Jump to content
Dogomania

Koteczki po persicy maja już kochające domki!!! dziękuje za wszystko!!!


Recommended Posts

Może jutro przed praca bym podrzuciła? Gdzies w ok. 9-10, pasuje Ci?

Ewa, ja ostatnio rozsylalam watek Perelki z podpisu, wyslalam nie wiem ilu osobom...odpowiedzialy chyba 3...
Watek mojego tymczasowicza jest pusty, poza chyba 4roma odwiedzajacymi, a do oglaszania ludzie sie nie garną. I mysle sobie, ze oferujący darmowy tymczas jestes skazana wlasciwie na siebie, taka chyba panuje tendencja. Z malymi wyjątkami, rzecz jasna...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='0ooCzarNaoo0']Dzisiaj od 8:00-10:30 rozsyłałam watek kociaków... może ktoś pomoże małym włochatym kuleczniakom:)[/QUOTE]

trzeba wykupic ogloszenia....
dzisiaj zrobie bazarek
Ewcia i puszke oraz sucha tez zawioze do Basi
ale moj Tz noge sobie załatwil i ciezko chory[RTG wykazalo ze nie zlamana]
sorry
mysle ze do soboty sie wyrobie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Może jutro przed praca bym podrzuciła? Gdzies w ok. 9-10, pasuje Ci?

Ewa, ja ostatnio rozsylalam watek Perelki z podpisu, wyslalam nie wiem ilu osobom...odpowiedzialy chyba 3...
Watek mojego tymczasowicza jest pusty, poza chyba 4roma odwiedzajacymi, a do oglaszania ludzie sie nie garną. I mysle sobie, ze oferujący darmowy tymczas jestes skazana wlasciwie na siebie, taka chyba panuje tendencja. Z malymi wyjątkami, rzecz jasna...[/QUOTE]
U mnie to jest teraz tak dziwnie z praca ze jade na telefon tzn jak bedzie pogoda to jade na bank na 9:00 a jak nie to jestem w domu. szef zawsze do mnie dzwoni wczesniej... wiec cieżko mi jest powiedziec moze wieczorem by ci pasowalo? ja moge nawet podjechac gdzies kolo ciebie??? dzis albo jutro? tylko nie wiem gdzie mieszkasz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Ogloszenia to raczej nie potrzebne na chwile obecna, maluszki sie szybko rozejda, mysle, ze lokalnie. Mamusia ma potencjalny DS :) u Ewy.
Nie ma pieniedzy na jedzenie i szczepienia :(
Prosimy o male datki, chocby 5zł.[/QUOTE]
o kurczaki
to Ewcia che ja na stale...super
Ewcia nie zostawie Ciebie ....slowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']o kurczaki
to Ewcia che ja na stale...super
Ewcia nie zostawie Ciebie ....slowo[/QUOTE]
Nie ma sie co dziwic, ze chce zostawic u siebie Mamusie. Adka mi opowiadala, ze ma niesamowicie wspanialy charakter i tylko slepy by nie pokochal takiej istotki :)

Dobra, biore sie za wyd na FB, czas do roboty ;)

Link to comment
Share on other sites

W sumie to nie wiem. Szczepić chyba nie, ale o odrobaczenie trzeba by było zapytać. Maluchy się odrobacza jak skończą 5 tydzień życia chyba. A szczepi to nie wiem. W każdym razie, razem z karmą przyjdzie 6 szczepionek dla rodzinki i pasta na robale, użyjecie jak już będzie można ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']W sumie to nie wiem. Szczepić chyba nie, ale o odrobaczenie trzeba by było zapytać. Maluchy się odrobacza jak skończą 5 tydzień życia chyba. A szczepi to nie wiem. W każdym razie, razem z karmą przyjdzie 6 szczepionek dla rodzinki i pasta na robale, użyjecie jak już będzie można ;)[/QUOTE]

super :) Bardzo bardzo bardzo dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...