogę mieć prośbę? Nie mów do mnie per "pani", bo się czuję staro :mad: Cieszę się, że karma smakuje ;) Ile maluchy już mają? Wetka mówiła, że odrobaczyć je można jak skończą 5 tygodni. A szczepienia to nie wiem kiedy ;) Skonsultujcie z wetem :eviltong: Szczepienia dla całej szóstki, odrobaczenie też spokojnie starczy dla całej rodzinki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Mogę mieć prośbę? Nie mów do mnie per "pani", bo się czuję staro :mad: Cieszę się, że karma smakuje ;) Ile maluchy już mają? Wetka mówiła, że odrobaczyć je można jak skończą 5 tygodni. A szczepienia to nie wiem kiedy ;) Skonsultujcie z wetem :eviltong: Szczepienia dla całej szóstki, odrobaczenie też spokojnie starczy dla całej rodzinki ;)[/QUOTE]

Maluszki mają 4 tyg. i 3 dni. Ewa pójdzie do wetki odrobaczyć maluszki jak skończą 5 tyg. i zapyta jak tam ze szczepieniami.

Link to comment
Share on other sites

Drzagodha podarowała m.in całe wiaderko mleka w proszku dla szczeniąt i kociąt- kocia mamusia karmi maluchy swoim mlekiem i maluchy już jedzą jedzonko stałe także w razie potrzeby gdyby w schronie zjawił się jakiś maluch potrzebujący karmienia mleczkiem lub u kogoś na tymczasie to chętnie się podzielimy. Suche jedzonko bardzo smakuje mamusi, nawet maluchy powoli zaczynaja sie do niego dobierac- jeden czarnuszek (mój ulubieniec, najmniejszy z rodzenstwa (ma krótsze futerko i bardzo smieszny wyraz mordki), ale bębenek ma tłusciutki jako pierwszy biegnie do miseczki:) Wszystkie kociaki są przeurocze... niebieski kotek jest najbardziej podobny do mamusi- ma typowo persiaste futerko,najbardziej spłaszczona mordke, 2 kociaki są dymne, pregowane- maja dłuższe futerka, są przepieknie umaszczone- z kazdym dniem futerka coraz bardziej się wybarwiają, 2 kociaki są bardziej krotkowłose, ale futerko mają gęste i mordki maja bardziej spłaszczone niż dachowe kociatka- no i cała piatka jak na swoj wiek są b.duze :) Ewa mówi, ze jeden z nich to typowa ciapa (nie pamietam który, ale chyba ten szaraczek), a reszta to rozrabiaki.. Chociaz ja uwazam, ze ta moja najmniejsza czarna kluseczka to na rekach miziak, a przy innych kotkach rozrabiaczek:) Na dniach beda nowe fotki- z góry zakladam, że jak je zobaczycie to padniecie z zachwytu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']A ja bedac w okolicach Gorzowa Wlkp ubzduralam sobie, ze Drzagodha jestes wlasnie z Gorzowa i na gwalt szukalam dost. do dogomanii aby dorwac kontakt z Toba :)
Hahahaha po jakims czasie przypomnialam sobie, ze Twoje schronisko jest w Głogowie.
Dzieki wielkie za pomoc! Qrcze, jestescie niesamowici![/QUOTE]

to szalona kobieta jest.....i ma Bobika
za tego dziadka pojdzie do nieba
ja jej to wymodle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkaaaaa5']Drzagodha podarowała m.in całe wiaderko mleka w proszku dla szczeniąt i kociąt- kocia mamusia karmi maluchy swoim mlekiem i maluchy już jedzą jedzonko stałe także w razie potrzeby gdyby w schronie zjawił się jakiś maluch potrzebujący karmienia mleczkiem lub u kogoś na tymczasie to chętnie się podzielimy. Suche jedzonko bardzo smakuje mamusi, nawet maluchy powoli zaczynaja sie do niego dobierac- jeden czarnuszek (mój ulubieniec, najmniejszy z rodzenstwa (ma krótsze futerko i bardzo smieszny wyraz mordki), ale bębenek ma tłusciutki jako pierwszy biegnie do miseczki:) Wszystkie kociaki są przeurocze... niebieski kotek jest najbardziej podobny do mamusi- ma typowo persiaste futerko,najbardziej spłaszczona mordke, 2 kociaki są dymne, pregowane- maja dłuższe futerka, są przepieknie umaszczone- z kazdym dniem futerka coraz bardziej się wybarwiają, 2 kociaki są bardziej krotkowłose, ale futerko mają gęste i mordki maja bardziej spłaszczone niż dachowe kociatka- no i cała piatka jak na swoj wiek są b.duze :) Ewa mówi, ze jeden z nich to typowa ciapa (nie pamietam który, ale chyba ten szaraczek), a reszta to rozrabiaki.. Chociaz ja uwazam, ze ta moja najmniejsza czarna kluseczka to na rekach miziak, a przy innych kotkach rozrabiaczek:) Na dniach beda nowe fotki- z góry zakladam, że jak je zobaczycie to padniecie z zachwytu:)[/QUOTE]

Adka ,mi ten szary najbardziej sie podobala i jego bym wzięła
ale nie mam domu z ogrodem
szkoda:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Edi i butelke i troche mleka ...prosze[/QUOTE]

Mleka dosyć sporo, powinno starczyć na jakiś czas dla maluchów ;) Mamy jeszcze na wydaniu takie samo wiadereczko kaszki z tej firmy, ale jeszcze nie wiem, jak je zwierzaki jedzą, bo jeszcze nie testowałyśmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']A ja bedac w okolicach Gorzowa Wlkp ubzduralam sobie, ze Drzagodha jestes wlasnie z Gorzowa i na gwalt szukalam dost. do dogomanii aby dorwac kontakt z Toba :)
Hahahaha po jakims czasie przypomnialam sobie, ze Twoje schronisko jest w Głogowie.
Dzieki wielkie za pomoc! Qrcze, jestescie niesamowici![/QUOTE]


Edytko, jakbyś kiedyś w okolice Głogowa zawitała to zapraszamy w odwiedziny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']znalazłam wątek znajomej persiczki i maluchów! :)
Dziewczyny, mam pytanie,
w Uciechowie mamy troszkę whiskasa typu Junior, czy byłybyście zainteresowane?
Tylko fajnie byłoby jakby ktoś podjechał po karmę.
codziennie między 10 - 18 jesteśmy w schronisku ;)[/QUOTE]
Bardzo dziekuje ale mamy duzo karmy dostalismy od Drzagodhy 10 kg kittena:) niech bedzie dla innych kociaków:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...